Norāde: W80PROKHAKI
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH W80 PRO/KHAKI W80PROKHAKI BLACKVIEW
SMARTWATCH W80 PRO/KHAKI W80PROKHAKI BLACKVIEW
Samsung Galaxy Watch7 , 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, Wi-Fi, GPS, 33,8 g
| Ekrāna veids | Digitāls |
| Ekrāna izšķirtspēja | 480 x 480 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| Displeja diagonāle | 3,81 cm (1.5") |
| Ekrāna tehnoloģija | AMOLED |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Super AMOLED |
| Ekrāna spilgtums | 600 cd/m² |
| Pikseļu blīvums | 327 pikseļu collā |
| Vienmēr ieslēgts displejs | Jā |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Tirgus pozicionēšana | Viedais rokas pulkstens Smartwatch |
| Pulksteņa korpusa izmērs | 44 mm |
| Pulksteņa korpusa krāsa | Zaļš |
| Pulksteņa korpusa materiāls | Alumīnijs |
| Siksniņas krāsa | Zaļš |
| Lentes izmērs | M/L |
| Forma | Apaļš |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Ūdens izturīgs | 5 atmosfēra |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Wear OS |
| RAM ietilpība | 2 MB |
| Kritiena konstatēšana | Jā |
| Sirdsdarbības monitors | Jā |
| Sirdsdarbības ātruma sensora veids | Optisks |
| Skābekļa satura asinīs sensors | Jā |
| Iebūvēts pedometrs | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Aktivitātes izsekotājs | Jā |
| Personīgie mērķi | Jā |
| Miega kvalitāte | Jā |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, AWB, M4A, MP3, OGA, OGG, WAV |
| Virtuālais asistents | Samsung Bixby |
| Balss ierakstīšana | Jā |
| Elektroniskais kompass | Jā |
| Ģeomagnētiskais sensors | Jā |
| Stresa uzraudzības funkcija | Jā |
| Kalendārs | Jā |
| Hronometrs | Jā |
| Laika prognoze | Jā |
| Barometrs | Jā |
| Militārais standarts | MIL-STD-810H |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| GPS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| GLONASS | Jā |
| Galileo | Jā |
| Wi-Fi | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Jā |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Baterijas performance | 425 mAh |
| Bezvadu lādēšana | Jā |
| Uzlādes laiks | 1,3 h |
| Platums | 44,4 mm |
| Dziļums | 44,4 mm |
| Biezums | 9,7 mm |
| Svars | 33,8 g |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: W80PROKHAKI
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH W80 PRO/KHAKI W80PROKHAKI BLACKVIEW
Norāde: SM-L320NDAAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 32 GB, GPS, 30 g
Norāde: W2323GL1N
Zīmols: Amazfit
Amazfit T-Rex 3, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, Wi-Fi, GPS, 68,3 g
Norāde: X20GOLD
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH X20/GOLD X20GOLD BLACKVIEW
Norāde: W70PROKHAK
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH W70 PRO/KHAKI W70PROKHAK BLACKVIEW
Norāde: SM-R940NZKAEUB
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch6 , Skārienjūtīgais ekrāns, 33,3 g
Norāde: W2322GL1N
Zīmols: Amazfit
Amazfit T-Rex 3 Lava, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 32 GB, GPS, 68,3 g
Norāde: W80PROBLACK
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH W80 PRO/BLACK W80PROBLACK BLACKVIEW
Norāde: SM-L505FZWAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8 Classic, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 64 GB, GPS, 63,5 g
Norāde: SM-L320NZSAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 32 GB, GPS, 30 g
Norāde: SM-R390NZSAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Fit3, 4,06 cm (1.6"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 0,256 GB, 18,5 g
Norāde: SM-L330NDAAEUB
Zīmols: Samsung
Samsung SM-L330NDAAEUB, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 32 GB, GPS, 34 g
Norāde: R30MAXBLACK
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH R30 MAX/BLACK R30MAXBLACK BLACKVIEW
Samsung Galaxy Watch7 , 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, Wi-Fi, GPS, 33,8 g