- Jaunums!
Samsung Galaxy A55 5G , 16,8 cm (6.6"), 1080 x 2340 pikseļi, 8 GB, 128 GB, 50 MP, Navy (tumši zila)
| Displeja diagonāle | 16,8 cm (6.6") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1080 x 2340 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Super AMOLED |
| Paneļa veids | AMOLED |
| Displeja stikla veids | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versija | Gorilla Glass Victus+ |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Ekrāna spilgtums | 1000 cd/m² |
| Maksimālais displeja spilgtums (ārpus telpām) | 1650 cd/m² |
| Pikseļu blīvums | 389 pikseļu collā |
| Zīmolam raksturīgas tehnoloģijas | Vienmēr ieslēgts displejs |
| Procesora tips | Samsung Exynos |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,75 GHz |
| RAM ietilpība | 8 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Lietotāja atmiņa | 109,5 GB |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 1 TB |
| Atmiņas kartes slota veids | Hibrīda ligzda |
| Aizmugurējās kameras veids | Trīskāršā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 32 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Aizmugures kameras sensora izmērs | 1/1.56" |
| Otras aizmugures kameras sensora izmērs | 1/3.06" |
| Trešās aizmugures kameras sensora izmērs | 1/5" |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Ceturtās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,4 |
| Aizmugures kameras pikseļu izmērs | 1 µm |
| Otrās aizmugures kameras pikseļu izmērs | 1,12 µm |
| Trešās aizmugures kameras pikseļa izmērs | 1,12 µm |
| Aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 84° |
| Otras aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 123° |
| Trešās aizmugures kameras redzamības lauka (FOV) leņķis | 78° |
| Digitālā tālummaiņa | 10x |
| Priekšējās kameras sensora izmērs | 1/2.74" |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Priekšējās kameras pikseļu izmērs | 0,8 µm |
| Priekšējās kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 81° |
| Priekšējās kameras zibspuldze | Nē |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 30 fps |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps |
| Auto fokuss | Jā |
| Tālummaiņas spēja | Jā |
| Kameras High Dynamic Range (HDR) režīms | Jā |
| Palēnināts režīms | Jā |
| Attēla stabilizētājs | Jā |
| Attēla stabilizētāja tips | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Nakts režīms | Jā |
| Panorāma | Jā |
| Makro fotografēšana | Jā |
| Lēnas kustības režīms | Jā |
| Palēninājums | 240fps @HD |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | NanoSIM + eSIM |
| 3G standarti | WCDMA |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standarts | Sub6 TDD |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| 2G standarti | GSM |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,1900,1800,900 MHz |
| Atbalsta 3G joslas | 2100,900,1900,850,1700 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 2100,700,800,1900,850,1800,1500,2300,2600,900,1700,2500 MHz |
| 5G diapazonu atbalsts | 2100,700,800,850,1800,2600,900,1700,2300,2500,3700,3500 MHz |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| MIMO | Jā |
| Modulācija | 1024-QAM |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 2.0 |
| Austiņu savienojamība | USB Veids-C |
| Mobilā augstas izšķirtspējas saite (MSP) | Nē |
| GPS | Jā |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Navy (tumši zila) |
| Krāsas nosaukums | Awesome Navy |
| Apvalka materiāls | Stikls, Metāls |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| Skaļruņi | Stereo |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Vidējais korpuss, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Atbalstītie video formāti | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Platforma | Android |
| Baterijas performance | 5000 mAh |
| Noņemams akumulators | Nē |
| Pārlūkošanas laiks (Wi-Fi) | 24 h |
| Pārlūkošanas laiks (4G) | 25 h |
| Nepārtraukts audio atskaņošanas laiks | 79 h |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 28 h |
| Audio atskaņošanas laiks bezvadu režīmā | 79 h |
| Video atskaņošanas laiks bezvadu režīmā | 28 h |
| Tuvuma sensors | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Ģeomagnētiskais sensors | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Remontējamības indekss | 8.5 |
| Svars | 213 g |
| Platums | 77,4 mm |
| Dziļums | 8,2 mm |
| Augstums | 161,1 mm |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Izgrūšanas tapiņa | Jā |
| Savietojamība | Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3, Galaxy Fit2, Galaxy Fit e, Galaxy Fit, Galaxy Watch6, Galaxy Watch5, Galaxy Watch4, Galaxy Watch3, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active |
| Drošības atjaunošanas termiņš | 31 March 2028 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: MZB0MLKEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/8/256GB GREEN MZB0MLKEU POCO
Код: M1334-QAV
Бренд: RENEWED
REFURB. PHONE IPHONE SE 2020/64GB WHITE GRADE A RENEWED
Код: MZB0M3ZEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO F8 PRO/12/256GB BLACK MZB0M3ZEU POCO
Код: M1824-QBSV
Бренд: RENEWED
REFURB. PHONE IPHONE 15 PRO/128GB BLACK GRADE B RENEWED
Код: X12PRO ALLBLACK
Бренд: UleFone
MOBILE PHONE ARMOR X12 PRO/4/64GB ALL BLACK ULEFONE
Код: SM-A576BZVBEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 16.0, Лиловый
Код: SM-A576BZABEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 16.0, Серый
Код: MZB0MKNEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/12/512GB GREEN MZB0MKNEU POCO
Код: MZB0NR7EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB BLACK MZB0NR7EU POCO
Код: XEVER 7 PRO
Бренд: RUGONE
MOBILE PHONE XEVER 7 PRO 5G/12/512GB XEVER 7 PRO RUGONE
Код: SM-S938BZSGEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Черный, Серебристый, Белый
Код: SM-S938BZBGEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Синий, Серебристый, Титановый
Код: BV5300PROBLACK
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE BV5300 PRO/BLACK BLACKVIEW
Код: MZB0NR5EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB GREEN MZB0NR5EU POCO
Код: XEVER 7 SAND DUNE
Бренд: RUGONE
MOBILE PHONE XEVER 7 5G/12/512GB SAND DUNE RUGONE
Код: SM-F766BDBHEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Z Flip7, 17,3 cm (6.8"), 2520 x 1080 пикселей, 12 GB, 512 GB, 50 MP, Синий
Samsung Galaxy A55 5G , 16,8 cm (6.6"), 1080 x 2340 pikseļi, 8 GB, 128 GB, 50 MP, Navy (tumši zila)