- Jaunums!
Amazfit T-Rex Ultra 2, 129,5 cm (51"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, Wi-Fi, GPS, 89,2 g
| Ekrāna veids | Digitāls |
| Ekrāna izšķirtspēja | 480 x 480 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| Displeja diagonāle | 129,5 cm (51") |
| Ekrāna tehnoloģija | AMOLED |
| Ekrāna spilgtums | 3000 cd/m² |
| Pikseļu blīvums | 322 pikseļu collā |
| Rokaspulksteņa stikla tips | Sapphire |
| Displeja fona gaisma | Jā |
| Tirgus pozicionēšana | Sporta pulkstenis |
| Pulksteņa korpusa izmērs | 51 mm |
| Pulksteņa korpusa krāsa | Titāns |
| Pulksteņa korpusa materiāls | Titāns, Ar stikla šķiedru armēts polimērs (GFRP) |
| Siksniņas krāsa | Melns, Brūns |
| Lentes materiāls | Silikons |
| Lentes izmērs | Viens izmērs |
| Forma | Apaļš |
| Plaukstas locītavas izmērs | 145 - 215 mm |
| Magnētisks lādētāja savienotājs | Jā |
| Ūdeniztruība līdz | 45 m |
| Ūdens izturīgs | 10 atmosfēra |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 8.1, Android 9.0, Android 10, Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 14.0, Android 15, Android 16, iOS 15, iOS 16, iOS 17, iOS 18, iOS 26 |
| Nodrošināta operētājsistēma | Zepp OS |
| Sirdsdarbības monitors | Jā |
| Skābekļa satura asinīs sensors | Jā |
| Miega apnojas konstatēšana | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Miega kvalitāte | Jā |
| Iebūvēts spidometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Viedie paziņojumi | Jā |
| Laika apstākļu displejs | Jā |
| SMS paziņojumi | Jā |
| Elektroniskais kompass | Jā |
| Ģeomagnētiskais sensors | Jā |
| Ādas temperatūras sensors | Jā |
| Stresa uzraudzības funkcija | Jā |
| Barometriskais altimetrs | Jā |
| Modinātājpulkstenis | Jā |
| Hronometrs | Jā |
| Intervālu treniņš | Jā |
| Saules un Mēness informācija | Jā |
| Pasaules laika funkcija | Jā |
| Ieteicamās aktivitātes | Skriešana, Riteņbraukšana, Staigāšanai, Peldēšana, Alpīnisms, Pārgājieniem, Makšķerēšana, Medības, Skeitborda, Motor sports, Yoga, Pilates, HIIT, Vingrošana, Deja, Bokss, Kikbokss, Hokejs, Futbols, Basketbols, Volejbols, Teniss, Handbols, Golfs, Slēpošana, Niršana |
| Telefona atrašanas funkcija | Jā |
| Virtuāla elektrokardiostimulatora funkcija | Jā |
| Signāla paziņojumi | Jā |
| GPS | Jā |
| Wi-Fi | Jā |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Jā |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Baterijas darbības laiks | 30 dienas |
| Akumulatora darbmūžs (GPS režīms) | 177 h |
| Sporta veidu skaits | 187 |
| Baterijas performance | 870 mAh |
| Sportisko aktivitāšu lietotnes | Strava, RunKeeper, TrainingPeaks |
| Platums | 51 mm |
| Dziļums | 51 mm |
| Biezums | 1,43 cm |
| Svars | 89,2 g |
| Manuāls | Jā |
| Lādētāja bāze | Jā |
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: SM-L330NDAAEUB
Бренд: Samsung
Samsung SM-L330NDAAEUB, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Сенсорный экран, 32 GB, GPS (спутниковый), 34 g
Код: W2322GL1N
Бренд: Amazfit
Amazfit T-Rex 3 Lava, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Сенсорный экран, 32 GB, GPS (спутниковый), 68,3 g
Код: SM-L325FDAAEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Сенсорный экран, 32 GB, GPS (спутниковый), 30 g
Код: SM-L300NZGAXEF
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Watch7 , 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Сенсорный экран, Wi-Fi, GPS (спутниковый), 28,8 g
Код: SM-L325FZSAEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Сенсорный экран, 32 GB, GPS (спутниковый), 30 g
Код: SM-L705FZB2EUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Watch Ultra, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Сенсорный экран, 64 GB, GPS (спутниковый), 60,5 g
Код: SM-L320NDAAEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Сенсорный экран, 32 GB, GPS (спутниковый), 30 g
Код: W2548GL2N
Бренд: Amazfit
Amazfit T-rex 3 Pro, 3,35 cm (1.32"), AMOLED, Сенсорный экран, 16 GB, GPS (спутниковый), 46,8 g
Код: W2323GL1N
Бренд: Amazfit
Amazfit T-Rex 3, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Сенсорный экран, Wi-Fi, GPS (спутниковый), 68,3 g
Код: SM-L335FZSAEUB
Бренд: Samsung
Samsung SM-L335FZSAEUB, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Сенсорный экран, 32 GB, GPS (спутниковый), 34 g
Код: SM-L505FZWAEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8 Classic, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Сенсорный экран, 64 GB, GPS (спутниковый), 63,5 g
Код: SM-L320NZSAEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Сенсорный экран, 32 GB, GPS (спутниковый), 30 g
Код: SM-L305FZGAEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Watch7 , 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Сенсорный экран, Wi-Fi, GPS (спутниковый), 28,8 g
Код: W2558GL1N
Бренд: Amazfit
Amazfit Active 3, 3,35 cm (1.32"), AMOLED, Сенсорный экран, GPS (спутниковый), 38 g
Amazfit T-Rex Ultra 2, 129,5 cm (51"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, Wi-Fi, GPS, 89,2 g