Код: MZB0MY8EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/8/256GB BLACK MZB0MY8EU POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/8/256GB BLACK MZB0MY8EU POCO
Honor Magic 8 Lite, 17,2 cm (6.79"), 8 GB, 512 GB, 108 MP, MagicOS 9.0, Melns
| Displeja diagonāle | 17,2 cm (6.79") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1200 x 2640 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Paneļa veids | AMOLED |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | 650 |
| Procesora frekvence | 1,8 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| RAM ietilpība | 8 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 512 GB |
| Aizmugurējās kameras veids | Duālā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 108 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 16 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja | 12000 x 9000 pikseļi |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,75 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 4608 x 3456 pikseļi |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,45 |
| SIM kartes spējas | Hibrīda duālā SIM |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Jā |
| Bluetooth profili | AAC, APTX-Adaptive, APTX-HD, LDAC, SBC |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 2.0 |
| GPS | Jā |
| GPS | Jā |
| Elektroniskais kompass | Jā |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Platforma | MagicOS |
| Nodrošināta operētājsistēma | MagicOS 9.0 |
| Huawei Mobile Services (HMS) | Nē |
| Baterijas performance | 7500 mAh |
| Tuvuma sensors | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Gravitācijas sensors | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Svars | 189 g |
| Platums | 76,1 mm |
| Dziļums | 161,9 mm |
| Augstums | 7,76 mm |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: MZB0MY8EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/8/256GB BLACK MZB0MY8EU POCO
Код: MINI20 BLACK
Бренд: UleFone
MOBILE PHONE ARMOR MINI 20/6/256GB BLACK ULEFONE
Код: MG6J4SX/A
Бренд: Apple
MOBILE PHONE IPHONE 17/256GB BLACK MG6J4 APPLE
Код: X32PRO ORANGE
Бренд: UleFone
MOBILE PHONE ARMOR X32 PRO/8/256GB ORANGE ULEFONE
Код: SM-S931BLBHEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S25 , 15,8 cm (6.2"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 15, Синий
Код: MFYP4HX/A
Бренд: Apple
MOBILE PHONE IPHONE 17 PRO MAX/256GB DEEP BLUE MFYP4 APPLE
Код: SHARK 6 8/128GB BLUE
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE SHARK 6/8/128GB BLUE BLACKVIEW
Код: SM-S948BLBHEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 16 GB, 1 TB, 200 MP, Android 16.0, Синий
Код: SM-S947BLBGEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26+ , 17 cm (6.7"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 16.0, Синий
Код: KX-TU110EXC
Бренд: Panasonic
MOBILE PHONE KX-TU110/KX-TU110EXC PANASONIC
Код: BL9000PROBLACK
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE BL9000 PRO/RUGGED BLACK BLACKVIEW
Код: MZB0NBWEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO MAX/12/512GB BLACK MZB0NBWEU POCO
Код: XEVER 7 SAND DUNE
Бренд: RUGONE
MOBILE PHONE XEVER 7 5G/12/512GB SAND DUNE RUGONE
Код: WAVE10C 4/32 BLACK
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE WAVE 10C/4/32GB BLACK BLACKVIEW
Код: MZB0N22EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/8/256GB GREEN MZB0N22EU POCO
Код: MZB0MAEEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/256GB BLACK MZB0MAEEU POCO
Honor Magic 8 Lite, 17,2 cm (6.79"), 8 GB, 512 GB, 108 MP, MagicOS 9.0, Melns