Norāde: SM-X620NLBREUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab SM-X620 Samsung Exynos 128 GB 33,3 cm (13.1") 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Zils
Samsung Galaxy Tab SM-X620, 33,3 cm (13.1"), 2880 x 1800 pikseļi, 128 GB, 8 GB, 664 g, Zils
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 pikseļi, 256 GB, 8 GB, 2 GHz, Sudrabs
| Displeja diagonāle | 27,9 cm (11") |
| Paneļa veids | TFT |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 90 Hz |
| HD veids | WUXGA |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,5 GHz |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 256 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 2 TB |
| Lietotāja atmiņa | 232,7 GB |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 4 |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| 3G standarti | UMTS |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standarts | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| Near Field Communication (NFC) | Nē |
| Atbalsta 3G joslas | 2100,1900,850,900 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 2100,1900,1800,850,2600,700,800,900,2300,2500 MHz |
| 5G diapazonu atbalsts | 850,1800,2100,800,900,2600,700,600,2300,2500,3700,3500 MHz |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| USB 2.0 C veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Videozvans | Jā |
| Video zvans | Jā |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| GPS | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| Ģeomagnētiskais sensors | Jā |
| Platforma | Android |
| Baterijas performance | 7040 mAh |
| Baterija ir komplektā | Jā |
| Noņemams akumulators | Nē |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 15 h |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 10 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 25 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 5766 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 1200 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | E |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP52 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Atbalstītie audio formāti | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, Vidējais korpuss, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| Atbalstītie video formāti | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| Platums | 257,1 mm |
| Dziļums | 6,9 mm |
| Augstums | 168,7 mm |
| Svars | 482 g |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Izgrūšanas tapiņa | Jā |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP |
| 2G standarti | GSM |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: SM-X620NLBREUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab SM-X620, 33,3 cm (13.1"), 2880 x 1800 pikseļi, 128 GB, 8 GB, 664 g, Zils
Norāde: SM-X930NZSREUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra, 37,1 cm (14.6"), 2960 x 1848 pikseļi, 256 GB, 12 GB, 695 g, Sudrabs
Norāde: TAB LINK 1 KIDS 4/64 BLUE
Zīmols: Blackview
TABLET LINK 1 KIDS 8" 4/64GB/LINK1KIDS 4/64 BLUE BLACKVIEW
Norāde: SM-X236BZAREUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 pikseļi, 128 GB, 6 GB, 482 g, Pelēks
Norāde: MEGA2 ENGLISHGIFTSET 6/256GB GREY
Zīmols: Blackview
TABLET MEGA2 12" 6/256GB/GREY ENG GIFT SET BLACKVIEW
Norāde: ACTIVE12PRO BLACK
Zīmols: Blackview
TABLET ACTIVE 12 PRO 11" 256GB/BLACK BLACKVIEW
Norāde: ZENO 10 6/128 BLACK GIFT SET
Zīmols: Blackview
TABLET ZENO 10 5G 11" 6/128GB/BLACK GIFT SET BLACKVIEW
Norāde: ACTIVE 7 BLACK
Zīmols: Blackview
TABLET ACTIVE 7 11"/8+16/128GB BLACK BLACKVIEW
Norāde: ZENO 10 6/256 BLACK GIFT SET
Zīmols: Blackview
TABLET ZENO 10 5G 11" 6/256GB/BLACK GIFT SET BLACKVIEW
Norāde: R1G1P2DEB_AEX
Zīmols: DURABOOK
TABLET R11AH7 CI5-1235U 11"/8/256GB R1G1P2DEBAEX DURABOOK
Norāde: ACTIVE8PROBLACK
Zīmols: Blackview
TABLET ACTIVE 8 PRO 10" 256GB/ACTIVE 8 PRO BLACK BLACKVIEW
Norāde: SM-X736BZSREUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 5G, 27,9 cm (11"), 2560 x 1600 pikseļi, 128 GB, 12 GB, 471 g, Sudrabs
Norāde: SM-X236BZAPEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 pikseļi, 256 GB, 8 GB, 482 g, Pelēks
Norāde: ACTIVE 8 BLACK
Zīmols: Blackview
TABLET ACTIVE 5 8"/8+16/128GB BLACK BLACKVIEW
Norāde: TAB9 WIFI 8+16/256 GREY
Zīmols: Blackview
TABLET TAB9 WIFI 10"/8+16/256GB GRAY BLACKVIEW
Norāde: TAB60PRO BLUE
Zīmols: Blackview
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO SKY BLUE BLACKVIEW
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 pikseļi, 256 GB, 8 GB, 2 GHz, Sudrabs