Код: B860M EAGLE V2
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B860M EAGLE V2 материнская плата Intel B860 LGA 1851 (Socket V1) Микро ATX
GIGABYTE B860M EAGLE V2, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 128 GB
GIGABYTE X870 AORUS ELITE WIFI7 ICE, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, 256 GB, DDR5-SDRAM
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora ligzda | AM5 pieslēgvieta |
| Savietojami procesori | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | AM5 pieslēgvieta |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 256 GB |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 256 GB |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC savietojamība | Non-ECC |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 4400,4800,5200,5600,6000,6200,6400,6600,6666,6800,7000,7200,7600,7800,8000,8200 MHz |
| Atbalstītā atmiņas takts frekvence (maks.) | 8200 MHz |
| Nebuferēta atmiņa | Jā |
| Maksimāla iekšējā atmiņa ligzdā | 64 GB |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2 |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstāmo cieto disku skaits | 4 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 8 |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 10 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| HDCP | Jā |
| DirectX versija | 12.0 |
| Diskrētās grafikas atbalsts | Jā |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 4 |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon Graphics |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 0 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2x2 konektori | 1 |
| SATA II savienotāju skaits | 0 |
| SATA savienotāju skaits | 0 |
| SATA savienotāju kopskaits | 4 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | Jā |
| Priekšējā paneļa savienotājs | Jā |
| ATX Power savienotājs | Jā |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Procesora ventilatoru konektoru skaits | 2 |
| Komutatora ventilatoru skaits | 6 |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | Jā |
| EPS barošanas konektoru skaits (8 kontakti) | 2 |
| TPM savienotājs | Jā |
| 12V strāvas savienotājs | Jā |
| Ūdens sūkņa konektoru skaits | 3 |
| RGB LED tapu savienotājs | Jā |
| RGM LED kontaktu turētāju skaits | 4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipa portu skaits | 0 |
| USB4 Gen 2x2 portu skaits | 0 |
| USB4 Gen 3x2 portu skaits | 2 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPorts daudzums | 0 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| S/PDIF out pieslēgvieta | Jā |
| WiFi-AP antenas spraudnis | 2 |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Realtek RTL8125 |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN regulētāja modelis | MediaTek MT7925 |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | AMD X870 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC1220 |
| Produkta krāsa | Balts |
| Personāldatora veselības uzraudzība | Ventilators, Troksnis, Temperatūra, Spriegums, Water cooling |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 11 x64 |
| PCI Express X1 (Gen 3.x) sloti | 0 |
| PCI Express x1 (Gen 4.x) ligzdas | 0 |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) sloti | 0 |
| PCI Express x8 (Gen 3.x) sloti | 0 |
| PCI Express x8 (Gen 4.x) sloti | 0 |
| PCI Express x8 (Gen 5.x) sloti | 0 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) ligzdas | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sloti | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 4 |
| Pirmais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 25110 |
| Pirmā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 5.0 |
| Otrais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 22110 |
| Otrā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 5.0 |
| Trešais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 22110 |
| Trešā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 5.0 |
| Ceturtais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 22110 |
| Ceturtā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 4.0 |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| ACPI versija | 5.0 |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | Jā |
| Nodzēst CMOS poga | Jā |
| Darbvirsmas pārvaldīšanas interfeisa (DMI) versija | 2.7 |
| Sistēmas pārvaldības BIOS (SMBIOS) versija | 2.7 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Daudzums transportējamā kastē | 1 pcs |
| Baterijas svars | 3 g |
| Litija svars vienā baterijā | 0,07 g |
| Baterijas šūnu skaits | 1 |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Baterijas tips | CR2032 |
| Iepakojuma platums | 335 mm |
| Iepakojuma dziļums | 270 mm |
| Iepakojuma augstums | 80 mm |
| Iepakojuma svars | 2,74 kg |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Baterijas pievienotas | Jā |
| Antena iekļauta | Jā |
| Skrūves iekļautas | Jā |
| Iekļautā programmatūra | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) sloti | 0 |
| Svars | 2,4 kg |
| Garantijas periods | 3 gads(i) |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: B860M EAGLE V2
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B860M EAGLE V2, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 128 GB
Код: H810M-X GEN5 WIFI
Бренд: ASROCK
MB H810 S1851 MATX/H810M-X GEN5 WIFI ASROCK
Код: X870E A PRO X
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE X870E AORUS PRO X3D, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: GC-TPM2.0 SPI V2 1.0
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE GC-TPM 2.0 SPI V2, SPI, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8.1
Код: PROH610M-E
Бренд: MSI
MSI PRO H610M-E, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7,..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 96 GB
Код: B760MGAMINGPLUSWIFI
Бренд: MSI
MSI B760M GAMING PLUS WIFI, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, LGA 1700, DDR5-SDRAM, 192 GB
Код: X870EAORUSMASTER
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE X870E AORUS MASTER, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, 256 GB, DDR5-SDRAM
Код: B840M D2H 1.2
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B840M D2H, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 128 GB
Код: B550 EAGLE 1.0
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B550 EAGLE, AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Разъем AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
Код: B550 GAMING WIFI
Бренд: MSI
MSI B550 GAMING WIFI, AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, DDR4-SDRAM, 128 GB, DIMM
Код: B760 GAMING X GEN5
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B760 GAMING X GEN5, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: B650PGLIGHTNING
Бренд: ASROCK
Mainboard|ASROCK|AMD B650|SAM5|ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|2xPCI-Express 4.0 1x|2xPCI-Express 4.0 16x|3xM.2|1xHDMI|1xAudio-In|1xAudio-Out|1xMicrophone|4xUSB 2.0|7xUSB 3.2|2xUSB-C|1xRJ45|B650PGLIGHTNING
Код: B650 GAMING X AX V2 1.2
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B650 GAMING X AX V2, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: X870E A MASTER X ICE
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE X870E AORUS MASTER X3D ICE, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: TUFGAMB550MPLUSWIFIII
Бренд: Asus
ASUS TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II, AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Разъем AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
Код: B850 A ELITE WF7 1.1
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B850 AORUS ELITE WIFI7, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
GIGABYTE X870 AORUS ELITE WIFI7 ICE, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, 256 GB, DDR5-SDRAM