Norāde: SM-F966BDBNEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Z Fold7 20,3 cm (8") Android 16.0 5G 16 GB 1 TB 4400 mAh Zils
Samsung Galaxy Z Fold7, 20,3 cm (8"), 16 GB, 1 TB, 200 MP, Android 16.0, Zils
Samsung Galaxy Z Flip7, 17,3 cm (6.8"), 2520 x 1080 pikseļi, 12 GB, 512 GB, 50 MP, Melns
| Displeja diagonāle | 17,3 cm (6.8") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2520 x 1080 pikseļi |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Dynamic AMOLED 2X |
| Gorilla Glass versija | Gorilla Glass Victus 2 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Otrā displeja diagonāle | 10,2 cm (4") |
| Otrā displeja izšķirtspēja | 1048 x 948 pikseļi |
| Otrā displeja veids | Dynamic AMOLED 2X |
| Otrā displeja kadru frekvence | 120 Hz |
| Otrā displeja Gorilla Glass versija | Gorilla Glass Victus 2 |
| Procesora tips | Samsung Exynos |
| Procesora modelis | 2500 |
| Multikodola tips | 10 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,3 GHz |
| RAM ietilpība | 12 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 512 GB |
| Virtuālā RAM atmiņa (maks.) | 478,7 GB |
| Aizmugurējās kameras veids | Duālā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 10 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Digitālā tālummaiņa | 10x |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 240 fps |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 3840x2160@30fps |
| Auto fokuss | Jā |
| Attēla stabilizētājs | Jā |
| Attēla stabilizētāja tips | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Nakts režīms | Jā |
| Lēnas kustības režīms | Jā |
| Palēninājums | 240fps @FHD, 120fps @FHD |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | eSIM |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| Formas faktors | Atverams |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Jetblack |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Bezvadu lādēšana | Jā |
| Bezvadu uzlādes jauda | 15 W |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Skaļruņi | Stereo |
| Platforma | Android |
| Baterijas performance | 4300 mAh |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 15 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 25 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Energoefektivitātes klase | B |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 2524 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 2000 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | A |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP48 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Svars | 188 g |
| Platums | 75,2 mm |
| Dziļums | 6,5 mm |
| Augstums | 166,7 mm |
| Salocīta dziļums | 1,37 cm |
| Salocīta augstums | 8,55 cm |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Pievienoti kabeļi | USB Type-C - USB Type-C |
| Izgrūšanas tapiņa | Jā |
| Remontējamības indekss | 2.9 |
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: SM-F966BDBNEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Z Fold7, 20,3 cm (8"), 16 GB, 1 TB, 200 MP, Android 16.0, Zils
Norāde: XEVER 7 PRO
Zīmols: RUGONE
MOBILE PHONE XEVER 7 PRO 5G/12/512GB XEVER 7 PRO RUGONE
Norāde: 5109BYRB
Zīmols: HONOR
Honor Magic 8 Lite, 17,2 cm (6.79"), 8 GB, 512 GB, 108 MP, MagicOS 9.0, Melns
Norāde: MZB0NBTEU
Zīmols: POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO MAX/12/512GB BLUE MZB0NBTEU POCO
Norāde: SM-S938BZBGEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Zils, Sudrabs, Titāns
Norāde: SM-S938BZKDEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Melns, Titāns
Norāde: MZB0MA8EU
Zīmols: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/256GB GREEN MZB0MA8EU POCO
Norāde: X12PRO LESSGREEN
Zīmols: UleFone
MOBILE PHONE ARMOR X12 PRO/4/64GB LESS GREEN ULEFONE
Norāde: MZB0M4XEU
Zīmols: POCO
MOBILE PHONE POCO F8 PRO/12/512GB BLUE MZB0M4XEU POCO
Norāde: MZB0M3REU
Zīmols: POCO
MOBILE PHONE POCO F8 ULTRA/12/256GB BLACK MZB0M3REU POCO
Norāde: MZB0NR5EU
Zīmols: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB GREEN MZB0NR5EU POCO
Norāde: SM-S942BZWGEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy S26 , 16 cm (6.3"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Balts
Norāde: X12 ALL BLACK
Zīmols: UleFone
MOBILE PHONE ARMOR X12/3/32GB BLACK ULEFONE
Norāde: MZB0MXYEU
Zīmols: POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/12/512GB BLACK MZB0MXYEU POCO
Norāde: X16PRO WASTELAND SHADOW
Zīmols: UleFone
MOBILE PHONE ARMOR X16 PRO/8/256GB WASTELAND SHAD ULEFONE
Norāde: MZB0MAEEU
Zīmols: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/256GB BLACK MZB0MAEEU POCO
Samsung Galaxy Z Flip7, 17,3 cm (6.8"), 2520 x 1080 pikseļi, 12 GB, 512 GB, 50 MP, Melns