Norāde: KF436C17BB2A/8
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB atmiņas modulis 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MT/s 288-pin DIMM
Kingston Technology FURY Beast RGB, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Kingston Technology FURY Beast RGB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 288-pin DIMM
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas datu pārraides ātrums | 3200 MT/s |
| Komponente | PC (dators) |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | Nē |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latentums | 16 |
| Atmiņas līmenis | 2 |
| Atmiņas spriegums | 1.35 V |
| Moduļa konfigurācija | 4096M x 64 |
| Rindas cikla laiks | 45,75 ns |
| Atsvaidzināt rindas cikla laiku | 350 ns |
| Rindas aktīvais laiks | 32 ns |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Jā |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 2.0 |
| SPD profils | Jā |
| Programmējams strāvas spriegums (VVP) | 2,5 V |
| Izcelsmes valsts | Ķīna, Taivāna |
| Dzesēšanas tips | Dzesētājs |
| Svina platējums | Zelts |
| Displeja fona gaisma | Jā |
| Pretgaismas krāsa | Sarkans/Zaļš/Zils |
| JEDEC standarts | Jā |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Platums | 8,2 mm |
| Dziļums | 133,3 mm |
| Augstums | 43 mm |
| Svars | 49,02 g |
| Iepakojuma platums | 57,1 mm |
| Iepakojuma dziļums | 14 mm |
| Iepakojuma augstums | 171,4 mm |
| Iepakojuma svars | 67,2 g |
| Oriģinālās kastes platums | 193 mm |
| Kastes garums (Master) | 325,1 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 88,9 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,91 kg |
| Daudzums Master kastē | 25 pcs |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: KF436C17BB2A/8
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: KF432C16BB2AK2/16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: KF432C16BB12AK4/64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 4 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: KF432C16BB2AK4/64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 4 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: KF432C16BB2A/8
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: KF436C18BB2A/16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: KF436C18BB2AK4/64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 4 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: DDR-C600URG16G36D
Zīmols: Dahua Technology
Dahua Technology DDR-C600URG16G36D, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR4, 3600 MHz, 288-pin DIMM
Norāde: PVV564G600C30K
Zīmols: Patriot
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6000/KIT2 PVV564G600C30K PATRIOT
Norāde: F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6400 K2/6400J3239G32GX2-TZ5RK G.SKILL
Norāde: AGI6AWT16UD858-DR
Zīmols: AGI TECHNOLOGY
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000/KIT2 AGI6AWT16UD858-DR AGI
Norāde: F3-1600C11S-4GNT
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 4GB PC12800 DDR3/F3-1600C11S-4GNT G.SKILL
Norāde: F5-6400J3239G16GX2-TZ5RW
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6400 K2/6400J3239G16GX2-TZ5RW G.SKILL
Norāde: PVV532G640C32K
Zīmols: Patriot
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6400/KIT2 PVV532G640C32K PATRIOT
Norāde: CT16G4SFRA32A
Zīmols: Crucial
NB MEMORY 16GB PC25600 DDR4/SO CT16G4SFRA32A CRUCIAL
Norāde: CP48G56C46U5T
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM PRO 48GB DDR5-5600/CP48G56C46U5T CRUCIAL
Norāde: KF436C17BB2A/8
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: CT32G56C46S5
Zīmols: Crucial
NB MEMORY 32GB DDR5-5600 SO/CT32G56C46S5 CRUCIAL
Norāde: KF560C36BBE2K2-64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast , 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: M321R4GA3EB2-CCP
Zīmols: Samsung
Samsung M321R4GA3EB2-CCP, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM, Zaļš
Norāde: KVR32S22D8/32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology ValueRAM , 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Norāde: CP2K64G56C46U5
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM 128GB DDR5-5600 K2/PRO CP2K64G56C46U5 CRUCIAL
Norāde: MTC40F2047S1RC56BR
Zīmols: MICRON
Server Memory Module|MICRON|DDR5|128GB|RDIMM|5600 MHz|CL 46|1.1 V|MTC40F2047S1RC56BR
Kingston Technology FURY Beast RGB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 288-pin DIMM