Norāde: M2086-QAUM
Zīmols: RENEWD
REFURB. PHONE IPHONE 16/128GB ULTRAMARINE APPLE RENEWD
REFURB. PHONE IPHONE 16/128GB ULTRAMARINE APPLE RENEWD
Samsung Galaxy Z Flip7 FE, 17 cm (6.7"), 2640 x 1080 pikseļi, 8 GB, 256 GB, 50 MP, Balts
| Displeja diagonāle | 17 cm (6.7") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2640 x 1080 pikseļi |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Dynamic AMOLED 2X |
| Gorilla Glass versija | Gorilla Glass Victus 2 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Otrā displeja diagonāle | 8,64 cm (3.4") |
| Otrā displeja izšķirtspēja | 720 x 748 pikseļi |
| Otrā displeja veids | Super AMOLED |
| Otrā displeja kadru frekvence | 60 Hz |
| Otrā displeja Gorilla Glass versija | Gorilla Glass Victus 2 |
| Procesora tips | Samsung Exynos |
| Procesora modelis | 2400 |
| Procesora arhitektūra | ARM Cortex-X4+Cortex-A720+Cortex-A520 |
| Multikodola tips | 10 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,36 GHz |
| RAM ietilpība | 8 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 256 GB |
| Aizmugurējās kameras veids | Duālā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 10 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Digitālā tālummaiņa | 10x |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Maksimālais kadru ātrums | 60 fps |
| Auto fokuss | Jā |
| Attēla stabilizētājs | Jā |
| Attēla stabilizētāja tips | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Nakts režīms | Jā |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | eSIM |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| Formas faktors | Atverams |
| Produkta krāsa | Balts |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Bezvadu lādēšana | Jā |
| Bezvadu uzlādes jauda | 15 W |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Skaļruņi | Stereo |
| Platforma | Android |
| Baterijas performance | 4000 mAh |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 10 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 25 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Energoefektivitātes klase | B |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 2223 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 1700 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | A |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP48 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Svars | 187 g |
| Platums | 71,9 mm |
| Dziļums | 6,9 mm |
| Augstums | 165,1 mm |
| Salocīta dziļums | 1,49 cm |
| Salocīta augstums | 8,51 cm |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Pievienoti kabeļi | USB Type-C - USB Type-C |
| Izgrūšanas tapiņa | Jā |
| Remontējamības indekss | 2.9 |
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: M2086-QAUM
Zīmols: RENEWD
REFURB. PHONE IPHONE 16/128GB ULTRAMARINE APPLE RENEWD
Norāde: XEVER 7 PRO SAND DUNE
Zīmols: RUGONE
MOBILE PHONE XEVER 7 PRO THERM/12/512GB SAND DUNE RUGONE
Norāde: MZB0LGREU
Zīmols: POCO
MOBILE PHONE POCO C85/8/256GB PURPLE MZB0LGREU POCO
Norāde: 5109BYFJ
Zīmols: HONOR
Honor X5c PLUS, 17,1 cm (6.74"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, MagicOS 9.0, Zaļš
Norāde: MYWY3ZD/A
Zīmols: Apple
MOBILE PHONE IPHONE 16 PRO MAX/256GB NATURAL TIT. MYWY3 APPLE
Norāde: 5109CCPN
Zīmols: HONOR
Honor Magic8 Pro, 17 cm (6.71"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Melns
Norāde: SM-A366BZKGEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy A36, 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 15, Melns
Norāde: X12PRO SOMEORANGE
Zīmols: UleFone
MOBILE PHONE ARMOR X12 PRO/4/64GB SOME ORANGE ULEFONE
Norāde: M1819-QBSV
Zīmols: RENEWED
REFURB. PHONE IPHONE 15/128GB BLACK GRADE B RENEWED
Norāde: 30 MAGIC BLACK
Zīmols: UleFone
MOBILE PHONE ARMOR 30/MAGIC BLACK ULEFONE
Norāde: SM-A576BZVBEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 16.0, Ceriņi
Norāde: XEVER 7 SAND DUNE
Zīmols: RUGONE
MOBILE PHONE XEVER 7 5G/12/512GB SAND DUNE RUGONE
Norāde: SM-S948BLBHEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy S26 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 16 GB, 1 TB, 200 MP, Android 16.0, Zils
Norāde: SM-S931BZKDEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy S25 SM-S931B/DS, 15,8 cm (6.2"), 12 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Melns
Norāde: 29 ULTRA MARVEL BLACK
Zīmols: UleFone
MOBILE PHONE ARMOR 29 ULTRA/16GB/1TB MARVEL BLACK ULEFONE
Norāde: MZB0MLKEU
Zīmols: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/8/256GB GREEN MZB0MLKEU POCO
Samsung Galaxy Z Flip7 FE, 17 cm (6.7"), 2640 x 1080 pikseļi, 8 GB, 256 GB, 50 MP, Balts