SCREENOR CLEVER IPHONE 12 MINI WHITE

SCREENOR CLEVER IPHONE 12 MINI WHITE

SCREENOR CLEVER IPHONE 12 MINI WHITE
12,69 € 12,69 € (bez PVN)
check PIEEJAMS
 • WhatsApp
 • E-pasts
 • Kontaktforma
 • Atzvans

local_shipping ĀTRU un KVALITATĪVU piegādi nodrošina Omniva

110081
6438327301014

Preču garantija un atgriešana

Informācija par garantiju un atteikuma tiesību izmantošanu.

Atteikuma tiesības

Jums ir tiesības 14 (piecpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.

Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis vai nodevāt tai pilnvaru saņemt preci, paziņojot pasūtījuma ID, ir ieguvusi preces valdījumā.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) ir jāinformē mūs SIA "EPORT", juridiskā adrese Ceriņu iela 32 – 42, Jūrmala, LV-2015, e-pasta adrese info@iport.lv par lēmumu atteikties no šā līguma. 

Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Atteikuma radītās sekas

Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējām darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā saistībā ar šādu atmaksāšanu no jums netiks iekasēta nekāda maksa. 

Jums preces jānosūt atpakaļ vai jānodod mums pēc juridiskās adreses Ceriņu iela 32 – 42, Jūrmala, LV-2015, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šī līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.

Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Piemēram, prece (preces) ir tehniski vai vizuāli bojāta, izlietota un/vai nolietota (preces vai tās komponente, sastāvdaļa) vairāk, kā par 5%(pieciem procentiem), piemēram, šādas preces, kā smaržas, tualetes ūdeņi, toneri, tintes kasetes, krēmi, neuzlādējami akumulatori, baterijas, kafijas automātu dzirnaviņas, putekļu sūcēju atkritumu tvertnes un citas tamlīdzīgas preces un to daļas.

Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā (tajā skaitā, iepakojuma pilnīgu un nevainojamu saglabāšanu).

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības 20.05.2014. Ministru kabineta noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

 • preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā;
 • preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas;
 • prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
 • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ, tādām precēm, kā el.zobu birste, epilators, el.bārdas skuveklis, bārdas/matu trimmeris, el.matu griežamā mašīna, multikatls, ausīs ieliekamās audio austiņas, Bluetooth austiņas, ķermeņa kopšanas līdzekļi un citas tamlīdzīga rakstura preces, ja ir atvērts šo preču iepakojums un/vai ir bojāta drošības plombe;
 • prece, tās īpašību dēļ pēc piegādes neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām;
 • patērētājs ir pieprasījis pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam ierasties un veikt steidzamus remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus. Ja pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs, ierodoties pie patērētāja, sniedz papildu pakalpojumu vai piegādā preces, kas nav nepieciešamās rezerves daļas, lai veiktu remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus, atteikuma tiesības ir piemērojamas minētajiem papildu pakalpojumiem vai precēm;
 • patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu;
 • līgums noslēgts par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā, ja digitālā satura piegāde ir uzsākta ar patērētāja iepriekš skaidri paustu piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu;

Saņemot preci ar kurjeru, lūdzu, pārliecinieties, ka iepakojums nav bojāts. Ja bojājumi ir, tad obligāti norādiet tos preces pieņemšanas aktā pie kurjera. Ņemiet vērā, ja iepakojuma defekts netiks fiksēts pieņemšanas aktā preces saņemšanas brīdī, tad tālāk mēs nevarēsim izskatīt Jūsu pretenziju par iepakojuma bojājumu un preci tajā;

Ja iepakojumam nebija bojājumu, taču, atverot to, Jūs konstatējāt, ka: 1. prece ir ārēji bojāta (piemēram, sasists ekrāns vai korpuss); 2. trūkst detaļu, kuras ir norādītas komplektā (piemēram, blenderim nav sasmalcinātāja naža, klēpjdatoram nav pievienots lādētājs), tad trīs dienu laikā pēc preces saņemšanas Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un iesniegt mums pretenziju. Visas prasības, kuras tiks iesniegtas vēlāk, netiks izskatītas;

Sūdzību izskatīšanas kārtība

Sūdzība tiks izskatīta 15 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi. Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Jūs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekritīsiet, Jums ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot preces pārdevējam rakstveida iesniegumu par ārpus tiesas strīda risināšanu, norādot vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, iesnieguma iesniegšanas datumu; strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.

