Norāde: ZAE40188PL
Zīmols: Lenovo
Lenovo Idea Tab Pro Mediatek 128 GB 32,3 cm (12.7") 8 GB Wi-Fi 6E (802.11ax) Android 14 Pelēks
Lenovo Idea Tab Pro, 32,3 cm (12.7"), 2944 x 1840 pikseļi, 128 GB, 8 GB, Android 14, Pelēks
Samsung Galaxy Tab S10 lite WiFi 128GB grau, 27,7 cm (10.9"), 2112 x 1320 pikseļi, 128 GB, 6 GB, 2 GHz, Pelēks
| Displeja diagonāle | 27,7 cm (10.9") |
| Paneļa veids | TFT |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2112 x 1320 pikseļi |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 90 Hz |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,4 GHz |
| Iekšējā atmiņa | 6 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 2 TB |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Auto fokuss | Jā |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Nē |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 1920 x 1080 pikseļi |
| Video tveršanas ātrums | 30 fps |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| Near Field Communication (NFC) | Nē |
| Austiņu savienojamība | USB |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| GPS | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| Magnetometrs | Jā |
| Platforma | Android |
| Baterijas performance | 8000 mAh |
| Noņemams akumulators | Nē |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 5262 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 2000 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | E |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP42 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, AWB, IMY, M4A, Vidējais korpuss, MIDI, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Atbalstītie video formāti | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Platums | 254,3 mm |
| Dziļums | 6,6 mm |
| Augstums | 165,8 mm |
| Svars | 524 g |
| Irbulis | Jā |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, OPP, PAN, PBAP |
| Wi-Fi | Jā |
| Remontējamības indekss | 2.86 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: ZAE40188PL
Zīmols: Lenovo
Lenovo Idea Tab Pro, 32,3 cm (12.7"), 2944 x 1840 pikseļi, 128 GB, 8 GB, Android 14, Pelēks
Norāde: PAD4ULTRATHERMAL BLACK
Zīmols: UleFone
TABLET ARMOR PAD 4 ULTRA 10"/8/256GB BLACK ULEFONE
Norāde: LINK2 BLACK
Zīmols: Blackview
TABLET LINK 2 8" 4/128GB/LINK2 BLACK BLACKVIEW
Norāde: TAB60 4/128GB GREY
Zīmols: Blackview
TABLET TAB60 8" 4/128GB/TAB60 GREY BLACKVIEW
Norāde: ZENO 10 6/256 BLACK GIFT SET
Zīmols: Blackview
TABLET ZENO 10 5G 11" 6/256GB/BLACK GIFT SET BLACKVIEW
Norāde: ACTIVE12PRO BLACK
Zīmols: Blackview
TABLET ACTIVE 12 PRO 11" 256GB/BLACK BLACKVIEW
Norāde: ACTIVE8PROORANGE
Zīmols: Blackview
TABLET ACTIVE 8 PRO 10" 256GB/ACTIVE 8 PRO ORANGE BLACKVIEW
Norāde: SM-X306BZGAEEE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab Active5 Enterprise Edition, 20,3 cm (8"), 1920 x 1200 pikseļi, 128 GB, 6 GB, Android 14, Zaļš
Norāde: SM-X736BZAPEUB
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 5G, 27,9 cm (11"), 2560 x 1600 pikseļi, 256 GB, 12 GB, 3,3 GHz, Pelēks
Norāde: ACTIVE 8 BLACK
Zīmols: Blackview
TABLET ACTIVE 5 8"/8+16/128GB BLACK BLACKVIEW
Norāde: TAB LINK 1 KIDS 4/64 BLUE
Zīmols: Blackview
TABLET LINK 1 KIDS 8" 4/64GB/LINK1KIDS 4/64 BLUE BLACKVIEW
Norāde: TAB20WIFI 6/64GB GREY
Zīmols: Blackview
TABLET TAB20 10" 4/64GB WIFI/TAB20WIFI GREY BLACKVIEW
Norāde: TABA9PRO MARBLE WHITE
Zīmols: UleFone
TABLET TAB A9 PRO 8"/4/128GB MARBLE WHITE ULEFONE
Norāde: TAB60PRO BLUE
Zīmols: Blackview
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO SKY BLUE BLACKVIEW
Norāde: SM-X920NZSPEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra Wi-Fi, 37,1 cm (14.6"), 2960 x 1848 pikseļi, 512 GB, 12 GB, 2 GHz, Platīns, Sudrabs
Norāde: TAB ZENO 10 8/128 BLUE
Zīmols: Blackview
TABLET ZENO 10 5G 11" 8/128GB/ZENO 10 8/128 BLUE BLACKVIEW
Samsung Galaxy Tab S10 lite WiFi 128GB grau, 27,7 cm (10.9"), 2112 x 1320 pikseļi, 128 GB, 6 GB, 2 GHz, Pelēks