- Jaunums!
Amazfit Active Max, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 4 GB
| Ekrāna veids | Digitāls |
| Ekrāna izšķirtspēja | 480 x 480 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| Displeja diagonāle | 3,81 cm (1.5") |
| Ekrāna tehnoloģija | AMOLED |
| Ekrāna spilgtums | 3000 cd/m² |
| Pikseļu blīvums | 323 pikseļu collā |
| Krāsu displejs | Jā |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Tirgus pozicionēšana | Viedais rokas pulkstens Smartwatch |
| Pulksteņa korpusa krāsa | Melns |
| Pulksteņa korpusa materiāls | Alumīnijs, Plastmasa |
| Siksniņas krāsa | Melns |
| Lentes materiāls | Silikons |
| Lentes izmērs | Viens izmērs |
| Forma | Apaļš |
| Magnētisks lādētāja savienotājs | Jā |
| Ūdens izturīgs | 5 atmosfēra |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android, iOS |
| RAM ietilpība | 64 MB |
| Zibatmiņa | 4 GB |
| Sirdsdarbības monitors | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Ģeomagnētiskais sensors | Jā |
| Ādas temperatūras sensors | Jā |
| Barometriskais altimetrs | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Jā |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Baterijas darbības laiks | 24 dienas |
| Uzlādes laiks | 2 h |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Baterijas performance | 658 mAh |
| Platums | 48,5 mm |
| Dziļums | 48,5 mm |
| Biezums | 1,22 cm |
| Siksniņas platums | 2,2 cm |
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: W2558GL1N
Zīmols: Amazfit
Amazfit Active 3, 3,35 cm (1.32"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, GPS, 38 g
Norāde: SM-L335FZSAEUB
Zīmols: Samsung
Samsung SM-L335FZSAEUB, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 32 GB, GPS, 34 g
Norāde: W70PROKHAK
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH W70 PRO/KHAKI W70PROKHAK BLACKVIEW
Norāde: SM-L325FZSAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 32 GB, GPS, 30 g
Norāde: SM-L325FDAAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 32 GB, GPS, 30 g
Norāde: R60 PURPLE
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH/R60 PURPLE BLACKVIEW
Norāde: W2322GL1N
Zīmols: Amazfit
Amazfit T-Rex 3 Lava, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 32 GB, GPS, 68,3 g
Norāde: W2550GL2N
Zīmols: Amazfit
Amazfit T-Rex Ultra 2, 129,5 cm (51"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, Wi-Fi, GPS, 89,2 g
Norāde: SM-L320NZSAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 32 GB, GPS, 30 g
Norāde: W2548GL2N
Zīmols: Amazfit
Amazfit T-rex 3 Pro, 3,35 cm (1.32"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 16 GB, GPS, 46,8 g
Norāde: SM-R940NZKAEUB
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch6 , Skārienjūtīgais ekrāns, 33,3 g
Norāde: SM-L305FZGAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch7 , 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, Wi-Fi, GPS, 28,8 g
Norāde: SM-L705FZB2EUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch Ultra, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 64 GB, GPS, 60,5 g
Norāde: SM-L300NZGAXEF
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch7 , 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, Wi-Fi, GPS, 28,8 g
Norāde: SM-R390NZSAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Fit3, 4,06 cm (1.6"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 0,256 GB, 18,5 g
Norāde: SM-L310NZGAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch7 , 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, Wi-Fi, GPS, 33,8 g
Amazfit Active Max, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 4 GB