- Jaunums!
Samsung Galaxy S25 FE , 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Melns
| Displeja diagonāle | 17 cm (6.7") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1080 x 2340 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Dynamic AMOLED 2X |
| Displeja stikla veids | Corning Glass |
| Gorilla Glass versija | Gorilla Glass Victus+ |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Procesora tips | Samsung Exynos |
| Procesora modelis | 2400 |
| Procesora frekvence | 2,9 GHz |
| Multikodola tips | 10 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,2 GHz |
| RAM ietilpība | 8 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 256 GB |
| Lietotāja atmiņa | 232,2 GB |
| Aizmugurējās kameras veids | Trīskāršā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Ceturtās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,4 |
| Optiskā tālummaiņa | 3x |
| Digitālā tālummaiņa | 30x |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 30 fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 4320p |
| Auto fokuss | Jā |
| Attēla stabilizētājs | Jā |
| Attēla stabilizētāja tips | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Lēnas kustības režīms | Jā |
| Palēninājums | 240fps @FHD, 120fps @FHD, 120fps @UHD |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | NanoSIM + eSIM |
| 3G standarti | WCDMA |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standarts | Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| 2G standarti | GSM |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,1900,1800,900 MHz |
| Frekvenču diapazons | Trīs diapazoni |
| Atbalsta 3G joslas | 2100,900,1900,850,1700 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 2100,700,800,1900,850,1800,1500,2300,2600,900,1700,2500 MHz |
| 5G diapazonu atbalsts | 2100,700,1900,800,850,1800,2600,900,1700,2300,2500,3700,3500,1500 MHz |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| MIMO | Jā |
| Modulācija | 1024-QAM |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Austiņu savienojamība | USB Veids-C |
| Mobilā augstas izšķirtspējas saite (MSP) | Nē |
| Īssziņu serviss (SMS) | Jā |
| E–pasts | Jā |
| GPS | Jā |
| GPS | Jā |
| NavIC | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | JetBlack |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Ūdensizturīgs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Saderība ar dzirdes palīglīdzekļiem | Jā |
| Skaļruņi | Stereo |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Vidējais korpuss, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Atbalstītie video formāti | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 16.0 |
| Baterijas performance | 4900 mAh |
| Noņemams akumulators | Nē |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 28 h |
| Tuvuma sensors | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Barometrs | Jā |
| Ģeomagnētiskais sensors | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 10 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 45 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Energoefektivitātes klase | B |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 2557 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 2000 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | A |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Svars | 190 g |
| Platums | 76,6 mm |
| Dziļums | 7,4 mm |
| Augstums | 161,3 mm |
| . Galvas SAR | 0,544 Vati uz kilogramu |
| Body SAR (ES) | 1,575 Vati uz kilogramu |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Izgrūšanas tapiņa | Jā |
| Savietojamība | Galaxy Ring, Galaxy Buds Core, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds3 FE, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3, Galaxy Fit2, Galaxy Fit e, Galaxy Fit, Galaxy Watch FE, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch8, Galaxy Watch7, Galaxy Watch6, Galaxy Watch5, Galaxy Watch4, Galaxy Watch3, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active |
| Drošības atjaunošanas termiņš | 30 September 2032 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: SM-S947BZKGEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26+ , 17 cm (6.7"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 16.0, Черный
Код: SM-S947BZVDEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26+ , 17 cm (6.7"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Фиолетовый
Код: SM-S947BZKDEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26+ , 17 cm (6.7"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Черный
Код: MHRX4SX/A
Бренд: Apple
MOBILE PHONE IPHONE 17E/256GB SOFT PINK MHRX4 APPLE
Код: SM-A376BZABEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy A37 5G, 17 cm (6.7"), 6 GB, 128 GB, 50 MP, Android 16.0, Древесный уголь
Код: SM-S942BZWHEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26 , 16 cm (6.3"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 16.0, Белый
Код: M1819-QAB
Бренд: RENEWED
REFURB. PHONE IPHONE 15/128GB BLUE APPLE RENEWED
Код: XEVER 7 PRO
Бренд: RUGONE
MOBILE PHONE XEVER 7 PRO 5G/12/512GB XEVER 7 PRO RUGONE
Код: M1819-QASV
Бренд: RENEWED
REFURB. PHONE IPHONE 15/128GB BLACK GR.A APPLE RENEWED
Код: RUGKING
Бренд: UleFone
MOBILE PHONE RUGKING/8/256GB ULEFONE
Код: MZB0MA8EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/256GB GREEN MZB0MA8EU POCO
Код: XPLORE 1 16/512GB BLACK
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE XPLORE 1/16/512GB BLACK BLACKVIEW
Код: SM-S731BLBGEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S25 FE 5G, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 пикселей, 8 GB, 256 GB, 50 MP, Синий
Код: BL9000PROBLACK
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE BL9000 PRO/RUGGED BLACK BLACKVIEW
Код: MZB0LFUEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO C85/8/256GB GREEN MZB0LFUEU POCO
Samsung Galaxy S25 FE , 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Melns