Norāde: GR5600S564L46S/16G
Zīmols: Goodram
Goodram 16GB DDR5 5600MHz CL40 SR SODIMM atmiņas modulis 1 x 16 GB 262-pin SO-DIMM
Goodram 16GB DDR5 5600MHz CL40 SR SODIMM, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MHz, 262-pin SO-DIMM
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
| Iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 2 x 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5 |
| Atmiņas datu pārraides ātrums | 5200 MT/s |
| Komponente | PC (dators) |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | Nē |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Jā |
| CAS latentums | 40 |
| Atmiņas spriegums | 1.25 V |
| SPD profils | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna, Taivāna |
| Dzesēšanas tips | Dzesētājs |
| Svina platējums | Zelts |
| Displeja fona gaisma | Jā |
| Pretgaismas krāsa | Sarkans/Zaļš/Zils |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -55 - 100 °C |
| Platums | 7,1 mm |
| Dziļums | 133,4 mm |
| Augstums | 42,2 mm |
| Svars | 32,6 g |
| Iepakojuma platums | 121,9 mm |
| Iepakojuma dziļums | 14 mm |
| Iepakojuma augstums | 171,5 mm |
| Iepakojuma svars | 133,1 g |
| Oriģinālās kastes platums | 181,6 mm |
| Kastes garums (Master) | 254 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 147,3 mm |
| Kastes svars (Master) | 2,19 kg |
| Daudzums Master kastē | 15 pcs |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: GR5600S564L46S/16G
Zīmols: Goodram
Goodram 16GB DDR5 5600MHz CL40 SR SODIMM, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MHz, 262-pin SO-DIMM
Norāde: KF560C36BWEA-32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: AX5U6000C3016G-DTLABRBK
Zīmols: XPG
XPG LANCER BLADE RGB v, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 6000 MHz, 288-pin DIMM
Norāde: CT2K32G56C46U5
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM 64GB DDR5-5600/KIT2 CT2K32G56C46U5 CRUCIAL
Norāde: F4-3200C16D-32GIS
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB PC25600 DDR4/K2 F4-3200C16D-32GIS G.SKILL
Norāde: CP24G56C46U5
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM PRO 24GB DDR5-5600/CP24G56C46U5 CRUCIAL
Norāde: F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/6000J3238F16GX2-TZ5NR G.SKILL
Norāde: KVR56S46BD8-32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology ValueRAM , 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 262-pin SO-DIMM
Norāde: IR-6400D564L32S/32GDC
Zīmols: Goodram
Goodram IR-6400D564L32S/32GDC, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 6400 MHz, 288-pin DIMM
Norāde: KF432S20IB/8
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Impact, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM, Melns
Norāde: F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-7200 K2/7200J3445G16GX2-TZ5RK G.SKILL
Norāde: KF436C16RB12AK2/32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Renegade RGB, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: KF436C17BB2AK2/16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: F5-6000J3238G32GX2-TZ5NR
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6000 K2/6000J3238G32GX2-TZ5NR G.SKILL
Norāde: KF436C18BB2AK4/64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 4 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: F3-10600CL9S-8GBNT
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 8GB PC10600 DDR3/F3-10600CL9S-8GBNT G.SKILL
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM