Par veikalu

Mēs piedāvājam pilnu biroja aprīkojuma klāstu RICOH , HEWLETT-PACKARD un sadzīves tehniku. Mūsu uzņēmums piedāvā kvalitatīvu servisu un remontu zīmoliem RICOH , HEWLETT-PACKARD un atbalsta jebkura biroja un ofisa. Mēs piedāvājam pilnu izejmateriālu klāstu printeriem, kopētājiem un biroja piederumiem, kas nepieciešami jebkuras organizācijas netraucētai darbībai.

Jebkura zīmola RICOH, CANON, BROTHER, Hewlett-Packard, KONICA, SAMSUNG, GORENJE printeriem vienmēr atradīsiet piemērotu kasetni. Mūsu darbības mērķis ir nodrošināt ar patēriņa precēm gan privātpersonas, gan uzņēmumus visā Eiropā. Mūsu sadarbība ar transporta uzņēmumiem ļauj mums nodrošināt pēc iespējas īsāku piegādes laiku mūsu klientiem.

Katra saziņa mums ir svarīga, un mēs sniedzam vispilnīgāko informāciju par piegādātajām precēm. Visi produkti ir sertificēti un atbilst standartiem. Mēs cenšamies, cik vien iespējams, vienkāršot printerim nepieciešamo kasetņu iegādi, darot visu iespējamo, lai vienkāršotu procesu: interaktīvā meklēšana, izvēle pēc ierīces. Strādājot ar mums, jūs esat pārliecināts par mūsu produktu un pakalpojumu kvalitāti. Ja sadarbojaties ar mums pastāvīgi, jūs saņemsiet personalizētu apkalpošanu - atlaides mūsu veikalā un bezmaksas piegādi.