Код: ACTIVE8PROBLACK
Бренд: Blackview
TABLET ACTIVE 8 PRO 10" 256GB/ACTIVE 8 PRO BLACK BLACKVIEW
TABLET ACTIVE 8 PRO 10" 256GB/ACTIVE 8 PRO BLACK BLACKVIEW
Samsung Galaxy Tab S11 5G, 27,9 cm (11"), 2560 x 1600 pikseļi, 256 GB, 12 GB, 3,3 GHz, Pelēks
| Displeja diagonāle | 27,9 cm (11") |
| Paneļa veids | AMOLED |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1600 pikseļi |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Dynamic AMOLED 2X |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Procesora frekvence | 3,3 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,73 GHz |
| Iekšējā atmiņa | 12 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 256 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Uzglabāšanas nesējs | Zibspuldze |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 2 TB |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 13 MP |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Auto fokuss | Jā |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 3840 x 2160 pikseļi |
| Video tveršanas ātrums | 30 fps |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| 3G standarti | UMTS |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standarts | Sub6 FDD, Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| Near Field Communication (NFC) | Nē |
| Atbalsta 3G joslas | 2100,900,1900,850,1700 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 2100,700,800,1900,850,1800,1500,2300,2600,900,1700,2500 MHz |
| MIMO | Jā |
| 5G diapazonu atbalsts | 2100,700,1900,800,850,1800,2600,600,900,1700,2300,2500,3700,3500,1500 MHz |
| Dual SIM atbalsts | Jā |
| SIM kartes veids | NanoSIM + eSIM |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mobilā augstas izšķirtspējas saite (MSP) | Nē |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Ierīces tips | Personālais planšetdators |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| GPS | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Platforma | Android |
| Baterijas performance | 8400 mAh |
| Baterija ir komplektā | Jā |
| Noņemams akumulators | Nē |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 18 h |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 20 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 45 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Energoefektivitātes klase | G |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 4861 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 1200 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | E |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Vidējais korpuss, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Atbalstītie video formāti | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Platums | 253,8 mm |
| Dziļums | 5,5 mm |
| Augstums | 165,3 mm |
| Svars | 471 g |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Irbulis | Jā |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP, PBP, TMAP |
| Savietojamība | Galaxy Buds Core, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds3 FE, Galaxy Buds FE |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,1900,1800,900 MHz |
| Remontējamības indekss | 2.86 |
| Drošības atjaunošanas termiņš | 30 September 2032 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: ACTIVE8PROBLACK
Бренд: Blackview
TABLET ACTIVE 8 PRO 10" 256GB/ACTIVE 8 PRO BLACK BLACKVIEW
Код: TAB A11 GREY
Бренд: UleFone
TABLET TAB A11 11"/4/128GB SPACE GREY ULEFONE
Код: ARMOR PAD 5 PRO
Бренд: UleFone
TABLET ARMOR PAD 5 PRO 11"/12/512GB BLACK ULEFONE
Код: SM-X130NZSAEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab SM-X130, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 пикселей, 64 GB, 4 GB, 2 GHz, Серебристый
Код: TAB20WIFI 6/64GB GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB20 10" 4/64GB WIFI/TAB20WIFI GREY BLACKVIEW
Код: ZENO1 4/64GB ORANGE
Бренд: Blackview
TABLET ZENO 1 8" 4/64GB/ZENO1 4/64GB ORANGE BLACKVIEW
Код: ZAF00253PL
Бренд: Lenovo
Lenovo Tab One, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 пикселей, 128 GB, 4 GB, Android 14, Серый
Код: TAB60 4/128GB GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 8" 4/128GB/TAB60 GREY BLACKVIEW
Код: SM-X230NZSPEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 пикселей, 256 GB, 8 GB, 477 g, Серебристый
Код: TAB9 WIFI 8+16/256 GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB9 WIFI 10"/8+16/256GB GRAY BLACKVIEW
Код: ZENO 10 6/256 BLACK GIFT SET
Бренд: Blackview
TABLET ZENO 10 5G 11" 6/256GB/BLACK GIFT SET BLACKVIEW
Код: LINK2 BLUE
Бренд: Blackview
TABLET LINK 2 8" 4/128GB/LINK2 BLUE BLACKVIEW
Код: LINK2 BLACK
Бренд: Blackview
TABLET LINK 2 8" 4/128GB/LINK2 BLACK BLACKVIEW
Код: TAB60 4/128GB BLUE
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 8" 4/128GB/WI-FI TAB60 BLUE BLACKVIEW
Код: ACTIVE8PROORANGE
Бренд: Blackview
TABLET ACTIVE 8 PRO 10" 256GB/ACTIVE 8 PRO ORANGE BLACKVIEW
Код: TAB60PRO GREEN
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO GREEN BLACKVIEW
Samsung Galaxy Tab S11 5G, 27,9 cm (11"), 2560 x 1600 pikseļi, 256 GB, 12 GB, 3,3 GHz, Pelēks