Код: CP2K32G64C40U5W
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6400 K2/PRO OC CP2K32G64C40U5W CRUCIAL
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6400 K2/PRO OC CP2K32G64C40U5W CRUCIAL
Goodram 16GB DDR5 5600MHz CL40 SR SODIMM, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MHz, 262-pin SO-DIMM
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5 |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 262-pin SO-DIMM |
| On-Die ECC | Jā |
| CAS latentums | 46 |
| Atmiņas taktātrums | 5600 MHz |
| Atmiņas spriegums | 1.1 V |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: CP2K32G64C40U5W
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6400 K2/PRO OC CP2K32G64C40U5W CRUCIAL
Код: F5-6000J3636F16GX2-RS5K
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/F5-6000J3636F16GX2RS5K G.SKILL
Код: GR3200D464L22S/8G
Бренд: Goodram
Goodram GR3200D464L22S/8G, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 3200 MHz, 288-pin DIMM
Код: DDR-C600URW32G36D
Бренд: Dahua Technology
Dahua Technology DDR-C600URW32G36D, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR4, 3600 MHz, 288-pin DIMM
Код: LD5S16G56C46ST-BGS
Бренд: LEXAR
NB MEMORY 16GB DDR5-5600 SO/LD5S16G56C46ST-BGS LEXAR
Код: KF432S20IB/16
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Impact, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Код: KF432C16BB2A/8
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Код: F4-3000C16D-16GISB
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 16GB PC24000 DDR4/K2 F4-3000C16D-16GISB G.SKILL
Код: LD5U16G60C320A-RGD
Бренд: LEXAR
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000/K2 LD5U16G60C320A-RGD LEXAR
Код: F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6400 K2/6400J3239G16GX2-TZ5RK G.SKILL
Код: LD5U16G68C34LA-RGD
Бренд: LEXAR
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6800/K2 LD5U16G68C34LA-RGD LEXAR
Код: F5-6000J3040F16GX2-RS5W
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/6000J3040F16GX2-RS5W G.SKILL
Код: F5-6000J3636F32GX2-RS5K
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6000 K2/6000J3636F32GX2-RS5K G.SKILL
Код: F5-6400J3239G16GX2-TZ5RW
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6400 K2/6400J3239G16GX2-TZ5RW G.SKILL
Код: F5-6000J3038F16GX2-FX5
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/F5-6000J3038F16GX2-FX5 G.SKILL
Код: F5-6000J3036F16GX2-TZ5RK
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/6000J3036F16GX2-TZ5RK G.SKILL
Goodram 16GB DDR5 5600MHz CL40 SR SODIMM, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MHz, 262-pin SO-DIMM