Norāde: TAB9 WIFI 8+16/256 GREY
Zīmols: Blackview
TABLET TAB9 WIFI 10"/8+16/256GB GRAY BLACKVIEW
TABLET TAB9 WIFI 10"/8+16/256GB GRAY BLACKVIEW
Samsung Galaxy Tab S11, 27,9 cm (11"), 2560 x 1600 pikseļi, 128 GB, 12 GB, 469 g, Sudrabs
| Displeja diagonāle | 27,9 cm (11") |
| Paneļa veids | AMOLED |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1600 pikseļi |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Dynamic AMOLED 2X |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,73 GHz |
| Iekšējā atmiņa | 12 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 2 TB |
| Lietotāja atmiņa | 96,9 GB |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 13 MP |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 3840 x 2160 pikseļi |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 3840x2160@30fps |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| Near Field Communication (NFC) | Nē |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| GPS | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Platforma | Android |
| Baterijas performance | 8400 mAh |
| Noņemams akumulators | Nē |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 18 h |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 15 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 45 W |
| Energoefektivitātes klase | G |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 4861 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 1200 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | E |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Platums | 253,8 mm |
| Dziļums | 5,5 mm |
| Augstums | 165,3 mm |
| Svars | 469 g |
| Remontējamības indekss | 2.86 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: TAB9 WIFI 8+16/256 GREY
Zīmols: Blackview
TABLET TAB9 WIFI 10"/8+16/256GB GRAY BLACKVIEW
Norāde: LINK2 BLACK
Zīmols: Blackview
TABLET LINK 2 8" 4/128GB/LINK2 BLACK BLACKVIEW
Norāde: TABA9PRO MARBLE WHITE
Zīmols: UleFone
TABLET TAB A9 PRO 8"/4/128GB MARBLE WHITE ULEFONE
Norāde: SM-X230NZAREUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 pikseļi, 128 GB, 6 GB, 477 g, Pelēks
Norāde: TABA10PRO GREY 6/128
Zīmols: UleFone
TABLET TAB A10 PRO 10"/6/128GB GREY ULEFONE
Norāde: ZENO 10 6/128 BLACK GIFT SET
Zīmols: Blackview
TABLET ZENO 10 5G 11" 6/128GB/BLACK GIFT SET BLACKVIEW
Norāde: ACTIVE10PRO 12/256 BLACK
Zīmols: Blackview
TABLET ACTIVE 10 PRO 10" 256GB/BLACK BLACKVIEW
Norāde: SM-X400NZAREUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 lite WiFi 128GB grau, 27,7 cm (10.9"), 2112 x 1320 pikseļi, 128 GB, 6 GB, 2 GHz, Pelēks
Norāde: PAD4ULTRATHERMAL BLACK
Zīmols: UleFone
TABLET ARMOR PAD 4 ULTRA 10"/8/256GB BLACK ULEFONE
Norāde: SM-X230NZSREUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 pikseļi, 128 GB, 6 GB, 477 g, Pelēks
Norāde: ACTIVE 5 6/128GB BLACK
Zīmols: Blackview
TABLET ACTIVE 5 8" 6/128GB/BLACK BLACKVIEW
Norāde: TABA9PROKIDS PINK
Zīmols: UleFone
TABLET TAB A9 PRO KIDS/4/128GB PINK ULEFONE
Norāde: TAB LINK 6/256 BLUE
Zīmols: Blackview
TABLET LINK 8 13" 6/256GB/TAB LINK 6/256 BLUE BLACKVIEW
Norāde: TAB ZENO 10 8/128 BLUE
Zīmols: Blackview
TABLET ZENO 10 5G 11" 8/128GB/ZENO 10 8/128 BLUE BLACKVIEW
Norāde: RUGKING PAD 2 PRO GREY 8/128
Zīmols: UleFone
TABLET RUGKING PAD 2 PRO 10''/8/128GB GREY ULEFONE
Norāde: TABA9PROKIDS PINK
Zīmols: UleFone
TABLET TAB A9 PRO KIDS/4/128GB BLUE ULEFONE
Samsung Galaxy Tab S11, 27,9 cm (11"), 2560 x 1600 pikseļi, 128 GB, 12 GB, 469 g, Sudrabs