- Atlaide
ASUS PRIME B850M-A WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, DDR5-SDRAM, 256 GB, DIMM
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora ligzda | AM5 pieslēgvieta |
| Savietojami procesori | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 256 GB |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC savietojamība | Ar ECC un bez ECC |
| Atbalstītā atmiņas takts frekvence (maks.) | 8000 MHz |
| Nebuferēta atmiņa | Jā |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstāmo cieto disku skaits | 4 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 7 |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 10 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 0 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| S/PDIF out savienotājs | Jā |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | Jā |
| ATX Power savienotājs | Jā |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Procesora ventilatoru konektoru skaits | 1 |
| Komutatora ventilatoru skaits | 3 |
| Komutatora iejaukšanās savienotājs | Jā |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | Jā |
| COM savienotāji | 1 |
| TPM savienotājs | Jā |
| 12V strāvas savienotājs | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| Line-in | Jā |
| WiFi-AP antenas spraudnis | 2 |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet, Ātrais Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | mikro ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | AMD B850 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64, Windows 11 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) ligzdas | 1 |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| Iepakojuma platums | 275 mm |
| Iepakojuma dziļums | 275 mm |
| Iepakojuma augstums | 67,5 mm |
| Iepakojuma svars | 1,52 kg |
| Platums | 244 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Antena iekļauta | Jā |
| Svars | 930 g |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: PROART Z890-CREATOR WIFI
Бренд: Asus
ASUS PROART Z890-CREATOR WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 192 GB
Код: Z890 A ELITE WIFI7 1.0
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE Z890 AORUS ELITE WIFI7, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
Код: MPG B850 EDGE TI WIFI
Бренд: MSI
MSI MPG B850 EDGE TI WIFI, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, 256 GB, DDR5-SDRAM
Код: PROARTX870E-CREATORWIFI
Бренд: Asus
ASUS ProArt X870E-CREATOR WIFI, AMD, Socket AM5, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM
Код: B650M A ELITE AX ICE 1.1
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B650M AORUS ELITE AX ICE, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: B760M G X WF6E GEN5
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B760M GAMING X WIFI6E GEN5, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: B760 GAMING X D4 GEN5
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B760 GAMING X DDR4 GEN5, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core..., LGA 1700, 128 GB, DDR4-SDRAM
Код: B760MHDDR4
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B760M H DDR4, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, LGA 1700, 64 GB, DDR4-SDRAM
Код: Z790GAMINGPLUSWIFI
Бренд: MSI
MSI Z790 GAMING PLUS WIFI, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, LGA 1700, DDR5-SDRAM, 192 GB
Код: MPG Z890 EDGE TI WIFI
Бренд: MSI
MSI MPG Z890 EDGE TI WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), Intel LGA1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
Код: PRIMEA520M-R
Бренд: Asus
ASUS PRIME A520M-R, AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Разъем AM4, DDR5-SDRAM, 64 GB
Код: PRIMEB550-PLUS
Бренд: Asus
ASUS PRIME B550-PLUS, AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, Разъем AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
Код: B850 ROCK WIFI 7
Бренд: ASROCK
Mainboard|ASROCK|AMD B850|Socket AM5|ATX|RAM DDR5-SDRAM|4xSlots|Wi-Fi Yes|Bluetooth Yes|B850ROCKWIFI7
Код: B760M D3HP 1.0
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B760M D3HP, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: B760PRORS
Бренд: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Intel B760 Express|LGA1700|ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|1xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 3.0 16x|1xPCI-Express 4.0 16x|1xPCI-Express 5.0 16x|3xM.2|1xHDMI|1xDisplayPort|2xUSB 2.0|5xUSB 3.2|1xUSB-C|1xRJ45|3xAudio port|B760PRORS
Код: B760MDS3HDDR4
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B760M DS3H DDR4, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7,..., LGA 1700, 128 GB, DDR4-SDRAM
ASUS PRIME B850M-A WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, DDR5-SDRAM, 256 GB, DIMM