Norāde: F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6000 K2/6000J3040G32GX2-TZ5NR G.SKILL
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6000 K2/6000J3040G32GX2-TZ5NR G.SKILL
Goodram GR5600S564L46/32G, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 5600 MHz, Melns
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5 |
| Komponente | Portatīvais dators |
| ECC | Nē |
| On-Die ECC | Jā |
| CAS latentums | 46 |
| Atmiņas taktātrums | 5600 MHz |
| Atmiņas spriegums | 1.1 V |
| Moduļa konfigurācija | 2048M x 8 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Displeja fona gaisma | Nē |
| Atbilstības sertifikāti | CE, EAC, UKCA |
| Elektrisko un elektronikas iekārtu atkritumi (WEEE) | Jā |
| Platums | 69,6 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Augstums | 3,6 mm |
| Svars | 10 g |
| Iepakojuma platums | 162 mm |
| Iepakojuma dziļums | 10 mm |
| Iepakojuma augstums | 52 mm |
| Iepakojuma svars | 21 g |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6000 K2/6000J3040G32GX2-TZ5NR G.SKILL
Norāde: F5-6000J3040F16GX2-RS5K
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/6000J3040F16GX2-RS5K G.SKILL
Norāde: KF432C16BB2A/8
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: F4-3600C18D-32GTZR
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB PC28800 DDR4/K2 F4-3600C18D-32GTZR G.SKILL
Norāde: LD5U16G60C300A-RGD
Zīmols: LEXAR
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000/K2 LD5U16G60C300A-RGD LEXAR
Norāde: F4-3200C16D-32GVK
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB PC25600 DDR4/K2 F4-3200C16D-32GVK G.SKILL
Norāde: F5-6000J3038F16GH2-FX5
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/F5-6000J3038F16GH2-FX5 G.SKILL
Norāde: CP2K48G56C46U5
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM PRO 96GB DDR5-5600/KIT2 CP2K48G56C46U5 CRUCIAL
Norāde: KF432S20IB/16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Impact, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Norāde: GR3200S464L22/16G
Zīmols: Goodram
Goodram GR3200S464L22/16G, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 3200 MHz, 260-pin SO-DIMM
Norāde: KCP432NS6/8
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology KCP432NS6/8, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: KF432C16BB/32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast , 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: IR-6000D564L30S/32GDC
Zīmols: Goodram
Goodram IR-6000D564L30S/32GDC, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 6000 MHz
Norāde: CP2K32G4DFRA32A
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM PRO 64GB DDR4-3200/KIT2 CP2K32G4DFRA32A CRUCIAL
Norāde: F4-3600C18D-16GVK
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 16GB PC28800 DDR4/K2 F4-3600C18D-16GVK G.SKILL
Norāde: DDR-C600URG16G36D
Zīmols: Dahua Technology
Dahua Technology DDR-C600URG16G36D, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR4, 3600 MHz, 288-pin DIMM
Goodram GR5600S564L46/32G, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 5600 MHz, Melns