Norāde: KCP432SS8/8
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology KCP432SS8/8 atmiņas modulis 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MT/s 260-pin SO-DIMM
Kingston Technology KCP432SS8/8, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Kingston Technology KCP432NS6/8, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas datu pārraides ātrums | 3200 MT/s |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | Nē |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latentums | 22 |
| Atmiņas līmenis | 1 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: KCP432SS8/8
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology KCP432SS8/8, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Norāde: KCP432SS8/16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology KCP432SS8/16, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Norāde: KCP432NS8/16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology KCP432NS8/16, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: KCP432SD8/16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology KCP432SD8/16, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Norāde: PVVR532G600C36K
Zīmols: Patriot
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000/KIT2 PVVR532G600C36K PATRIOT
Norāde: CT32G4DFD832A
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM 32GB PC25600/DDR4 CT32G4DFD832A CRUCIAL
Norāde: F4-3200C16D-16GFX
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 16GB PC25600 DDR4/K2 F4-3200C16D-16GFX G.SKILL
Norāde: CT2K48G56C46S5
Zīmols: Crucial
NB MEMORY 96GB DDR5-5600 SO/KIT2 CT2K48G56C46S5 CRUCIAL
Norāde: KF552C40BB2A-32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: CT2K32G56C46S5
Zīmols: Crucial
NB MEMORY 64GB DDR5-5600 SO/KIT2 CT2K32G56C46S5 CRUCIAL
Norāde: KSM64R52BD4-64MD
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology KSM64R52BD4-64MD, 64 GB, 1 x 64 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: F5-8200C4052G24GX2-TZ5CRK
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 48GB DDR5-8200 K2/8200C4052G24GX2-TZ5CRK G.SKILL
Norāde: KF560C36BBEAK2-64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: CP2K32G64C40U5W
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6400 K2/PRO OC CP2K32G64C40U5W CRUCIAL
Norāde: CT2K32G56C46U5
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM 64GB DDR5-5600/KIT2 CT2K32G56C46U5 CRUCIAL
Norāde: CT32G56C46U5T
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM 32GB DDR5-5600/CT32G56C46U5T CRUCIAL
Norāde: F5-6000J3636F32GX2-RS5K
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6000 K2/6000J3636F32GX2-RS5K G.SKILL
Norāde: F5-6000J3036F16GX2-TZ5NRW
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/6000J3036F16GX2-TZ5NRW G.SKILL
Norāde: KF432S20IB/16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Impact, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Norāde: F5-6000J3036F16GX2-FX5
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/F5-6000J3036F16GX2-FX5 G.SKILL
Kingston Technology KCP432NS6/8, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM