Norāde: GV-N507TAERO OC-16GD 1.0
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti AERO OC 16G NVIDIA 16 GB GDDR7
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti AERO OC 16G, GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7, 256 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express x16 5.0
MSI GeForce RTX 5060 TI 8G VENTUS 2X OC PLUS, GeForce RTX 5060 Ti, 8 GB, GDDR7, 128 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express x16 5.0
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 5060 Ti |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | Jā |
| CUDA cores | 4608 |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 2602 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR7 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 28 Gbit/s |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 5.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| DVI-I pieslēgvietu skaits | 0 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| Thunderbolt 3 pieslēgvietu skaits | 0 |
| Mini HDMI portu skaits | 0 |
| HDMI versija | 2.1b |
| Mini DisplayPorts daudzums | 0 |
| DisplayPort versija | 2.1b |
| Integrēts TV tūneris | Nē |
| DirectX versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nē |
| NVIDIA G-SYNC | Jā |
| Overclocked (OC) versija | Jā |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Formas faktors | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 600 W |
| Enerģija patēriņš | 180 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 16-pin |
| Svars | 573 g |
| Garums | 227 mm |
| Dziļums | 41 mm |
| Augstums | 127 mm |
| Iepakojuma svars | 834 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Pievienoti kabeļi | Jauda |
| Daudzums transportējamā kastē | 1 pcs |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: GV-N507TAERO OC-16GD 1.0
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti AERO OC 16G, GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7, 256 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express x16 5.0
Norāde: ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING
Zīmols: Asus
ASUS ROG Astral - -RTX5080-O16G-GAMING, GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7, 256 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0
Norāde: NE75070U19K9-GB2050W
Zīmols: PALIT
Graphics Card|PALIT|NVIDIA|GeForce RTX 5070|2325 MHz|12 GB|GDDR7|192 bit|PCI Express 5.0|Active|NE75070U19K9-GB2050W
Norāde: GEFORCE RTX 5080 16G VENTUS 3X OC
Zīmols: MSI
MSI VENTUS GeForce RTX5080 16G 3X OC, GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7, 256 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express x16 5.0
Norāde: PRIME-RX9060XT-O16G
Zīmols: Asus
ASUS Prime Radeon RX 9060 XT O16G, Radeon RX 9060 XT, 16 GB, GDDR6, 128 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0
Norāde: VN1055XF41
Zīmols: BIOSTAR
Graphics Card|BIOSTAR|NVIDIA GeForce GTX 1050|4 GB|GDDR5|128 bit|PCIE 4.0 16x|GPU 1354 MHz|Dual Slot Fansink|1xDVI-D|1xHDMI|1xDisplayPort|VN1055XF41
Norāde: GV-N5080AORUS M-16GD 1.0
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5080 MASTER 16G, GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7, 256 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0
Norāde: TUF-RX9070XT-O16G-GAMING
Zīmols: Asus
ASUS TUF Gaming TUF-RX9070XT-O16G-GAMING, Radeon RX 9070 XT, 16 GB, GDDR6, 256 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0
Norāde: VA5825RQ82
Zīmols: BIOSTAR
Graphics Card|BIOSTAR|AMD|Radeon RX 580|8 GB|GDDR5|256 bit|PCI Express x16 3.0|VA5825RQ82
Norāde: DUAL-RTX5070-O12G
Zīmols: Asus
ASUS Dual -RTX5070-O12G, GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7, 192 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0
Norāde: GEFORCE RTX 5070 12G GAMING TRIO OC
Zīmols: MSI
MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC, GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7, 192 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0
Norāde: DUAL-RTX5050-O8G
Zīmols: Asus
ASUS Dual -RTX5050-O8G, GeForce RTX 5050, 8 GB, GDDR6, 128 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0
Norāde: GV-N3050D6-6GL
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE GeForce RTX 3050 D6 Low Profile, GeForce RTX 3050, 6 GB, GDDR6, 96 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 4.0
Norāde: 11348-01-20G
Zīmols: SAPPHIRE
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2520 MHz|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-01-20G
Norāde: GEFORCE RTX 5060 8G GAMING OC
Zīmols: MSI
MSI GeForce RTX 5060 8G GAMING OC, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express x16 5.0
Norāde: GEFORCE RTX 5070 12G VENTUS 2X OC
Zīmols: MSI
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC, GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7, 192 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express 5.0
MSI GeForce RTX 5060 TI 8G VENTUS 2X OC PLUS, GeForce RTX 5060 Ti, 8 GB, GDDR7, 128 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express x16 5.0