MSI GeForce RTX 5070 Ti 16G VENTUS 3X OC. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce RTX 5070 Ti, Procesora takts frekvence: 2497 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 16 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR7, Atmiņas kopne: 256 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 5.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 3 ventilators/ ventilatori
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 5070 Ti |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | Jā |
| Procesora takts frekvence | 2497 MHz |
| CUDA cores | 8960 |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 2482 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 16 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR7 |
| Atmiņas kopne | 256 bit |
| Interfeisa tips | PCI Express 5.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| DVI-I pieslēgvietu skaits | 0 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| Mini HDMI portu skaits | 0 |
| Mikro HDMI pieslēgvietu daudzums | 0 |
| HDMI versija | 2.1b |
| Mini DisplayPorts daudzums | 0 |
| DisplayPort versija | 2.1b |
| DirectX versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | Jā |
| NVIDIA G-SYNC | Jā |
| Overclocked (OC) versija | Jā |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 3 ventilators/ ventilatori |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Produkta krāsa | Alumīnijs, Melns |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 750 W |
| Enerģija patēriņš | 300 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 16-pin |
| Svars | 1,07 kg |
| Garums | 303 mm |
| Dziļums | 49 mm |
| Augstums | 121 mm |
| Iepakojuma svars | 1,57 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |