Norāde: MPG X870E CARBON WIFI
Zīmols: MSI
MSI MPG X870E CARBON WIFI mātes plate AMD X870E AM5 pieslēgvieta ATX
MSI MPG X870E CARBON WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen™ 7, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
MSI PRO Z790-P WIFI, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, LGA 1700, DDR5-SDRAM, 128 GB
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1700 |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | LGA 1700 |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| ECC savietojamība | Non-ECC |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 4800,5000,5200,5400,5800,6000,6400,6600,6800,7000 MHz |
| Atbalstītā atmiņas takts frekvence (maks.) | 7000 MHz |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, PCI Express |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 10 GB |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 10 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| USB 2.0 savienotāji | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 6 |
| SATA II savienotāju skaits | 0 |
| SATA savienotāju skaits | 0 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | Jā |
| Priekšējā paneļa savienotājs | Jā |
| TPM savienotājs | Jā |
| RGB LED tapu savienotājs | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipa portu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| S/PDIF out pieslēgvieta | Jā |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel Z790 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC897 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| PCI sloti | 0 |
| M.2 (M) slotu skaits | 4 |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| Sistēmas pārvaldības BIOS (SMBIOS) versija | 3.5 |
| Platums | 304,8 mm |
| Dziļums | 243,8 mm |
| Pievienoti kabeļi | SATA |
| Iekļautā programmatūra | Drivers MSI Center Intel Extreme Tuning Utility CPU-Z MSI GAMING Norton 360 Deluxe AIDA64 Extreme - MSI Edition |
| mSATA pieslēgvietu daudzums | 0 |
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: MPG X870E CARBON WIFI
Zīmols: MSI
MSI MPG X870E CARBON WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen™ 7, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: PRIMEZ790-PWIFI
Zīmols: Asus
ASUS PRIME Z790-P WIFI, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 128 GB
Norāde: B850M EAGLE WF6E ICE
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B850M EAGLE WIFI6E ICE, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: B650M D3HP AX 1.3
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B650M D3HP AX, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: PRIMEH610M-KD4
Zīmols: Asus
ASUS PRIME H610M-K D4, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., DDR4-SDRAM, 64 GB, DIMM
Norāde: TUFGAMB650M-PLUSWIFI
Zīmols: Asus
ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 128 GB, DIMM, Duālais kanāls
Norāde: PROH610M-EDDR4
Zīmols: MSI
MSI PRO H610M-E DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Core™ i9, LGA 1700, DDR4-SDRAM, 64 GB
Norāde: H610M K V2
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE H610M K V2, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 128 GB
Norāde: A620AM PRO-A
Zīmols: ASROCK
MB AMD A620A SAM5 MATX/A620AM PRO-A ASROCK
Norāde: TUFGAMINGB650-EWIFI
Zīmols: Asus
ASUS TUF GAMING B650-E WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM
Norāde: A620AM-X
Zīmols: ASROCK
MB AMD A620A SAM5 MATX/A620AM-X ASROCK
Norāde: MAG B860 TOMAHAWK WIFI
Zīmols: MSI
MSI MAG B860 TOMAHAWK WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: B760MHDDR4
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B760M H DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, LGA 1700, 64 GB, DDR4-SDRAM
Norāde: X870 EAGLE WIFI7 1.1
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE X870 EAGLE WIFI7, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: B840M D2H 1.2
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B840M D2H, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 128 GB
Norāde: TUFGAMB550MPLUSWIFIII
Zīmols: Asus
ASUS TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Ligzda AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
MSI PRO Z790-P WIFI, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, LGA 1700, DDR5-SDRAM, 128 GB