Norāde: SM-A576BDBBEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G 17 cm (6.7") Divas SIM kartes Android 16.0 USB Veids-C 8 GB 128 GB 5000 mAh Navy (tumši zila)
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 16.0, Navy (tumši zila)
Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Pelēks, Titāns
| Displeja diagonāle | 17,5 cm (6.9") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3120 x 1440 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Dynamic AMOLED 2X |
| Paneļa veids | AMOLED |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Ekrāna spilgtums | 1500 cd/m² |
| Pikseļu blīvums | 500 pikseļu collā |
| Zīmolam raksturīgas tehnoloģijas | Vienmēr ieslēgts displejs |
| Noapaļoti displeja stūri | Jā |
| Procesora tips | Snapdragon |
| Procesora modelis | 8 Elite |
| Procesora frekvence | 3,5 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,47 GHz |
| Mākslīgā intelekta procesora saime | Qualcomm |
| RAM ietilpība | 12 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 256 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | Netiek atbalstīts |
| Aizmugurējās kameras veids | Četras kameras |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 200 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Aizmugures kameras sensora izmērs | 1/1.3" |
| Otras aizmugures kameras sensora izmērs | 1/2.52" |
| Trešās aizmugures kameras sensora izmērs | 1/2.52" |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Ceturtās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 10 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,7 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 3,4 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 1,9 |
| Ceturtās aizmugures kameras apertūras skaitlis | 2,4 |
| Aizmugures kameras pikseļu izmērs | 0,6 µm |
| Otrās aizmugures kameras pikseļu izmērs | 0,7 µm |
| Trešās aizmugures kameras pikseļa izmērs | 0,7 µm |
| Ceturtās aizmugures kameras pikseļa izmērs | 1,12 µm |
| Aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 85° |
| Otras aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 22° |
| Trešās aizmugures kameras redzamības lauka (FOV) leņķis | 120° |
| Optiskā tālummaiņa | 5x |
| Digitālā tālummaiņa | 100x |
| Priekšējās kameras sensora izmērs | 1/3.2" |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Priekšējās kameras pikseļu izmērs | 1,12 µm |
| Priekšējās kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 80° |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 30 fps |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@60fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 720p, 1080p, 2160p, 4320p |
| Auto fokuss | Jā |
| Attēla stabilizētājs | Jā |
| Attēla stabilizētāja tips | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Nakts režīms | Jā |
| Panorāma | Jā |
| Portreta režīms | Jā |
| Lēnas kustības režīms | Jā |
| Palēninājums | 240fps @FHD, 120fps @FHD, 120fps @UHD |
| Atbalstītie kameras attēlu formāti | DNG, HEIF, JPEG |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | NanoSIM + eSIM |
| 3G standarti | WCDMA |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standarts | Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Jā |
| 2G standarti | GSM |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,1900,1800,900 MHz |
| Atbalsta 3G joslas | 2100,900,1900,850,1700 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 2100,700,800,1900,850,1800,1500,2300,2600,900,1700,2500 MHz |
| 5G diapazonu atbalsts | 2100,700,1900,800,850,1800,2600,900,1700,2300,2500,3700,3500,1500 MHz |
| 4G datu pārraides ātrums (maks.) | 2000 Mbit/s |
| 5G datu pārraides ātrums (maks.) | 4,66 Gbit/s |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| MIMO | Jā |
| Modulācija | 4096-QAM |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Austiņu savienojamība | USB Veids-C |
| Mobilā augstas izšķirtspējas saite (MSP) | Nē |
| GPS | Jā |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Pelēks, Titāns |
| Krāsas nosaukums | Titanium Grey |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Bezvadu lādēšana | Jā |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| Saderība ar dzirdes palīglīdzekļiem | Jā |
| Skaļruņi | Stereo |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Vidējais korpuss, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Atbalstītie video formāti | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 15 |
| Operētājsistēmas sazarojums | One UI 7.0 |
| Baterijas performance | 5000 mAh |
| Noņemams akumulators | Nē |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 31 h |
| Tuvuma sensors | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Barometrs | Jā |
| Ģeomagnētiskais sensors | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 10 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 45 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Energoefektivitātes klase | B |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 2694 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 2000 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | A |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Svars | 218 g |
| Platums | 77,6 mm |
| Dziļums | 8,2 mm |
| Augstums | 162,8 mm |
| . Galvas SAR | 1,246 Vati uz kilogramu |
| Body SAR (ES) | 1,42 Vati uz kilogramu |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Irbulis iekļauts | Jā |
| Savietojamība | Galaxy Ring, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3, Galaxy Fit2, Galaxy Fit e, Galaxy Fit, Galaxy Watch FE, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch7, Galaxy Watch6, Galaxy Watch5, Galaxy Watch4, Galaxy Watch3, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active |
| Remontējamības indekss | 8.5 |
| Drošības atjaunošanas termiņš | 31 January 2032 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: SM-A576BDBBEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 16.0, Navy (tumši zila)
Norāde: M-IP12XX128BK
Zīmols: RED BY ADAPT GLOBAL
REFURB. PHONE IPHONE 12/128GB BLACK A GRADE RED
Norāde: BL7000BLACK
Zīmols: Blackview
MOBILE PHONE BL7000/8/256GB BLACK BLACKVIEW
Norāde: 5109BWXR
Zīmols: HONOR
Honor 400 Smart 5G, 17,2 cm (6.77"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Zelts
Norāde: MZB0ML5EU
Zīmols: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/12/512GB BLACK MZB0ML5EU POCO
Norāde: M-IP15XX128BKAX
Zīmols: RED BY ADAPT GLOBAL
REFURB. PHONE IPHONE 15/128GB BLACK A GRADE RED
Norāde: M-IP14PX256BKAX
Zīmols: RED BY ADAPT GLOBAL
REFURB. PHONE IPHONE 14 PRO/256GB SPACE BLACK A GRADE RED
Norāde: XPLORE 1 16/512GB ORANGE
Zīmols: Blackview
MOBILE PHONE XPLORE 1/16/512GB ORANGE BLACKVIEW
Norāde: FORT1 4/128GB BLACK
Zīmols: Blackview
MOBILE PHONE FORT 1/4/128GB BLACK BLACKVIEW
Norāde: M2086-QAUM
Zīmols: RENEWD
REFURB. PHONE IPHONE 16/128GB ULTRAMARINE APPLE RENEWD
Norāde: SM-A576BZABEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 16.0, Pelēks
Norāde: SM-S948BLBGEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy S26 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Zils
Norāde: M-IP13PX128GP
Zīmols: RED BY ADAPT GLOBAL
REFURB. PHONE IPHONE 13 PRO/128GB GRAPHITE A GRADE RED
Norāde: SM-A576BLBBEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 16.0, Zils
Norāde: RUGKING4PRO ORANGE 8/256
Zīmols: UleFone
MOBILE PHONE RUGKING 4 PRO/8/256GB ORANGE ULEFONE
Norāde: 5109BYRC
Zīmols: HONOR
Honor Magic 8 Lite, 17,2 cm (6.79"), 8 GB, 512 GB, 108 MP, MagicOS 9.0, Zaļš
Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Pelēks, Titāns