- Jaunums!
Samsung Galaxy A54 5G Enterprise Edition , 16,3 cm (6.4"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 13, Grafīts
| Displeja diagonāle | 16,3 cm (6.4") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1080 x 2340 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Super AMOLED |
| Paneļa veids | OLED |
| Displeja stikla veids | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versija | Gorilla Glass 5 |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Ekrāna spilgtums | 500 cd/m² |
| Maksimālais displeja spilgtums (ārpus telpām) | 1000 cd/m² |
| Pikseļu blīvums | 401 pikseļu collā |
| Noapaļoti displeja stūri | Jā |
| Procesora tips | Samsung Exynos |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,4 GHz |
| RAM ietilpība | 8 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 1 TB |
| Atmiņas kartes slota veids | Hibrīda ligzda |
| Aizmugurējās kameras veids | Trīskāršā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 32 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Aizmugures kameras sensora izmērs | 1/1.56" |
| Otras aizmugures kameras sensora izmērs | 1/3" |
| Trešās aizmugures kameras sensora izmērs | 1/5" |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Ceturtās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja | 6120 x 8160 pikseļi |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,4 |
| Aizmugures kameras pikseļu izmērs | 1 µm |
| Otrās aizmugures kameras pikseļu izmērs | 1,12 µm |
| Trešās aizmugures kameras pikseļa izmērs | 1,12 µm |
| Digitālā tālummaiņa | 10x |
| Priekšējās kameras sensora izmērs | 1/2.8" |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Priekšējās kameras pikseļu izmērs | 0,8 µm |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 30 fps |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 3840x2160@30fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 720p, 1080p, 2160p |
| Auto fokuss | Jā |
| Tālummaiņas spēja | Jā |
| Palēnināts režīms | Jā |
| Attēla stabilizētājs | Jā |
| Attēla stabilizētāja tips | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Nakts režīms | Jā |
| Panorāma | Jā |
| Portreta režīms | Jā |
| Makro fotografēšana | Jā |
| Lēnas kustības režīms | Jā |
| Palēninājums | 240fps @HD |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | NanoSIM + eSIM |
| 3G standarti | WCDMA |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standarts | Sub6 TDD |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| 2G standarti | GSM |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,1900,1800,900 MHz |
| Atbalsta 3G joslas | 2100,900,1900,850,1700 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 2100,700,800,1900,850,1800,1500,2300,2600,900,1700,2500 MHz |
| 5G diapazonu atbalsts | 2100,700,800,1800,2600,900,2300,2500,3700,3500 MHz |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| MIMO | Jā |
| Modulācija | 1024-QAM |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 2.0 |
| Austiņu savienojamība | USB Veids-C |
| Mobilā augstas izšķirtspējas saite (MSP) | Nē |
| E–pasts | Jā |
| GPS | Jā |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Grafīts |
| Krāsas nosaukums | Awesome Graphite |
| Video zvans | Jā |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| USB On-The-Go atbalsts | Jā |
| Skaļruņi | Stereo |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Vidējais korpuss, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Atbalstītie video formāti | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 13 |
| Lietotnes izplatīšanas platforma | Google Play |
| Virtuālais asistents | Samsung Bixby |
| Baterijas performance | 5000 mAh |
| Noņemams akumulators | Nē |
| Sarunu laiks (4G) | 46 h |
| Pārlūkošanas laiks (Wi-Fi) | 19 h |
| Pārlūkošanas laiks (4G) | 20 h |
| Audio atskaņošanas laiks bezvadu režīmā | 68 h |
| Video atskaņošanas laiks bezvadu režīmā | 21 h |
| Tuvuma sensors | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Ģeomagnētiskais sensors | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Svars | 202 g |
| Platums | 76,7 mm |
| Dziļums | 8,2 mm |
| Augstums | 158,2 mm |
| Savietojamība | Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Fit2, Galaxy Fit e, Galaxy Fit, Galaxy Watch5, Galaxy Watch4, Galaxy Watch3, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active, Gear Fit2 Pro, Gear Fit2, Gear Sport, Gear S3, Gear S2 |
| Drošības atjaunošanas termiņš | 31 March 2028 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: SM-S938BZSDEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Серебристый, Белый
Код: SM-S948BLBGEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Синий
Код: FORT1 4/128GB BLACK
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE FORT 1/4/128GB BLACK BLACKVIEW
Код: BL7000BLACK
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE BL7000/8/256GB BLACK BLACKVIEW
Код: MZB0M60EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO F8 PRO/12/256GB SILVER MZB0M60EU POCO
Код: 5109BYRC
Бренд: HONOR
Honor Magic 8 Lite, 17,2 cm (6.79"), 8 GB, 512 GB, 108 MP, MagicOS 9.0, Зеленый
Код: MZB0M4XEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO F8 PRO/12/512GB BLUE MZB0M4XEU POCO
Код: BV7300 6/256 BLACK
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE BV7300/6/256GB BLACK BLACKVIEW
Код: BL9000PROBLACK
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE BL9000 PRO/RUGGED BLACK BLACKVIEW
Код: MZB0M43EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO F8 ULTRA/16/512GB BLACK MZB0M43EU POCO
Код: WAVE10 8/128 GREEN
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE WAVE 10/8/128GB GREEN BLACKVIEW
Код: SM-A576BDBBEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 16.0, Темно-синий
Код: WAVE7C 4/64 BLUE
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE WAVE 7C/4/64GB BLUE BLACKVIEW
Код: SM-S938BZBDEUB
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Синий, Серебристый
Код: XPLORE 1 12/256GB ORANGE
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE XPLORE 1/12/256GB ORANGE BLACKVIEW
Код: SM-S948BLBDEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 16.0, Синий
Samsung Galaxy A54 5G Enterprise Edition , 16,3 cm (6.4"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 13, Grafīts