Norāde: KF560C36BBEK2-64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast atmiņas modulis 64 GB 2 x 32 GB DDR5 6000 MT/s 288-pin DIMM
Kingston Technology FURY Beast , 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Kingston Technology FURY Beast , 16 GB, 2 x 8 GB, DDR5, 288-pin DIMM
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 2 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5 |
| Atmiņas datu pārraides ātrums | 6000 MT/s |
| Komponente | PC (dators) |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | Nē |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Jā |
| CAS latentums | 36 |
| Atmiņas līmenis | 1 |
| Atmiņas spriegums | 1.35 V |
| Moduļa konfigurācija | 1024M x 64 |
| Rindas cikla laiks | 48 ns |
| Atsvaidzināt rindas cikla laiku | 295 ns |
| Rindas aktīvais laiks | 32 ns |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Jā |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) versija | 1.0 |
| SPD profils | Jā |
| Programmējams strāvas spriegums (VVP) | 1,8 V |
| Izcelsmes valsts | Ķīna, Taivāna |
| Dzesēšanas tips | Dzesētājs |
| Svina platējums | Zelts |
| Displeja fona gaisma | Nē |
| JEDEC standarts | Jā |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -55 - 100 °C |
| Platums | 6,62 mm |
| Dziļums | 133,3 mm |
| Augstums | 34,9 mm |
| Svars | 66,08 g |
| Iepakojuma platums | 95,2 mm |
| Iepakojuma dziļums | 14 mm |
| Iepakojuma augstums | 171,4 mm |
| Iepakojuma svars | 101,72 g |
| Oriģinālās kastes platums | 203,2 mm |
| Kastes garums (Master) | 311,1 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 101,6 mm |
| Kastes svars (Master) | 2,75 kg |
| Daudzums Master kastē | 25 pcs |
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: KF560C36BBEK2-64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast , 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: KF560C36BBEAK2-16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: KF560C36BBEAK2-64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Код: KF436C16RB2AK2/16
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Renegade RGB, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Код: F5-5600J4040D48GX2-TZ5NR
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 96GB DDR5-5600 K2/5600J4040D48GX2-TZ5NR G.SKILL
Код: KVR56S46BD8-32
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology ValueRAM , 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 262-pin SO-DIMM
Код: KF432C16BB12AK4/64
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 4 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Код: CP2K32G60C40U5W
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6000 K2/PRO OC CP2K32G60C40U5W CRUCIAL
Код: KF552C40BBAK2-64
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Код: F3-1600C11S-4GNT
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 4GB PC12800 DDR3/F3-1600C11S-4GNT G.SKILL
Код: KF560C36BWE2AK2-32
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 288-pin DIMM, Белый
Код: F5-6000J3636F16GX2-TZ5RW
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/6000J3636F16GX2-TZ5RW G.SKILL
Код: KF432S20IB/16
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Impact, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Код: MTC40F2047S1RC56BR
Бренд: MICRON
Server Memory Module|MICRON|DDR5|128GB|RDIMM|5600 MHz|CL 46|1.1 V|MTC40F2047S1RC56BR
Код: KF560C36BBE2K2-64
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast , 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Код: KF556C36BBEAK2-32
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Код: CP2K24G56C46U5
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM PRO 48GB DDR5-5600/KIT2 CP2K24G56C46U5 CRUCIAL
Код: KVR32N22D8/16
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology ValueRAM , 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM, Черный, Зеленый
Код: F4-3200C22S-8GRS
Бренд: G.Skill
NB MEMORY 8GB PC2500 DDR4/SO F4-3200C22S-8GRS G.SKILL
Kingston Technology FURY Beast , 16 GB, 2 x 8 GB, DDR5, 288-pin DIMM