Код: KF432C16BBK2/32
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast модуль памяти 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3200 MT/s 288-pin DIMM
Kingston Technology FURY Beast , 32 GB, 2 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Goodram GR5600D564L46/32G, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 5600 MHz, 288-pin DIMM, Melns
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5 |
| Komponente | PC (dators) |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | Nē |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Jā |
| CAS latentums | 46 |
| Atmiņas taktātrums | 5600 MHz |
| Atmiņas spriegums | 1.1 V |
| Moduļa konfigurācija | 2048M x 8 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Displeja fona gaisma | Nē |
| Atbilstības sertifikāti | CE, EAC, UKCA |
| Elektrisko un elektronikas iekārtu atkritumi (WEEE) | Jā |
| Platums | 133,3 mm |
| Dziļums | 31,2 mm |
| Augstums | 3,6 mm |
| Svars | 16 g |
| Iepakojuma platums | 162 mm |
| Iepakojuma dziļums | 10 mm |
| Iepakojuma augstums | 52 mm |
| Iepakojuma svars | 26 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: KF432C16BBK2/32
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast , 32 GB, 2 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Код: CT2K32G56C46U5
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM 64GB DDR5-5600/KIT2 CT2K32G56C46U5 CRUCIAL
Код: F4-3200C16S-16GIS
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 16GB PC25600 DDR4/F4-3200C16S-16GIS G.SKILL
Код: F4-3600C18D-32GTZN
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB PC28800 DDR4/K2 F4-3600C18D-32GTZN G.SKILL
Код: CT16G4DFRA32A
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM 16GB PC25600 DDR4/CT16G4DFRA32A CRUCIAL
Код: KCP432SS6/4
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology KCP432SS6/4, 4 GB, 1 x 4 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Код: LD5S32G56C46ST-BGS
Бренд: LEXAR
NB MEMORY 32GB DDR5-5600 SO/LD5S32G56C46ST-BGS LEXAR
Код: CP2K48G56C46U5
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM PRO 96GB DDR5-5600/KIT2 CP2K48G56C46U5 CRUCIAL
Код: PVE2416G320C8
Бренд: Patriot
MEMORY DIMM 16GB PC25600 DDR4/PVE2416G320C8 PATRIOT
Код: LD5U16G68C34LA-RGD
Бренд: LEXAR
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6800/K2 LD5U16G68C34LA-RGD LEXAR
Код: GR3200D464L22/16G
Бренд: Goodram
Goodram GR3200D464L22/16G, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 3200 MHz, 288-pin DIMM
Код: CP2K32G4DFRA32A
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM PRO 64GB DDR4-3200/KIT2 CP2K32G4DFRA32A CRUCIAL
Код: GR3200S464L22/16G
Бренд: Goodram
Goodram GR3200S464L22/16G, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 3200 MHz, 260-pin SO-DIMM
Код: F5-6000J3038F16GX2-FX5
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/F5-6000J3038F16GX2-FX5 G.SKILL
Код: CP32G4DFRA32A
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM PRO 32GB DDR4-3200/CP32G4DFRA32A CRUCIAL
Код: CP2K32G60C40U5W
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6000 K2/PRO OC CP2K32G60C40U5W CRUCIAL
Goodram GR5600D564L46/32G, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 5600 MHz, 288-pin DIMM, Melns