Par veikalu

Mūsu uzņēmums piegādā visu nepieciešamo materiālu un kancelejas preču  klāstu, lai nodrošinātu vienmērīgu un pilnīgu modernu biroja piederumu un kvalificēta biroja iekārtu atbalstu (remonts un apkope) un citas sastāvdaļas, kas prasa bieži nomainīt printerus.

Jebkuram ierīcēm RICOH,CANON,BROTHER,Hewlett-Packard, KONICA,SAMSUNG,GORENJE Jūs varat paņemt nepieciešamo kārtridžu( rezerves daļas) no mums, to varat izdarīt ar mūsu palīdzību. Mūsu darbība ir vērsta uz patēriņa preču, gan fizisko, gan juridisko personu, nodrošināšanu visā Latvijas teritorijā. Sadarbība ar transporta uzņēmumiem dod mums iespēju nodrošināt minimālo piegādes laiku mūsu klientiem no visiem Latvijas reģioniem.

Mums ikviena saziņa ir svarīga, un mēs sniedzam vispilnīgāko informāciju par mūsu piegādātajām precēm. Visi produkti ir sertificēti un atbilst standartiem. Mēs cenšamies maksimāli vienkāršot printerim nepieciešamo kārtridžu iegādi, pielikt visas pūles, lai vienkāršotu šo procesu: interaktīvu meklēšanu, izvēli pēc ierīces. Sadarbojoties ar mums, mēs garantējam mūsu sniegto preču un pakalpojumu kvalitāti. Pastāvīgi sadarbojoties ar mums, Jūs saņemsiet individuālu kodu - ar atlaidi mūsu veikalā, kas dos Jums atlaidi.