Norāde: SM-X400NZAREUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 lite WiFi 128GB grau 27,7 cm (10.9") 6 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Pelēks
Samsung Galaxy Tab S10 lite WiFi 128GB grau, 27,7 cm (10.9"), 2112 x 1320 pikseļi, 128 GB, 6 GB, 2 GHz, Pelēks
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra Wi-Fi, 37,1 cm (14.6"), 2960 x 1848 pikseļi, 512 GB, 12 GB, 2 GHz, Platīns, Sudrabs
| Displeja diagonāle | 37,1 cm (14.6") |
| Paneļa veids | AMOLED |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2960 x 1848 pikseļi |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Dynamic AMOLED 2X |
| HD veids | WQXGA+ |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,4 GHz |
| Iekšējā atmiņa | 12 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 512 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 1,5 TB |
| Lietotāja atmiņa | 483 GB |
| Aizmugurējās kameras veids | Duālā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 13 MP |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Auto fokuss | Jā |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Video ierakstīšana | Jā |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 3840 x 2160 pikseļi |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 3840x2160@30fps |
| Video tveršanas ātrums | 30 fps |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Otrās frontālās kameras izšķirtspēja (skaitliska) | 12 MP |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu savienojamība | Bluetooth / USB-C |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Platīns, Sudrabs |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| Iebūvēta irbuļa glabāšanas vieta | Jā |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Ūdensizturīgs |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| GPS | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Orientācijas sensors | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| Elektroniskais kompass | Jā |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Platforma | Android |
| Baterijas performance | 11200 mAh |
| Baterija ir komplektā | Jā |
| Noņemams akumulators | Nē |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 16 h |
| Pārlūkošanas laiks (Wi-Fi) | 10 h |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| USB barošanas padeve | Nē |
| Energoefektivitātes klase | G |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 5118 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 2000 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | E |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Platums | 326,4 mm |
| Dziļums | 5,4 mm |
| Augstums | 208,6 mm |
| Svars | 718 g |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Irbulis | Jā |
| Remontējamības indekss | 2.86 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: SM-X400NZAREUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 lite WiFi 128GB grau, 27,7 cm (10.9"), 2112 x 1320 pikseļi, 128 GB, 6 GB, 2 GHz, Pelēks
Norāde: TAB60PRO BLUE
Zīmols: Blackview
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO SKY BLUE BLACKVIEW
Norāde: ARMOR PAD 5 PRO
Zīmols: UleFone
TABLET ARMOR PAD 5 PRO 11"/12/512GB BLACK ULEFONE
Norāde: PAD4ULTRATHERMAL BLACK
Zīmols: UleFone
TABLET ARMOR PAD 4 ULTRA 10"/8/256GB BLACK ULEFONE
Norāde: TAB20WIFI 4/64GB BLUE
Zīmols: Blackview
TABLET TAB20 10" 4/64GB WIFI/TAB20WIFI BLUE BLACKVIEW
Norāde: ACTIVE12PRO BLACK
Zīmols: Blackview
TABLET ACTIVE 12 PRO 11" 256GB/BLACK BLACKVIEW
Norāde: LINK2 BLACK
Zīmols: Blackview
TABLET LINK 2 8" 4/128GB/LINK2 BLACK BLACKVIEW
Norāde: TABA9PRO GALAXY BLUE
Zīmols: UleFone
TABLET TAB A9 PRO GALAXY 8"/8/128GB BLUE ULEFONE
Norāde: KH1EYCVBADXX
Zīmols: GETAC
TABLET K120 CI5-8250U 12"T/4/128GB KH1EYCVBADXX GETAC
Norāde: RUGKING PAD PRO GREY 8/128
Zīmols: UleFone
TABLET RUGKING PAD PRO 8''/8/128GB GREY ULEFONE
Norāde: TABA9PROKIDS PINK
Zīmols: UleFone
TABLET TAB A9 PRO KIDS/4/128GB BLUE ULEFONE
Norāde: ACTIVE 8 BLACK
Zīmols: Blackview
TABLET ACTIVE 5 8"/8+16/128GB BLACK BLACKVIEW
Norāde: ZENO 10 6/128 BLACK GIFT SET
Zīmols: Blackview
TABLET ZENO 10 5G 11" 6/128GB/BLACK GIFT SET BLACKVIEW
Norāde: TAB20WIFI 6/64GB GREY
Zīmols: Blackview
TABLET TAB20 10" 4/64GB WIFI/TAB20WIFI GREY BLACKVIEW
Norāde: TAB LINK 6/256 GREY
Zīmols: Blackview
TABLET LINK 8 13" 6/256GB/TAB LINK 6/256 GREY BLACKVIEW
Norāde: ZENO 10 6/256 BLACK GIFT SET
Zīmols: Blackview
TABLET ZENO 10 5G 11" 6/256GB/BLACK GIFT SET BLACKVIEW
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra Wi-Fi, 37,1 cm (14.6"), 2960 x 1848 pikseļi, 512 GB, 12 GB, 2 GHz, Platīns, Sudrabs