Norāde: PROB760M-P
Zīmols: MSI
MSI PRO B760M-P mātes plate Intel B760 LGA 1700 mikro ATX
MSI PRO B760M-P, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, LGA 1700, DDR5-SDRAM, 192 GB
ASUS TUF GAMING Z890-PRO WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 192 GB
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1851 (Socket V1) |
| Savietojami procesori | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | LGA 1851 |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 192 GB |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC savietojamība | Non-ECC |
| Nebuferēta atmiņa | Jā |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstāmo cieto disku skaits | 4 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 8 |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 10 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 0 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2x2 konektori | 1 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | Jā |
| ATX Power savienotājs | Jā |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Komutatora ventilatoru skaits | 4 |
| Komutatora iejaukšanās savienotājs | Jā |
| COM savienotāji | 1 |
| Zibens spēriena galvenes | 1 |
| 12V strāvas savienotājs | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 6 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| Thunderbolt ports quantity | 2 |
| WiFi-AP antenas spraudnis | 1 |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel Z890 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC1220P |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 11 |
| PCI Express x1 (Gen 4.x) ligzdas | 2 |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) sloti | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) ligzdas | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sloti | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 4 |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| Iepakojuma platums | 353 mm |
| Iepakojuma dziļums | 273 mm |
| Iepakojuma augstums | 68 mm |
| Iepakojuma svars | 2,5 kg |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Pievienoti kabeļi | SATA |
| Skrūves iekļautas | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: PROB760M-P
Zīmols: MSI
MSI PRO B760M-P, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, LGA 1700, DDR5-SDRAM, 192 GB
Norāde: X870 PRO RS WIFI
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|AMD X870|SAM5|ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|1xPCI-Express 4.0 16x|1xPCI-Express 5.0 16x|4xM.2|1xHDMI|6xUSB 2.0|4xUSB 3.2|2xUSB-C|1xOptical S/PDIF|1xRJ45|2xAudio port|X870PRORSWIFI
Norāde: PROH610M-E
Zīmols: MSI
MSI PRO H610M-E, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 96 GB
Norāde: PRO B850M-A WIFI PZ
Zīmols: MSI
MSI AM5 PRO B850M-A WIFI PZ M-ATX, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: TUF GAMING B650E-PLUS WIFI
Zīmols: Asus
ASUS TUF GAMING B650E-PLUS WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI
Zīmols: Asus
ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM
Norāde: MPG B850 EDGE TI WIFI
Zīmols: MSI
MSI MPG B850 EDGE TI WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: MAG B850M MORTAR WIFI
Zīmols: MSI
MSI MAG B850M MORTAR WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: PRIMEB650M-R
Zīmols: Asus
ASUS PRIME B650M-R, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 7000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 96 GB
Norāde: B860 GAMING PLUS WIFI
Zīmols: MSI
MSI B860 GAMING PLUS WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: TUFGAMINGB550M-PLUS
Zīmols: Asus
ASUS TUF GAMING B550M PLUS, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen 3000 Series, DDR4-SDRAM, 128 GB, DIMM
Norāde: PROARTX870E-CREATORWIFI
Zīmols: Asus
ASUS ProArt X870E-CREATOR WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM
Norāde: B850M A ELT WF6E 1.1
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B850M AORUS ELITE WIFI6E (rev. 1.1), AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: B850M EAGLE WF6E
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B850M EAGLE WIFI6E, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: B650MPGLIGHTNING
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|AMD B650|SAM5|Micro-ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|1xPCI-Express 3.0 16x|1xPCI-Express 4.0 16x|3xM.2|1xHDMI|1xDisplayPort|4xUSB 2.0|3xUSB 3.2|1xUSB-C|1xRJ45|3xAudio port|B650MPGLIGHTNING
Norāde: B850M EAGLE WF6E ICE
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B850M EAGLE WIFI6E ICE, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
ASUS TUF GAMING Z890-PRO WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 192 GB