Код: CT2K64G56C46S5
Бренд: Crucial
NB MEMORY 128GB DDR5-5600/SO KIT2 CT2K64G56C46S5 CRUCIAL
NB MEMORY 128GB DDR5-5600/SO KIT2 CT2K64G56C46S5 CRUCIAL
Kingston Technology FURY Renegade, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 2 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas datu pārraides ātrums | 3200 MT/s |
| Komponente | PC (dators) |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | Nē |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latentums | 16 |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Atmiņas līmenis | 2 |
| Atmiņas spriegums | 1.35 V |
| Moduļa konfigurācija | 2048M x 64 |
| Rindas cikla laiks | 45,75 ns |
| Atsvaidzināt rindas cikla laiku | 350 ns |
| Rindas aktīvais laiks | 32 ns |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Jā |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 2.0 |
| SPD profils | Jā |
| Programmējams strāvas spriegums (VVP) | 2,5 V |
| Izcelsmes valsts | Ķīna, Taivāna |
| Dzesēšanas tips | Dzesētājs |
| Svina platējums | Zelts |
| JEDEC standarts | Jā |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -55 - 100 °C |
| Platums | 8,29 mm |
| Dziļums | 133,3 mm |
| Augstums | 42 mm |
| Svars | 82,86 g |
| Iepakojuma platums | 129,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 16 mm |
| Iepakojuma augstums | 171,4 mm |
| Iepakojuma svars | 143,23 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Oriģinālās kastes platums | 181,6 mm |
| Kastes garums (Master) | 254 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 147,3 mm |
| Kastes svars (Master) | 2,34 kg |
| Daudzums Master kastē | 15 pcs |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: CT2K64G56C46S5
Бренд: Crucial
NB MEMORY 128GB DDR5-5600/SO KIT2 CT2K64G56C46S5 CRUCIAL
Код: DDR-C600URG16G36D
Бренд: Dahua Technology
Dahua Technology DDR-C600URG16G36D, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR4, 3600 MHz, 288-pin DIMM
Код: F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6000 K2/6000J3040G32GX2-TZ5NR G.SKILL
Код: KF432C16BB12AK4/64
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 4 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Код: KF432C16BB/16
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast , 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Код: KF560C36BBE2AK2-32
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Код: CP2K32G60C40U5W
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6000 K2/PRO OC CP2K32G60C40U5W CRUCIAL
Код: CP16G64C32U5W
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM 16GB DDR5-6400/CP16G64C32U5W CRUCIAL
Код: F5-6000J3040F16GX2-RS5W
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/6000J3040F16GX2-RS5W G.SKILL
Код: F3-10600CL9S-8GBNT
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 8GB PC10600 DDR3/F3-10600CL9S-8GBNT G.SKILL
Код: CP48G56C46U5T
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM PRO 48GB DDR5-5600/CP48G56C46U5T CRUCIAL
Код: LD5U16G60C320A-RGD
Бренд: LEXAR
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000/K2 LD5U16G60C320A-RGD LEXAR
Код: CT48G56C46S5
Бренд: Crucial
NB MEMORY 48GB DDR5-5600/SO CT48G56C46S5 CRUCIAL
Код: F5-6000J2836G16GX2-TZ5NR
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/6000J2836G16GX2-TZ5NR G.SKILL
Код: F4-3200C22S-16GRS
Бренд: G.Skill
NB MEMORY 16GB PC2500 DDR4/SO F4-3200C22S-16GRS G.SKILL
Код: KCP432SS8/8
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology KCP432SS8/8, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Kingston Technology FURY Renegade, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM