- Jaunums!
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 pikseļi, 128 GB, 8 GB, Android 15, Pelēks
| Displeja diagonāle | 22,1 cm (8.7") |
| Paneļa veids | TFT |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1340 x 800 pikseļi |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 90 Hz |
| HD veids | WXGA+ |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Procesora ražotājs | MediaTek |
| Procesora modelis | MT8781 |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,2 GHz |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 2 TB |
| Lietotāja atmiņa | 108,5 GB |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Skaļruņa jauda | 1 W |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Auto fokuss | Jā |
| Video ierakstīšana | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| Near Field Communication (NFC) | Nē |
| USB 2.0 C veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3.5mm / Bluetooth |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| GPS | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 15 |
| Baterijas performance | 5100 mAh |
| Baterija ir komplektā | Jā |
| Noņemams akumulators | Nē |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 10 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 15 W |
| Energoefektivitātes klase | C |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 6203 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 1200 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | C |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP52 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Remontējamības indekss | 2.7 |
| Platums | 124,7 mm |
| Dziļums | 8 mm |
| Augstums | 211 mm |
| Svars | 335 g |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Izgrūšanas tapiņa | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: TAB60 4/128GB GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 8" 4/128GB/TAB60 GREY BLACKVIEW
Код: TAB LINK 6/256 GREY
Бренд: Blackview
TABLET LINK 8 13" 6/256GB/TAB LINK 6/256 GREY BLACKVIEW
Код: ACTIVE10PRO 12/256 ORANGE
Бренд: Blackview
TABLET ACTIVE 10 PRO 10" 256GB/ORANGE BLACKVIEW
Код: R8H1P1DEB_BLX
Бренд: DURABOOK
TABLET R8AA1 CI5-1230U 8"/8/128GB R8H1P1DEBBLX DURABOOK
Код: ARMOR PAD 5 PRO
Бренд: UleFone
TABLET ARMOR PAD 5 PRO 11"/12/512GB BLACK ULEFONE
Код: ACTIVE8PROORANGE
Бренд: Blackview
TABLET ACTIVE 8 PRO 10" 256GB/ACTIVE 8 PRO ORANGE BLACKVIEW
Код: ZENO 10 6/256 BLACK GIFT SET
Бренд: Blackview
TABLET ZENO 10 5G 11" 6/256GB/BLACK GIFT SET BLACKVIEW
Код: ACTIVE12PRO BLACK
Бренд: Blackview
TABLET ACTIVE 12 PRO 11" 256GB/BLACK BLACKVIEW
Код: TAB60PRO GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO VOL.GREY BLACKVIEW
Код: PAD4ULTRA BLACK
Бренд: UleFone
TABLET ARMOR PAD 4 ULTRA 10"/8/256GB BLACK ULEFONE
Код: TAB60 4/128GB BLUE
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 8" 4/128GB/WI-FI TAB60 BLUE BLACKVIEW
Код: SM-X400NZAPEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 Lite, 27,7 cm (10.9"), 2112 x 1320 пикселей, 256 GB, 8 GB, 2 GHz, Серый
Код: MEGA2 ENGLISHGIFTSET 6/256GB GREY
Бренд: Blackview
TABLET MEGA2 12" 6/256GB/GREY ENG GIFT SET BLACKVIEW
Код: SM-X230NZSPEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 пикселей, 256 GB, 8 GB, 477 g, Серебристый
Код: TABA9PRO MARBLE WHITE
Бренд: UleFone
TABLET TAB A9 PRO 8"/4/128GB MARBLE WHITE ULEFONE
Код: SM-X406BZSREUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 Lite SM-X406B, 27,7 cm (10.9"), 2112 x 1320 пикселей, 128 GB, 6 GB, 2 GHz, Серебристый
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 pikseļi, 128 GB, 8 GB, Android 15, Pelēks