Код: GR5600D564L46/32G
Бренд: Goodram
Goodram GR5600D564L46/32G модуль памяти 32 GB 1 x 32 GB DDR5 288-pin DIMM
Goodram GR5600D564L46/32G, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 5600 MHz, 288-pin DIMM, Черный
Kingston Technology KSM64R52BD4-64MD, 64 GB, 1 x 64 GB, DDR5, 288-pin DIMM
| Iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 64 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5 |
| Atmiņas datu pārraides ātrums | 6400 MT/s |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | Nē |
| Buferatmiņas tips | Registered (buffered) |
| On-Die ECC | Jā |
| CAS latentums | 52 |
| Atmiņas līmenis | 2 |
| Atmiņas spriegums | 1.1 V |
| Moduļa konfigurācija | 8192M x 80 |
| Rindas cikla laiks | 48 ns |
| Atsvaidzināt rindas cikla laiku | 295 ns |
| Rindas aktīvais laiks | 32 ns |
| SPD profils | Jā |
| Programmējams strāvas spriegums (VVP) | 1,8 V |
| Svina platējums | Zelts |
| JEDEC standarts | Jā |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 95 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -55 - 100 °C |
| Atbilstības sertifikāti | RoHS |
| Nesatur | Halogēns |
| Platums | 133,3 mm |
| Augstums | 31,2 mm |
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: GR5600D564L46/32G
Бренд: Goodram
Goodram GR5600D564L46/32G, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 5600 MHz, 288-pin DIMM, Черный
Код: IR-6400D564L32S/32GDC
Бренд: Goodram
Goodram IR-6400D564L32S/32GDC, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 6400 MHz, 288-pin DIMM
Код: KF432S20IB/16
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Impact, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Код: GR5600S564L46/32G
Бренд: Goodram
Goodram GR5600S564L46/32G, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 5600 MHz, Черный
Код: CP32G4DFRA32A
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM PRO 32GB DDR4-3200/CP32G4DFRA32A CRUCIAL
Код: CP16G64C32U5W
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM 16GB DDR5-6400/CP16G64C32U5W CRUCIAL
Код: KF552C40BB2AK2-64
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Код: F5-6000J3636F32GX2-RS5K
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6000 K2/6000J3636F32GX2-RS5K G.SKILL
Код: F5-6000J3636F16GX2-TZ5RS
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/6000J3636F16GX2-TZ5RS G.SKILL
Код: KF552C40BBAK2-64
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Код: F4-3200C16D-32GFX
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB PC25600 DDR4/K2 F4-3200C16D-32GFX G.SKILL
Код: KF436C18BB2A/16
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Код: F5-6000J3636F16GX2-TZ5RW
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/6000J3636F16GX2-TZ5RW G.SKILL
Код: F5-6000J3036F16GX2-FX5
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/F5-6000J3036F16GX2-FX5 G.SKILL
Код: CT32G56C46S5
Бренд: Crucial
NB MEMORY 32GB DDR5-5600 SO/CT32G56C46S5 CRUCIAL
Код: F5-6000J3238F16GX2-FX5
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/F5-6000J3238F16GX2-FX5 G.SKILL
Kingston Technology KSM64R52BD4-64MD, 64 GB, 1 x 64 GB, DDR5, 288-pin DIMM