Norāde: DUAL-RTX5070-O12G
Zīmols: Asus
ASUS Dual -RTX5070-O12G NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7
ASUS Dual -RTX5070-O12G, GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7, 192 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0
GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5080 MASTER 16G, GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7, 256 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 5080 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | Jā |
| Procesora takts frekvence | 2805 MHz |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| CUDA cores | 10752 |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 16 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR7 |
| Atmiņas kopne | 256 bit |
| Atmiņas taktātrums | 28000 MHz |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 30 Gbit/s |
| Interfeisa tips | PCI Express 5.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| DVI-I pieslēgvietu skaits | 0 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| Thunderbolt 3 pieslēgvietu skaits | 0 |
| Mini HDMI portu skaits | 0 |
| HDMI versija | 2.1b |
| Mini DisplayPorts daudzums | 0 |
| DisplayPort versija | 2.1b |
| Integrēts TV tūneris | Nē |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nē |
| NVIDIA G-SYNC | Jā |
| Garantijas periods | 4 gads(i) |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Ventilatoru skaits | 3 ventilators/ ventilatori |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Slotu skaits | 3,7 |
| Iluminācija | Jā |
| Gaismas krāsa | Multi |
| SFF gatavība | Nē |
| Produkta krāsa | Melns |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 850 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 16-pin |
| Svars | 2 kg |
| Garums | 360 mm |
| Dziļums | 75 mm |
| Augstums | 149 mm |
| Iepakojuma platums | 245 mm |
| Iepakojuma dziļums | 453 mm |
| Iepakojuma augstums | 160 mm |
| Iepakojuma svars | 3 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Pievienoti kabeļi | Jauda |
| Daudzums transportējamā kastē | 1 pcs |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: DUAL-RTX5070-O12G
Zīmols: Asus
ASUS Dual -RTX5070-O12G, GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7, 192 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0
Norāde: NE75070S19K9-GB2050S
Zīmols: PALIT
Graphics Card|PALIT|NVIDIA GeForce RTX 5070|12 GB|GDDR7|192 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|NE75070S19K9-GB2050S
Norāde: DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE
Zīmols: Asus
ASUS Dual -RTX5060TI-O16G-WHITE, GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7, 128 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0
Norāde: VA5815RF82
Zīmols: BIOSTAR
Graphics Card|BIOSTAR|AMD|Radeon RX 580|1150 MHz|8 GB|GDDR5|256 bit|PCI Express x16 3.0|Active|VA5815RF82
Norāde: RTX 5060 TI 8G VENTUS 2X OC PLUS
Zīmols: MSI
MSI GeForce RTX 5060 TI 8G VENTUS 2X OC PLUS, GeForce RTX 5060 Ti, 8 GB, GDDR7, 128 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express x16 5.0
Norāde: RX9070XT CL 16G
Zīmols: ASROCK
Graphics Card|ASROCK|AMD|Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCI Express x16 5.0|Active|RX9070XTCL16G
Norāde: TUF-RTX5080-O16G-GAMING
Zīmols: Asus
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5080-O16G-GAMING, GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7, 256 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0
Norāde: VN2066RF82
Zīmols: BIOSTAR
Graphics Card|BIOSTAR|NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER|8 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 3.0 16x|GPU 1470 MHz|Dual Slot Fansink|1xDVI-D|1xHDMI|1xDisplayPort|VN2066RF82
Norāde: 11350-05-20G
Zīmols: SAPPHIRE
VGA PCIE16 RX9060XT 8GB GDDR6/PULSE 11350-05-20G SAPPHIRE
Norāde: NE7507TS19T2-GB2031U
Zīmols: PALIT
Graphics Card|PALIT|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|2295 MHz|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|NE7507TS19T2-GB2031U
Norāde: PRIME-RTX5060TI-O16G
Zīmols: Asus
ASUS Prime -RTX5060TI-O16G, GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7, 128 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0
Norāde: 11349-03-20G
Zīmols: SAPPHIRE
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11349-03-20G
Norāde: GV-N507TGAMING OC-16GD 1.0
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16G, GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7, 256 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express x16 5.0
Norāde: 11350-04-20G
Zīmols: SAPPHIRE
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9060 XT|8 GB|GDDR6|128 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2700 MHz|Dual Slot Fansink|2xHDMI|1xDisplayPort|11350-04-20G
Norāde: GV-N5060AERO OC-8GD
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0
Norāde: NE75060V19P1-GB2063L
Zīmols: PALIT
Graphics Card|PALIT|NVIDIA|GeForce RTX 5060|2280 MHz|8 GB|GDDR7|128 bit|PCI Express 5.0|Active|NE75060V19P1-GB2063L
GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5080 MASTER 16G, GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7, 256 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0