Код: SM-S948BLBGEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26 Ultra 17,5 cm (6.9") Две SIM-карты Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5000 mAh Синий
Samsung Galaxy S26 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Синий
Honor Magic8 Pro, 17 cm (6.71"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Melns
| Displeja diagonāle | 17 cm (6.71") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1256 x 2808 pikseļi |
| Paneļa veids | OLED |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Ekrāna spilgtums | 1800 cd/m² |
| Maksimālais displeja spilgtums (HDR) | 6000 cd/m² |
| Ekrāna spilgtums (min.) | 1 cd/m² |
| Atbalsta HDR | Jā |
| Procesora tips | Snapdragon |
| Procesora modelis | 8 Elite Gen 5 |
| Multikodola tips | 8 |
| RAM ietilpība | 12 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 512 GB |
| Aizmugurējās kameras veids | Trīskāršā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 200 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Aizmugures kameras sensora izmērs | 1/1.4" |
| Otras aizmugures kameras sensora izmērs | 1/1.3" |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja | 16320 x 12288 pikseļi |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,6 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,6 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2 |
| Otrās aizmugurējās kameras pikseļu izmērs (Quad Pixel tehnoloģija) | 2,4 µm |
| Trešās aizmugures kameras redzamības lauka (FOV) leņķis | 122° |
| Optiskā tālummaiņa | 3,7x |
| Digitālā tālummaiņa | 100x |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 8192 x 6144 pikseļi |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2 |
| Priekšējās kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 90° |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Maksimālais kadru ātrums | 120 fps |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 3840x2160@120fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 2160p |
| Auto fokuss | Jā |
| 3D dziļuma priekšējā kamera | Jā |
| Kameras High Dynamic Range (HDR) režīms | Jā |
| Attēla stabilizētājs | Jā |
| Attēla stabilizētāja tips | Electronic Image Stabilization (EIS), Optical Image Stabilization (OIS) |
| Nakts režīms | Jā |
| Smaida detektors | Jā |
| Portreta režīms | Jā |
| Makro fotografēšana | Jā |
| AI ainas atpazīšana | Jā |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| 3G standarti | WCDMA |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standarts | NR |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth versija | 6.0 |
| Bluetooth profili | AAC, APTX, APTX-Adaptive, APTX-HD, APTX-LL, LC3, LDAC, LHDC, SBC |
| Frekvenču diapazons | Trīs diapazoni |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Austiņu savienojamība | USB Veids-C |
| GPS | Jā |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| Galileo | Jā |
| Elektroniskais kompass | Jā |
| LTE pozicionēšanas protokols (LPP) | Jā |
| Wi-Fi novietojums | Jā |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Aizsardzības īpašības | Triecienizturīgs, Putekļu izturība, Izturīgs pret apšļākšanu, Ūdensizturīgs |
| Video zvans | Jā |
| Bezvadu uzlādes jauda | 80 W |
| Ātrās uzlādes tehnoloģija | SuperCharge |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| USB On-The-Go atbalsts | Jā |
| Atbalstītie audio formāti | 3GP, AAC, AMR, FLAC, MP3, MP4, OGG, WAV |
| Atbalstītie video formāti | 3GP, MP4 |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 16.0 |
| Baterijas performance | 6270 mAh |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Tuvuma sensors | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Gravitācijas sensors | Jā |
| Infrasarkanais sensors | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Svars | 219 g |
| Platums | 75 mm |
| Dziļums | 8,32 mm |
| Augstums | 161,2 mm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Garantijas karte | Jā |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Izgrūšanas tapiņa | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: SM-S948BLBGEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Синий
Код: MG8N4HX/A
Бренд: Apple
MOBILE PHONE IPHONE 17 PRO/512GB DEEP BLUE MG8N4 APPLE
Код: MZB0M4XEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO F8 PRO/12/512GB BLUE MZB0M4XEU POCO
Код: M-IP15PM256BKAA
Бренд: RED BY ADAPT GLOBAL
REFURB. PHONE IPHONE 15 PROMAX/256GB BLACK TIT. A+ GARDE RED
Код: M1643-QALI
Бренд: RENEWED
REFURB. PHONE IPHONE 14 PROMAX/128GB PURP. GR.A APPLE RENEWED
Код: SM-A376BZABEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy A37 5G, 17 cm (6.7"), 6 GB, 128 GB, 50 MP, Android 16.0, Древесный уголь
Код: SM-F766BDBHEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Z Flip7, 17,3 cm (6.8"), 2520 x 1080 пикселей, 12 GB, 512 GB, 50 MP, Синий
Код: KX-TU110EXC
Бренд: Panasonic
MOBILE PHONE KX-TU110/KX-TU110EXC PANASONIC
Код: MZB0N27EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/12/512GB GREEN MZB0N27EU POCO
Код: MZB0NR7EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB BLACK MZB0NR7EU POCO
Код: RUGKING4PRO BLACK 8/128
Бренд: UleFone
MOBILE PHONE RUGKING 4 PRO/8/128GB BLACK ULEFONE
Код: SM-A576BLBDEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Синий
Код: WAVE7C4/128 BLACK
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE WAVE 7C/4/128GB BLACK BLACKVIEW
Код: WAVE7C 4/64 BLUE
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE WAVE 7C/4/64GB BLUE BLACKVIEW
Код: MZB0ML5EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/12/512GB BLACK MZB0ML5EU POCO
Код: SM-S947BZKGEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26+ , 17 cm (6.7"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 16.0, Черный
Honor Magic8 Pro, 17 cm (6.71"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Melns