- Atlaide
ASUS PRIME B760M-A-CSM, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 128 GB
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1700 |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9 |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | LGA 1700 |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC savietojamība | Non-ECC |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 7200,7000,6800,6600,6400,6200,6000,5800,5600,5400,5200,5000,4800 MHz |
| Atbalstītā atmiņas takts frekvence (maks.) | 7200 MHz |
| Nebuferēta atmiņa | Jā |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstāmo cieto disku skaits | 4 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 6 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| USB 2.0 savienotāji | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 0 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| S/PDIF out savienotājs | Jā |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | Jā |
| Priekšējā paneļa savienotājs | Jā |
| ATX Power savienotājs | Jā |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Komutatora ventilatoru skaits | 2 |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | Jā |
| COM savienotāji | 1 |
| TPM savienotājs | Jā |
| 12V strāvas savienotājs | Jā |
| RGB LED tapu savienotājs | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Line-in | Jā |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| WiFi-AP antenas spraudnis | 1 |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | mikro ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel B760 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64, Windows 11 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) ligzdas | 3 |
| M.2 (M) slotu skaits | 2 |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 128 Mbit |
| Nodzēst CMOS poga | Jā |
| Iepakojuma platums | 270 mm |
| Iepakojuma dziļums | 263 mm |
| Iepakojuma augstums | 52 mm |
| Iepakojuma svars | 1,14 kg |
| Platums | 244 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Pievienoti kabeļi | SATA |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: X870 EAGLE WIFI7 1.1
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE X870 EAGLE WIFI7, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: PRIME B850M-A WIFI
Zīmols: Asus
ASUS PRIME B850M-A WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, DDR5-SDRAM, 256 GB, DIMM
Norāde: B760M H V2 1.0
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B760M H V2, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 128 GB
Norāde: B760M-HDV/M.2D4
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Intel B760 Express|LGA1700|Micro-ATX|Memory DDR4|Memory slots 2|2xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 4.0 16x|2xM.2|1x15pin D-sub|1xHDMI|1xDisplayPort|2xUSB 2.0|3xUSB 3.2|1xUSB-C|1xPS/2|1xRJ45|3xAudio port|B760M-HDV/M.2D4
Norāde: PROARTX870E-CREATORWIFI
Zīmols: Asus
ASUS ProArt X870E-CREATOR WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM
Norāde: B760 DS3H WF6E GEN5 1.0
Zīmols: Gigabyte
Mainboard|GIGABYTE|Intel B760 Express|LGA1700|ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|B760DS3HWF6EGEN51.0
Norāde: TUF GAMING B650E-PLUS WIFI
Zīmols: Asus
ASUS TUF GAMING B650E-PLUS WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: ROGSTRIXB550-AGAMING
Zīmols: Asus
ASUS ROG STRIX B550-A GAMING, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen™ 3, DDR4-SDRAM, 128 GB, DIMM
Norāde: TUFGAMB650M-PLUSWIFI
Zīmols: Asus
ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 128 GB, DIMM, Duālais kanāls
Norāde: ROG MAXIMUS Z890 HERO
Zīmols: Asus
ASUS ROG MAXIMUS Z890 HERO, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM
Norāde: X870E A MASTER X ICE
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE X870E AORUS MASTER X3D ICE, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: MPG B850I EDGE TI WIFI
Zīmols: MSI
MSI B850I EDGE TI WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 128 GB
Norāde: B850 EAGLE WIFI6E
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B850 EAGLE WIFI6E, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI
Zīmols: Asus
ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM
Norāde: PRIMEB550M-A
Zīmols: Asus
ASUS PRIME B550M-A, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen 3000 Series, DDR4-SDRAM, 128 GB, DIMM
Norāde: PROH610M-EDDR4
Zīmols: MSI
MSI PRO H610M-E DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Core™ i9, LGA 1700, DDR4-SDRAM, 64 GB
ASUS PRIME B760M-A-CSM, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 128 GB