Код: MYWY3 GRADE A+
Бренд: Apple
PREOWNED PHONE IPHONE 16PROMAX/256GB NAT.TIT. MYWY3 A+ APPLE
PREOWNED PHONE IPHONE 16PROMAX/256GB NAT.TIT. MYWY3 A+ APPLE
Honor 400 Smart 5G, 17,2 cm (6.77"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Zelts
| Displeja diagonāle | 17,2 cm (6.77") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1610 x 720 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Paneļa veids | TFT-LCD |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Ekrāna spilgtums | 700 cd/m² |
| NTSC pārklājums (parastais) | 85% |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | 6s Gen 3 |
| Procesora arhitektūra | ARM Cortex-A78+Cortex-A55 |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,3 GHz |
| RAM ietilpība | 4 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Virtuālā RAM atmiņa (maks.) | 8 GB |
| Aizmugurējās kameras veids | Duālā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 2 MP |
| Dziļuma kameras izšķirtspēja (skaitliska) | 2 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Digitālā tālummaiņa | 8x |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Video ierakstīšanas režīmi | 1080p |
| Sejas noteikšana | Jā |
| Palēnināts režīms | Jā |
| Attēla stabilizētājs | Jā |
| Nakts režīms | Jā |
| Panorāma | Jā |
| Portreta režīms | Jā |
| Lēnas kustības režīms | Jā |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 3G standarti | WCDMA |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standarts | NR |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Jā |
| Bluetooth profili | AAC, APTX, APTX-HD, LDAC, SBC |
| aptX tehnoloģija | Jā |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 2.0 |
| Austiņu savienojamība | USB Veids-C |
| GPS | Jā |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| Galileo | Jā |
| Elektroniskais kompass | Jā |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Zelts |
| Krāsas nosaukums | Desert Gold |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Ūdensizturīgs |
| Video zvans | Jā |
| Ātrās uzlādes tehnoloģija | SuperCharge |
| Grafiskais adapteris | Adreno 619 |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Skaļruņi | Stereo |
| Atbalstītie audio formāti | 3GP, ACC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, MP4, OGG, WAV |
| Atbalstītie video formāti | 3GP, MP4 |
| Platforma | MagicOS |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 15 |
| Operētājsistēmas sazarojums | MagicOS 9.0 |
| Baterijas performance | 6500 mAh |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Tuvuma sensors | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gravitācijas sensors | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| International Protection (IP) code | IP58, IP59 |
| Svars | 206 g |
| Platums | 166,9 mm |
| Dziļums | 8,24 mm |
| Augstums | 76,8 mm |
| Iepakojuma platums | 88 mm |
| Iepakojuma dziļums | 30 mm |
| Iepakojuma augstums | 178 mm |
| Iepakojuma svars | 327 g |
| Produkta kods | 8517130000 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: MYWY3 GRADE A+
Бренд: Apple
PREOWNED PHONE IPHONE 16PROMAX/256GB NAT.TIT. MYWY3 A+ APPLE
Код: M2086-QAUM
Бренд: RENEWD
REFURB. PHONE IPHONE 16/128GB ULTRAMARINE APPLE RENEWD
Код: SM-S942BZKGEEB
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26 Enterprise Edition , 16 cm (6.3"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Черный
Код: 34PRO PLUS
Бренд: UleFone
MOBILE PHONE ARMOR 34 PRO+/16/512GB BLACK ULEFONE
Код: SM-S947BZWGEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26+ , 17 cm (6.7"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 16.0, Белый
Код: MZB0MLVEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/12/512GB SILVER MZB0MLVEU POCO
Код: SM-A576BDBBEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 16.0, Темно-синий
Код: 26TULTRA BLACK
Бренд: UleFone
MOBILE PHONE ARMOR 26 ULTRA/12/512GB BLACK ULEFONE
Код: MZB0NC9EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO MAX/12/256GB BLACK MZB0NC9EU POCO
Код: MZB0LFUEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO C85/8/256GB GREEN MZB0LFUEU POCO
Код: M1819-QBSV
Бренд: RENEWED
REFURB. PHONE IPHONE 15/128GB BLACK GRADE B RENEWED
Код: XPLORE 1 16/512GB ORANGE
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE XPLORE 1/16/512GB ORANGE BLACKVIEW
Код: WAVE7C 4/64 BLUE
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE WAVE 7C/4/64GB BLUE BLACKVIEW
Код: MZB0NR7EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB BLACK MZB0NR7EU POCO
Код: M-IP13PX128GR
Бренд: RED BY ADAPT GLOBAL
REFURB. PHONE IPHONE 13 PRO/128GB ALPINE GREEN A GRADE RED
Код: MZB0MKNEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/12/512GB GREEN MZB0MKNEU POCO
Honor 400 Smart 5G, 17,2 cm (6.77"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Zelts