Norāde: KF556C36BBEAK2-32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB atmiņas modulis 32 GB 2 x 16 GB DDR5 5600 MT/s 288-pin DIMM
Kingston Technology FURY Beast RGB, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Kingston Technology FURY Beast RGB, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 288-pin DIMM, Balts
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 2 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5 |
| Atmiņas datu pārraides ātrums | 6000 MT/s |
| Komponente | PC (dators) |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | Nē |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Jā |
| CAS latentums | 36 |
| Atmiņas līmenis | 1 |
| Atmiņas spriegums | 1.35 V |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Jā |
| SPD profils | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna, Taivāna |
| Produkta krāsa | Balts |
| Dzesēšanas tips | Dzesētājs |
| Svina platējums | Zelts |
| JEDEC standarts | Jā |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -55 - 100 °C |
| Platums | 7,11 mm |
| Dziļums | 133,3 mm |
| Augstums | 42,2 mm |
| Svars | 84,8 g |
| Iepakojuma platums | 121,9 mm |
| Iepakojuma dziļums | 14 mm |
| Iepakojuma augstums | 171,4 mm |
| Iepakojuma svars | 133,11 g |
| Oriģinālās kastes platums | 181,6 mm |
| Kastes garums (Master) | 254 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 147,3 mm |
| Kastes svars (Master) | 2,19 kg |
| Daudzums Master kastē | 15 pcs |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: KF556C36BBEAK2-32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: KF552C40BBAK2-64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: KF560C36BBEAK2-16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: KF560C36BBEAK2-64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: KF560C36BWEA-32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: KF560C36BBE2AK2-32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Код: KF560C36BBEAK2-16
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Код: MTC10C1084S1TC56BR
Бренд: MICRON
Server Memory Module|MICRON|DDR5|16GB|ECC|5600 MHz|CL 46|1.1 V|MTC10C1084S1TC56BR
Код: KF556C36BBEAK2-32
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Код: CP2K32G56C46U5
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM PRO 64GB DDR5-5600/KIT2 CP2K32G56C46U5 CRUCIAL
Код: F5-8200C4052G24GX2-TZ5CRK
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 48GB DDR5-8200 K2/8200C4052G24GX2-TZ5CRK G.SKILL
Код: KSM56R46BD4-64MD
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology KSM56R46BD4-64MD, 64 GB, 1 x 64 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Код: F5-6000J2836G16GX2-TZ5NR
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/6000J2836G16GX2-TZ5NR G.SKILL
Код: F5-6000J3636F16GX2-FX5
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/F5-6000J3636F16GX2-FX5 G.SKILL
Код: KF556C40BWAK4-128
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 128 GB, 4 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Код: F5-6000J3036F16GX2-TZ5NRW
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/6000J3036F16GX2-TZ5NRW G.SKILL
Код: GR5600D564L46S/16G
Бренд: Goodram
Goodram GR5600D564L46S/16G, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MHz, 288-pin DIMM
Код: CP2K32G60C40U5W
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6000 K2/PRO OC CP2K32G60C40U5W CRUCIAL
Код: KF560C36BBEK2-64
Бренд: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast , 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Код: CT32G4DFD832A
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM 32GB PC25600/DDR4 CT32G4DFD832A CRUCIAL
Код: CP32G4DFRA32A
Бренд: Crucial
MEMORY DIMM PRO 32GB DDR4-3200/CP32G4DFRA32A CRUCIAL
Код: F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK
Бренд: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-7200 K2/7200J3445G16GX2-TZ5RK G.SKILL
Kingston Technology FURY Beast RGB, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 288-pin DIMM, Balts