Informācija par ārpus tiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpus tiesas strīdu risinātājiem:

https://www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process

https://www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze

Pie preces atgriešanas, kas tika iegādāta mazumtirdzniecības veikalā, ir jāatgriež pavadzīme oriģināls un servisa karte.

Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.

 • Teicams serviss, zema cena,ātra piegāde, viegla komunikacija, vienmēr tika atbildēts uz zvanu un sms, prece atbilst aprakstam. - Anonīmā atsauksme (salidzini.lv, 04.04.2022)
 • Купил Asus ROG Strix RTX 3060ti за 693 евро, перед тем как купить звонил и спрашивал о наличии, все было и после оплаты отправили на омниву, пришла через 2 дня. Все идельно. До этого не знал об этом магазине но теперь буду смотреть у них все - Anonīmā atsauksme (salidzini.lv, 10.03.2022)
 • Всё отлично! На звонки отвечают, детали поясняют, товар вовремя и доехать легко Взял Samsung A52s, полный комплект - Anonīmā atsauksme (salidzini.lv, 16.02.2022)
 • Добрый день,хочу оставить свой отзыв,т.к. все предыдущие отрицательные, целенаправленно делают по всей видимости конкуренты:)Значит как в кино,"хорошие сапоги-надо брать".Приобретала Sony PlayStation 5.Остались покупкой довольны!Коллективу магазина всех благ! - Anonīmā atsauksme (salidzini.lv, 05.02.2022)
 • Pasūtīju printerim kārtridžus un papīru. Cena krietni zemāka, kā citur. SMS veidā atnāca apstiprinājums, ka varu braukt pakaļ precei. Norādīto tālruni var sazvanīt bez problēmām. Ērta piebraukšana, ir kur novietot auto. Noteikti iesaku šo veikalu un pats arī turpmāk šeit iepirkšos. - Anonīmā atsauksme (salidzini.lv, 04.01.2021)
 • Nopirku iPhone X 64 GB. Viss ir ideāli. - Aļona Savruhina (kurpirkt.lv, 23.12.2021)
 • Pasūtīju sev jauno processoru datoram, iepriekš piezvanot, ar jautājumu cik ātri varēs viņu dabūt caur Omniva. Man pateica, kā prece veikalā būs 2 darba dienu laikā un uzreiz tiks nodota uz Omnivu, uzreiz pabridināja, kā Omnivai liela noslodze un var kavēties. Pasūtiju un uzreiz apmaksāju piektdien,pirmdien man piezvanija un atkal pateica, kā Omnivai baigā noslodze un var atvest uz mājām bez papildus maksas. Otrdien atveda! Liels jums paldies! - Anonīmā atsauksme (salidzini.lv, 21.12.2021)
 • "Preci izdevās saņemt ļoti ātri (pāris stundu laikā pēc pasūtīšanas) ! Citos internetveikalos būtu jāgaida vismaz nedēļu." - Anonīmā atsauksme (salidzini.lv, 16.11.2021)
 • "Iegādājos kalendārus. Tika piedāvāta bezmaksas piegāde. Viss izcili. Iesaku :)" - Anonīmā atsauksme (salidzini.lv, 25.10.2021)
 • "Добрый день.Заказали картриджи,бесплатно сделали доставку.Приятно" - Anonīmā atsauksme (salidzini.lv, 01.09.2021)
 • "Laba pieredze sadarbībā ar šo veikalu. Ātri, viemēr informē par pasūtījuma statusu, tastatūra labi derēja datoram. Paldies!." - Natalija (kurpirkt.lv, 20.03.2021)
 • "Очень довольна." - Anonīmā atsauksme (salidzini.lv, 17.04.2021)
chat Komentāri (0)