Код: MZB0NR7EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB BLACK MZB0NR7EU POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB BLACK MZB0NR7EU POCO
Samsung Galaxy Z Fold7, 20,3 cm (8"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 16.0, Melns
| Displeja diagonāle | 20,3 cm (8") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2184 x 1968 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Dynamic AMOLED 2X |
| Displeja stikla veids | Corning Glass |
| Gorilla Glass versija | Gorilla Glass Victus 2 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Otrā displeja diagonāle | 16,5 cm (6.5") |
| Otrā displeja izšķirtspēja | 2520 x 1080 pikseļi |
| Otrā displeja veids | Dynamic AMOLED 2X |
| Otrā displeja stikla tips | Gorilla Glass |
| Procesora tips | Snapdragon |
| Procesora modelis | 8 Gen 3 |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,47 GHz |
| RAM ietilpība | 12 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 256 GB |
| Virtuālā RAM atmiņa (maks.) | 223,6 GB |
| Aizmugurējās kameras veids | Trīskāršā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 200 MP |
| Priekšējās kameras veids | Duālā kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 10 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 10 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,7 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,4 |
| Optiskā tālummaiņa | 3x |
| Digitālā tālummaiņa | 30x |
| Otrās frontālās kameras izšķirtspēja (skaitliska) | 10 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Otrās priekšējās kameras diafragmas vērtība | 2,2 |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 30 fps |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 7680x4320@30fps |
| Auto fokuss | Jā |
| Attēla stabilizētājs | Jā |
| Attēla stabilizētāja tips | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Nakts režīms | Jā |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | eSIM |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Jetblack |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Bezvadu lādēšana | Jā |
| Bezvadu uzlādes jauda | 15 W |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Skaļruņi | Stereo |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 16.0 |
| Baterijas performance | 4400 mAh |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 10 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 25 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Energoefektivitātes klase | B |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 2428 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 2000 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | A |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP48 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Svars | 215 g |
| Platums | 143,2 mm |
| Dziļums | 4,2 mm |
| Augstums | 158,4 mm |
| Platums salocītā formā | 7,28 cm |
| Salocīta dziļums | 8,9 mm |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Pievienoti kabeļi | USB Type-C - USB Type-C |
| Izgrūšanas tapiņa | Jā |
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: MZB0NR7EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB BLACK MZB0NR7EU POCO
Код: WAVE10 8/128 ORANGE
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE WAVE 10/8/128GB ORANGE BLACKVIEW
Код: WAVE7C 4/64 BLACK
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE WAVE 7C/4/64GB BLACK BLACKVIEW
Код: M-IP15PM256BKAA
Бренд: RED BY ADAPT GLOBAL
REFURB. PHONE IPHONE 15 PROMAX/256GB BLACK TIT. A+ GARDE RED
Код: SM-A576BZABEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 16.0, Серый
Код: M2097-QAUM
Бренд: RENEWD
REFURB. PHONE IPHONE 16 PLUS/128GB ULTRAMARINE APPLE RENEWD
Код: MZB0MA8EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/256GB GREEN MZB0MA8EU POCO
Код: MG8H4HX/A
Бренд: Apple
MOBILE PHONE IPHONE 17 PRO/256GB COS.ORANGE MG8H4 APPLE
Код: SM-S948BLBHEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 16 GB, 1 TB, 200 MP, Android 16.0, Синий
Код: MZB0NR5EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB GREEN MZB0NR5EU POCO
Код: 5109BYFJ
Бренд: HONOR
Honor X5c PLUS, 17,1 cm (6.74"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, MagicOS 9.0, Зеленый
Код: SM-F966BDBCEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Z Fold7, 20,3 cm (8"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Синий
Код: SM-A576BLBDEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Синий
Код: SM-S938BZTDEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Серый, Титановый
Код: MZB0M5MEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO F8 ULTRA/16/512GB BLUE MZB0M5MEU POCO
Код: SM-S931BZKHEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S25 SM-S931B/DS, 15,8 cm (6.2"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 15, Черный
Samsung Galaxy Z Fold7, 20,3 cm (8"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 16.0, Melns