Norāde: KF432C16BB/32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast atmiņas modulis 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MT/s 288-pin DIMM
Kingston Technology FURY Beast , 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Kingston Technology FURY Beast , 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas datu pārraides ātrums | 3200 MT/s |
| Komponente | PC (dators) |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | Nē |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latentums | 16 |
| Atmiņas līmenis | 1 |
| Atmiņas spriegums | 1.35 V |
| Moduļa konfigurācija | 1024M x 64 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Jā |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 2.0 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna, Taivāna |
| Dzesēšanas tips | Dzesētājs |
| Svina platējums | Zelts |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -55 - 100 °C |
| Platums | 7,2 mm |
| Dziļums | 133,3 mm |
| Augstums | 34,1 mm |
| Svars | 34,17 g |
| Iepakojuma platums | 57,1 mm |
| Iepakojuma dziļums | 14 mm |
| Iepakojuma augstums | 171,4 mm |
| Iepakojuma svars | 51,58 g |
| Daudzums transportējamā kastē | 25 pcs |
| Transportējamās kastes garums | 31,1 cm |
| Transportējamās kastes platums | 19,7 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 6,1 cm |
| Oriģinālās kastes platums | 196,8 mm |
| Kastes garums (Master) | 311,1 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 61 mm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Kastes svars (Master) | 1,43 kg |
| Daudzums Master kastē | 25 pcs |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: KF432C16BB/32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast , 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: KF432C16BBK2/64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast , 64 GB, 2 x 32 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: KF432C16BBK2/32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast , 32 GB, 2 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: CP2K64G56C46U5
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM 128GB DDR5-5600 K2/PRO CP2K64G56C46U5 CRUCIAL
Norāde: CT16G4SFRA32A
Zīmols: Crucial
NB MEMORY 16GB PC25600 DDR4/SO CT16G4SFRA32A CRUCIAL
Norāde: GR3200D464L22/16G
Zīmols: Goodram
Goodram GR3200D464L22/16G, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 3200 MHz, 288-pin DIMM
Norāde: F5-5200J4040A16GX2-RS5K
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-5200 K2/5200J4040A16GX2-RS5K G.SKILL
Norāde: CP16G64C38U5B
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM PRO 16GB DDR5-6400/CP16G64C38U5B CRUCIAL
Norāde: GR5600D564L46S/16G
Zīmols: Goodram
Goodram GR5600D564L46S/16G, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MHz, 288-pin DIMM
Norāde: KF560C36BBEK2-64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast , 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: GR3200D464L22S/8G
Zīmols: Goodram
Goodram GR3200D464L22S/8G, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 3200 MHz, 288-pin DIMM
Norāde: GR3200S464L22/16G
Zīmols: Goodram
Goodram GR3200S464L22/16G, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 3200 MHz, 260-pin SO-DIMM
Norāde: KF436C18BB2AK4/64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 4 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: F4-3200C22S-8GRS
Zīmols: G.Skill
NB MEMORY 8GB PC2500 DDR4/SO F4-3200C22S-8GRS G.SKILL
Norāde: F5-6400J3239G16GX2-TZ5RW
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6400 K2/6400J3239G16GX2-TZ5RW G.SKILL
Norāde: KVR32N22S8/8
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology ValueRAM , 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: CT64G56C46S5
Zīmols: Crucial
NB MEMORY 64GB DDR5-5600/SO CT64G56C46S5 CRUCIAL
Norāde: F5-6000J3036F16GX2-FX5
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/F5-6000J3036F16GX2-FX5 G.SKILL
Norāde: F5-6000J3636F32GX2-FX5
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6000 K2/F5-6000J3636F32GX2-FX5 G.SKILL
Kingston Technology FURY Beast , 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM