Код: RX9060XT SL 16GO
Бренд: ASROCK
Graphics Card|ASROCK|AMD|Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCI Express x16 5.0|Active|RX9060XTSL16GO
Graphics Card|ASROCK|AMD|Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCI Express x16 5.0|Active|RX9060XTSL16GO
ASUS ROG Astral - -RTX5080-O16G-WHITE, GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7, 256 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 5080 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | Jā |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| CUDA cores | 10752 |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 2760 MHz |
| Procesora frekvence (OC režīms) | 2790 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 16 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR7 |
| Atmiņas kopne | 256 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 30 Gbit/s |
| Interfeisa tips | PCI Express 5.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| DVI-I pieslēgvietu skaits | 0 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| Thunderbolt 3 pieslēgvietu skaits | 0 |
| Mini HDMI portu skaits | 0 |
| HDMI versija | 2.1b |
| Mini DisplayPorts daudzums | 0 |
| DisplayPort versija | 2.1b |
| Integrēts TV tūneris | Nē |
| DirectX versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nē |
| Gatavs virtuālajai realitātei (VR) | Jā |
| HDCP | Jā |
| HDCP versija | 2.3 |
| NVIDIA G-SYNC | Jā |
| NVIDIA Ansel | Jā |
| NPU veiktspēja līdz | 1801 TOPs |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | ASUS Axial-tech |
| Ventilatoru skaits | 4 ventilators/ ventilatori |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Slotu skaits | 3,8 |
| Iluminācija | Jā |
| Gaismas krāsa | Multi |
| Produkta krāsa | Balts |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 850 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 16-pin |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Garums | 357,6 mm |
| Dziļums | 76 mm |
| Augstums | 149,3 mm |
| Iepakojuma tips | Kaste |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: RX9060XT SL 16GO
Бренд: ASROCK
Graphics Card|ASROCK|AMD|Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCI Express x16 5.0|Active|RX9060XTSL16GO
Код: 11348-10-20G
Бренд: SAPPHIRE
VGA PCIE16 RX9070XT 16GB GDDR6/NITRO+ 11348-10-20G SAPPHIRE
Код: GV-N5080AORUS M-16GD 1.0
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5080 MASTER 16G, GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7, 256 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express 5.0
Код: GV-N5070WF3OC-12GD
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G, GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7, 192 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express x16 5.0
Код: RX9070XT SL 16G
Бренд: ASROCK
Graphics Card|ASROCK|AMD|Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCI Express x16 5.0|Active|RX9070XTSL16G
Код: GV-N506TAERO OC-16GD 1.0
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 16G, GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7, 128 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express x16 5.0
Код: GV-N5060AERO OC-8GD
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express 5.0
Код: DS1AG
Бренд: Dahua Technology
Dahua Technology DS1AG, Серый, Белый, Пластик, Беспроводной, 2,4 GHz, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), Кабель переменного тока
Код: GV-N5080WF3OC-16GD 1.0
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G, GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7, 256 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express x16 5.0
Код: GEFORCE RTX 5060 8G GAMING OC
Бренд: MSI
MSI GeForce RTX 5060 8G GAMING OC, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express x16 5.0
Код: VCNRTXPRO6000MQ-PB
Бренд: PNY
Graphics Card|PNY|NVIDIA|RTX PRO 6000|96 GB|GDDR7|512 bit|PCI Express x16 5.0|Active|VCNRTXPRO6000MQ-PB
Код: GV-N507TGAMING OC-16GD 1.0
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16G, GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7, 256 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express x16 5.0
Код: VN7313THX1
Бренд: BIOSTAR
Graphics Card|BIOSTAR|NVIDIA|GeForce GT 730|700 MHz|2 GB|GDDR3|128 bit|PCI Express 2.0|Active|VN7313THX1
Код: GV-R9070XTAORUS E-16GD 1.0
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE AORUS Radeon RX 9070 XT ELITE 16G, Radeon RX 9070 XT, 16 GB, GDDR6, 256 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express 5.0
Код: DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE
Бренд: Asus
ASUS Dual -RTX5060TI-O16G-WHITE, GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7, 128 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express 5.0
Код: GV-N5080AORUSM ICE-16GD 1.0
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5080 MASTER ICE 16G, GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7, 256 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express x16 5.0
ASUS ROG Astral - -RTX5080-O16G-WHITE, GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7, 256 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0