- Jaunums!
Samsung Galaxy S23+ SM-S916B, 16,8 cm (6.6"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 13, Melns
| Displeja diagonāle | 16,8 cm (6.6") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2340 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Dynamic AMOLED 2X |
| Paneļa veids | OLED |
| Displeja stikla veids | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versija | Gorilla Glass Victus 2 |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Maksimālais displeja spilgtums (HDR) | 1200 cd/m² |
| Maksimālais displeja spilgtums (ārpus telpām) | 1750 cd/m² |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Pikseļu blīvums | 393 pikseļu collā |
| Procesora tips | Snapdragon |
| Procesora modelis | 8 Gen 2 |
| Procesora frekvence | 2,8 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,36 GHz |
| RAM ietilpība | 8 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 256 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | Netiek atbalstīts |
| Lietotāja atmiņa | 216,7 GB |
| Aizmugurējās kameras veids | Trīskāršā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 10 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Ceturtās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,2 |
| Aizmugures kameras pikseļu izmērs | 1 µm |
| Otrās aizmugures kameras pikseļu izmērs | 1,4 µm |
| Trešās aizmugures kameras pikseļa izmērs | 1 µm |
| Aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 85° |
| Otras aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 120° |
| Trešās aizmugures kameras redzamības lauka (FOV) leņķis | 36° |
| Optiskā tālummaiņa | 3x |
| Digitālā tālummaiņa | 30x |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Priekšējās kameras pikseļu izmērs | 1,12 µm |
| Priekšējās kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 80° |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 30 fps |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 1280x720@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@60fps, 7680x4320@30fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 720p, 1080p, 2160p, 4320p |
| Auto fokuss | Jā |
| Palēnināts režīms | Jā |
| Attēla stabilizētājs | Jā |
| Attēla stabilizētāja tips | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Pašfotografēšanās taimeris | Jā |
| Nakts režīms | Jā |
| Panorāma | Jā |
| Portreta režīms | Jā |
| Lēnas kustības režīms | Jā |
| Palēninājums | 960fps @FHD, 240fps @FHD |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | NanoSIM + eSIM |
| 3G standarti | WCDMA |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standarts | Sub6 TDD |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| 2G standarti | GSM |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,1900,1800,900 MHz |
| Atbalsta 3G joslas | 2100,900,1900,850,1700 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 2100,700,800,1900,850,1800,1500,2300,2600,900,1700,2500 MHz |
| 5G diapazonu atbalsts | 2100,700,1900,800,850,1800,2600,900,1700,2300,2500,3700,3500,1500 MHz |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| MIMO | Jā |
| Modulācija | 1024-QAM |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Austiņu savienojamība | USB Veids-C |
| Mobilā augstas izšķirtspējas saite (MSP) | Nē |
| Īssziņu serviss (SMS) | Jā |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | Jā |
| E–pasts | Jā |
| GPS | Jā |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Phantom Black |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Ūdensizturīgs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Video zvans | Jā |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Bezvadu lādēšana | Jā |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | Jā |
| Balss komandas | Jā |
| Vibrējošs signāls | Jā |
| Skaļruņi | Stereo |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Vidējais korpuss, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Atbalstītie video formāti | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 13 |
| Baterijas performance | 4700 mAh |
| Noņemams akumulators | Nē |
| Sarunu laiks (4G) | 44 h |
| Pārlūkošanas laiks (Wi-Fi) | 23 h |
| Pārlūkošanas laiks (4G) | 22 h |
| Audio atskaņošanas laiks bezvadu režīmā | 84 h |
| Video atskaņošanas laiks bezvadu režīmā | 27 h |
| Tuvuma sensors | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Barometrs | Jā |
| Ģeomagnētiskais sensors | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Remontējamības indekss | 8.2 |
| Svars | 195 g |
| Platums | 76,2 mm |
| Dziļums | 7,6 mm |
| Augstums | 157,8 mm |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Izgrūšanas tapiņa | Jā |
| Savietojamība | Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Fit2, Galaxy Fit e, Galaxy Fit, Galaxy Watch5, Galaxy Watch4, Galaxy Watch3, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active, Gear Fit2 Pro, Gear Fit2, Gear Sport, Gear S3, Gear S2 |
| Drošības atjaunošanas termiņš | 31 January 2028 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: SM-A576BDBBEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 16.0, Navy (tumši zila)
Norāde: XPLORE 1 12/256GB BLACK
Zīmols: Blackview
MOBILE PHONE XPLORE 1/12/256GB BLACK BLACKVIEW
Norāde: X32 FUTURE BLACK
Zīmols: UleFone
MOBILE PHONE ARMOR X32/6/128GB FUTURE BLACK ULEFONE
Norāde: SM-F966BDBNEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Z Fold7, 20,3 cm (8"), 16 GB, 1 TB, 200 MP, Android 16.0, Zils
Norāde: MZB0M4XEU
Zīmols: POCO
MOBILE PHONE POCO F8 PRO/12/512GB BLUE MZB0M4XEU POCO
Norāde: SM-S938BZBGEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Zils, Sudrabs, Titāns
Norāde: SM-S938BZBDEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Zils, Sudrabs
Norāde: M1824-QANAT
Zīmols: RENEWED
REFURB. PHONE IPHONE 15 PRO/128GB BLUE GRADE B RENEWED
Norāde: M1819-QAB
Zīmols: RENEWED
REFURB. PHONE IPHONE 15/128GB BLUE APPLE RENEWED
Norāde: XPLORE 1 16/512GB BLACK
Zīmols: Blackview
MOBILE PHONE XPLORE 1/16/512GB BLACK BLACKVIEW
Norāde: SM-S948BLBGEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy S26 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Zils
Norāde: SM-S947BLBGEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy S26+ , 17 cm (6.7"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 16.0, Zils
Norāde: SM-S938BZKGEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Melns, Titāns
Norāde: SHARK 6 4/128GB BLUE
Zīmols: Blackview
MOBILE PHONE SHARK 6/4/128GB BLUE BLACKVIEW
Norāde: MZB0MABEU
Zīmols: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/256GB SILVER MZB0MABEU POCO
Norāde: SM-S948BZVDEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy S26 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 16.0, Violets
Samsung Galaxy S23+ SM-S916B, 16,8 cm (6.6"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 13, Melns