Norāde: F5-6400J3239G16GX2-TZ5RW
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6400 K2/6400J3239G16GX2-TZ5RW G.SKILL
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6400 K2/6400J3239G16GX2-TZ5RW G.SKILL
Kingston Technology FURY Impact, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas datu pārraides ātrums | 3200 MT/s |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Nē |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latentums | 20 |
| Atmiņas līmenis | 1 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Moduļa konfigurācija | 2048M x 64 |
| Rindas cikla laiks | 45,75 ns |
| Atsvaidzināt rindas cikla laiku | 350 ns |
| Rindas aktīvais laiks | 26,25 ns |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Jā |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 2.0 |
| Programmējams strāvas spriegums (VVP) | 2,5 V |
| Izcelsmes valsts | Ķīna, Taivāna |
| Dzesēšanas tips | Dzesētājs |
| Displeja fona gaisma | Nē |
| JEDEC standarts | Jā |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -55 - 100 °C |
| Platums | 3,8 mm |
| Dziļums | 69,6 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Svars | 8,3 g |
| Iepakojuma platums | 57,1 mm |
| Iepakojuma dziļums | 14 mm |
| Iepakojuma augstums | 171,4 mm |
| Iepakojuma svars | 25,45 g |
| Oriģinālās kastes platums | 196,8 mm |
| Kastes garums (Master) | 311,1 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 61 mm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Kastes svars (Master) | 780,45 g |
| Daudzums Master kastē | 25 pcs |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: F5-6400J3239G16GX2-TZ5RW
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6400 K2/6400J3239G16GX2-TZ5RW G.SKILL
Norāde: KF552C40BB2AK2-64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6400 K2/6400J3239G32GX2-TZ5RK G.SKILL
Norāde: CP2K64G56C46U5
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM 128GB DDR5-5600 K2/PRO CP2K64G56C46U5 CRUCIAL
Norāde: GR3200D464L22/16G
Zīmols: Goodram
Goodram GR3200D464L22/16G, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 3200 MHz, 288-pin DIMM
Norāde: F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6400 K2/6400J3239G16GX2-TZ5NRW G.SKILL
Norāde: LD5S16G56C46ST-BGS
Zīmols: LEXAR
NB MEMORY 16GB DDR5-5600 SO/LD5S16G56C46ST-BGS LEXAR
Norāde: KF432C16BB2AK2/16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: CP2K16G64C38U5B
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM PRO 32GB DDR5-6400/KIT2 CP2K16G64C38U5B CRUCIAL
Norāde: PVE2416G320C8
Zīmols: Patriot
MEMORY DIMM 16GB PC25600 DDR4/PVE2416G320C8 PATRIOT
Norāde: F5-6000J2836G16GX2-TZ5NR
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/6000J2836G16GX2-TZ5NR G.SKILL
Norāde: CP2K16G64C32U5W
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM PRO 32GB DDR5-6400/KIT2 CP2K16G64C32U5W CRUCIAL
Norāde: LD5S32G56C46ST-BGS
Zīmols: LEXAR
NB MEMORY 32GB DDR5-5600 SO/LD5S32G56C46ST-BGS LEXAR
Norāde: KF560C36BBEK2-64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast , 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: LD4BU008G-R3200GDXG
Zīmols: LEXAR
MEMORY DIMM 16GB PC25600 DDR4/K2 LD4BU008G-R3200GDXG LEXAR
Norāde: F5-6000J3238F16GX2-FX5
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/F5-6000J3238F16GX2-FX5 G.SKILL
Kingston Technology FURY Impact, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM