Norāde: W80PROGREEN
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH W80 PRO/GREEN W80PROGREEN BLACKVIEW
SMARTWATCH W80 PRO/GREEN W80PROGREEN BLACKVIEW
Amazfit T-rex 3 Pro, 3,35 cm (1.32"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 16 GB, GPS, 46,8 g
| Ekrāna veids | Digitāls |
| Ekrāna izšķirtspēja | 466 x 466 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| Displeja diagonāle | 3,35 cm (1.32") |
| Ekrāna tehnoloģija | AMOLED |
| Ekrāna spilgtums | 3000 cd/m² |
| Pikseļu blīvums | 353 pikseļu collā |
| Tirgus pozicionēšana | Viedais rokas pulkstens Smartwatch |
| Pulksteņa korpusa izmērs | 44 mm |
| Pulksteņa korpusa krāsa | Zelts |
| Pulksteņa korpusa materiāls | Polimērs, Titāns |
| Siksniņas krāsa | Pelēks |
| Lentes materiāls | Silikons |
| Forma | Apaļš |
| Lēcu materiāls | Sapphire |
| Sprādzes krāsa | Zelts |
| Aizdares veids | Siksniņas sprādze ar vienu mēlīti |
| Aizsardzības īpašības | Ūdensizturīgs |
| Magnētisks lādētāja savienotājs | Jā |
| Ūdeniztruība līdz | 45 m |
| Ūdens izturīgs | 10 atmosfēra |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 32 GB |
| RAM ietilpība | 64 MB |
| Zibatmiņa | 16 GB |
| Kritiena konstatēšana | Nē |
| Sirdsdarbības monitors | Jā |
| Asinsspiediena monitors | Jā |
| Skābekļa satura asinīs sensors | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Vairāku sporta veidu režīms | Jā |
| Miega kvalitāte | Jā |
| Īssziņu serviss (SMS) | Jā |
| Personīgās infoormācijas pārvaldība | Kalendārs, Menstrual cycle |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Laika apstākļu displejs | Jā |
| Kalendāra paziņojumi | Jā |
| Elektroniskais kompass | Jā |
| Ādas temperatūras sensors | Jā |
| Stresa uzraudzības funkcija | Jā |
| Modinātājpulkstenis | Jā |
| Mūzikas vadīkla | Jā |
| Telefona atrašanas funkcija | Jā |
| Barometrs | Jā |
| GPS | Jā |
| Wi-Fi | Jā |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Jā |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Baterijas performance | 640 mAh |
| Baterijas darbības laiks | 19 dienas |
| Akumulatora darbmūžs (GPS režīms) | 29 h |
| Uzlādes laiks | 3 h |
| Svars | 46,8 g |
| Siksniņas platums | 2 cm |
| Dimensijas (WxDxH) | 48 x 48 x 14 mm |
| Siksnas svars | 16 g |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: W80PROGREEN
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH W80 PRO/GREEN W80PROGREEN BLACKVIEW
Norāde: W80PROBLACK
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH W80 PRO/BLACK W80PROBLACK BLACKVIEW
Norāde: W80PROKHAKI
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH W80 PRO/KHAKI W80PROKHAKI BLACKVIEW
Norāde: SM-L300NZGAXEF
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch7 , 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, Wi-Fi, GPS, 28,8 g
Norāde: R60 PURPLE
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH/R60 PURPLE BLACKVIEW
Norāde: Z10PINK
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH Z10/PINK Z10PINK BLACKVIEW
Norāde: SM-L320NDAAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 32 GB, GPS, 30 g
Norāde: SM-L505FZWAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8 Classic, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 64 GB, GPS, 63,5 g
Norāde: SM-L320NZSAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 32 GB, GPS, 30 g
Norāde: R30MAXBLACK
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH R30 MAX/BLACK R30MAXBLACK BLACKVIEW
Norāde: SM-L335FZSAEUB
Zīmols: Samsung
Samsung SM-L335FZSAEUB, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 32 GB, GPS, 34 g
Norāde: W70PROGREEN
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH W70 PRO/GREEN W70PROGREEN BLACKVIEW
Norāde: W70PROKHAK
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH W70 PRO/KHAKI W70PROKHAK BLACKVIEW
Amazfit T-rex 3 Pro, 3,35 cm (1.32"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 16 GB, GPS, 46,8 g