Код: B860M EAGLE V2
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B860M EAGLE V2 материнская плата Intel B860 LGA 1851 (Socket V1) Микро ATX
GIGABYTE B860M EAGLE V2, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 128 GB
GIGABYTE B650 GAMING X AX V2, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora ligzda | AM5 pieslēgvieta |
| Savietojami procesori | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | AM5 pieslēgvieta |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 256 GB |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC savietojamība | Non-ECC |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 8000,7800,7600,7200,7000,6800,6600,6400,6200,6000,5600,5200,4800,4400 MHz |
| Atbalstītā atmiņas takts frekvence (maks.) | 8000 MHz |
| Nebuferēta atmiņa | Jā |
| Maksimāla iekšējā atmiņa ligzdā | 64 GB |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstāmo cieto disku skaits | 4 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 7 |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 10 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| HDCP | Jā |
| DirectX versija | 12.0 |
| Diskrētās grafikas atbalsts | Jā |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 0 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2x2 konektori | 1 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | Jā |
| Priekšējā paneļa savienotājs | Jā |
| ATX Power savienotājs | Jā |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Procesora ventilatoru konektoru skaits | 2 |
| Komutatora ventilatoru skaits | 3 |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | Jā |
| EPS barošanas konektoru skaits (8 kontakti) | 1 |
| TPM savienotājs | Jā |
| Seriālā porta galvene | 1 |
| 12V strāvas savienotājs | Jā |
| Ūdens sūkņa konektoru skaits | 2 |
| RGB LED tapu savienotājs | Jā |
| RGM LED kontaktu turētāju skaits | 5 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Line-in | Jā |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| WiFi-AP antenas spraudnis | 2 |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Realtek RTL8125 |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN regulētāja modelis | Realtek RTL8852CE |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | AMD B650 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC897 |
| Produkta krāsa | Brūns |
| Personāldatora veselības uzraudzība | Ventilators, Temperatūra, Spriegums, Water cooling |
| Barošanas avota veids | ATX |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) ligzdas | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 3 |
| Pirmais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 25110 |
| Pirmā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 5.0 |
| Otrais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 25110 |
| Otrā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 4.0 |
| Trešais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 25110 |
| Trešā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 4.0 |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| ACPI versija | 5.0 |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | Jā |
| Darbvirsmas pārvaldīšanas interfeisa (DMI) versija | 2.7 |
| Sistēmas pārvaldības BIOS (SMBIOS) versija | 2.7 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Daudzums transportējamā kastē | 1 pcs |
| Baterijas svars | 3 g |
| Litija svars vienā baterijā | 0,07 g |
| Baterijas šūnu skaits | 1 |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Baterijas tips | CR2032 |
| Iepakojuma platums | 335 mm |
| Iepakojuma dziļums | 270 mm |
| Iepakojuma augstums | 80 mm |
| Iepakojuma svars | 2,16 kg |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Baterijas pievienotas | Jā |
| Antena iekļauta | Jā |
| Skrūves iekļautas | Jā |
| Iekļautā programmatūra | Norton Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Garantijas periods | 3 gads(i) |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: B860M EAGLE V2
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B860M EAGLE V2, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 128 GB
Код: B850M-X WIFI R2.0
Бренд: ASROCK
MB AMD B850 SAM5 MATX/B850M-X WIFI R2.0 ASROCK
Код: ROGCROSSHAIRX870EHERO
Бренд: Asus
ASUS ROG CROSSHAIR X870E HERO, AMD, Socket AM5, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM
Код: Z890 A ELITE WIFI7 1.0
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE Z890 AORUS ELITE WIFI7, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
Код: B760DS3HDDR4
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B760 DS3H DDR4, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7,..., LGA 1700, 128 GB, DDR4-SDRAM
Код: B760M D3HP 1.0
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B760M D3HP, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: PRIMEH610M-K
Бренд: Asus
ASUS Prime H610M-K, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7,..., DDR5-SDRAM, 96 GB, DIMM
Код: TUF GAMING B650E-PLUS WIFI
Бренд: Asus
ASUS TUF GAMING B650E-PLUS WIFI, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: MAG B860 TOMAHAWK WIFI
Бренд: MSI
MSI MAG B860 TOMAHAWK WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
Код: PROZ890-PWIFI
Бренд: MSI
MSI PRO Z890-P WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
Код: PRIMEX870-PWIFI
Бренд: Asus
ASUS Prime X870-P WIFI, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 192 GB
Код: H610MS2HV3DDR4
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE H610M S2H V3 DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, LGA 1700, DDR4-SDRAM, 64 GB
Код: X870E A MASTER X ICE
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE X870E AORUS MASTER X3D ICE, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: B760M GAMING PLUS WIFI DDR4 (REV. 1.1)
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B760M GAMING PLUS WIFI DDR4, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core..., LGA 1700, 128 GB, DDR4-SDRAM
Код: PRIMEB550M-A
Бренд: Asus
ASUS PRIME B550M-A, AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, DDR4-SDRAM, 128 GB, DIMM
Код: B650 EAGLE 1.2
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B650 EAGLE, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
GIGABYTE B650 GAMING X AX V2, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB