Norāde: W2548GL1N
Zīmols: Amazfit
Amazfit T-rex 3 Pro 3,35 cm (1.32") AMOLED 44 mm Digitāls 466 x 466 pikseļi Skārienjūtīgais ekrāns Zelts Wi-Fi GPS
Amazfit T-rex 3 Pro, 3,35 cm (1.32"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 16 GB, GPS, 46,8 g
Samsung Galaxy Watch6 , Skārienjūtīgais ekrāns, 33,3 g
| Ekrāna veids | Digitāls |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| Krāsu displejs | Jā |
| Ekrāna diametrs | 3,73 cm |
| Rokaspulksteņa stikla tips | Sapphire |
| Tirgus pozicionēšana | Viedais rokas pulkstens Smartwatch |
| Pulksteņa korpusa izmērs | 44 mm |
| Pulksteņa korpusa krāsa | Grafīts |
| Pulksteņa korpusa materiāls | Alumīnijs |
| Siksniņas krāsa | Grafīts |
| Forma | Apaļš |
| Sprādzes krāsa | Melns |
| Aizsardzības īpašības | Ūdensizturīgs |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Magnētisks lādētāja savienotājs | Jā |
| Ūdeniztruība līdz | 50 m |
| Ūdens izturīgs | 5 atmosfēra |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| FM radio | Nē |
| Kritiena konstatēšana | Jā |
| Sirdsdarbības monitors | Jā |
| Sirdsdarbības ātruma mērīšana | Automātisks |
| Asinsspiediena monitors | Jā |
| Pieveiktais attālums | Jā |
| Nodedzinātās kalorijas | Jā |
| Miega kvalitāte | Jā |
| SOS paziņojuma funkcija | Jā |
| Viedie paziņojumi | Jā |
| SMS paziņojumi | Jā |
| Mūzikas atskaņotājs | Jā |
| Mūzikas vadīkla | Jā |
| Fizisko aktivitāšu izsekotājs | Jā |
| Signāla paziņojumi | Jā |
| Militārais standarts | MIL-STD-810H |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| USB pieslēgvieta | Nē |
| Austiņu savienojamība | Nē |
| Bluetooth | Jā |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Baterijas performance | 425 mAh |
| Baterijas mūžā ilgums | 40 h |
| Svars | 33,3 g |
| Manuāls | Jā |
| Lādētājs | Jā |
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: W2548GL1N
Zīmols: Amazfit
Amazfit T-rex 3 Pro, 3,35 cm (1.32"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 16 GB, GPS, 46,8 g
Norāde: SM-L335FZSAEUB
Zīmols: Samsung
Samsung SM-L335FZSAEUB, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 32 GB, GPS, 34 g
Norāde: W90PROSILVER
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH W90 PRO/SILVER W90PROSILVER BLACKVIEW
Norāde: W2322GL1N
Zīmols: Amazfit
Amazfit T-Rex 3 Lava, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 32 GB, GPS, 68,3 g
Norāde: SM-L505FZWAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8 Classic, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 64 GB, GPS, 63,5 g
Norāde: R30MAXBLUE
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH R30 MAX/BLUE R30MAXBLUE BLACKVIEW
Norāde: SM-L320NZSAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 32 GB, GPS, 30 g
Norāde: W2323GL1N
Zīmols: Amazfit
Amazfit T-Rex 3, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, Wi-Fi, GPS, 68,3 g
Norāde: SM-L705FZB2EUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch Ultra, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 64 GB, GPS, 60,5 g
Norāde: SM-L310NZSAEUB
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch7 , 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, Wi-Fi, GPS, 33,8 g
Norāde: SM-L300NZGAXEF
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch7 , 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, Wi-Fi, GPS, 28,8 g
Norāde: R60 PURPLE
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH/R60 PURPLE BLACKVIEW
Samsung Galaxy Watch6 , Skārienjūtīgais ekrāns, 33,3 g