Norāde: ROGCROSSHAIRX870EHERO
Zīmols: Asus
ASUS ROG CROSSHAIR X870E HERO AMD X870E AM5 pieslēgvieta ATX
ASUS ROG CROSSHAIR X870E HERO, AMD, AM5 pieslēgvieta, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM
MSI B850I EDGE TI WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 128 GB
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora ligzda | AM5 pieslēgvieta |
| Savietojami procesori | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | AM5 pieslēgvieta |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 2 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC savietojamība | Non-ECC |
| Atbalstītā atmiņas takts frekvence (maks.) | 8200 MHz |
| Nebuferēta atmiņa | Jā |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, NVMe, SATA III |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1 |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| USB 2.0 savienotāji | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 2 |
| SATA II savienotāju skaits | 0 |
| SATA savienotāju skaits | 0 |
| ATX Power savienotājs | Jā |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Procesora ventilatoru konektoru skaits | 1 |
| Komutatora ventilatoru skaits | 6 |
| Komutatora iejaukšanās savienotājs | Jā |
| TPM savienotājs | Jā |
| RGB LED tapu savienotājs | Jā |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipa portu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| S/PDIF out pieslēgvieta | Jā |
| USB savienotājs | USB Type-A, USB Veids-C |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Realtek RTL8126 |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | mini ITX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | AMD B850 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sloti | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 2 |
| Platums | 170 mm |
| Dziļums | 170 mm |
| Pievienoti kabeļi | SATA |
| Antena iekļauta | Jā |
| Skrūves iekļautas | Jā |
| mSATA pieslēgvietu daudzums | 0 |
| Ātrās instalācijas gids | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: ROGCROSSHAIRX870EHERO
Zīmols: Asus
ASUS ROG CROSSHAIR X870E HERO, AMD, AM5 pieslēgvieta, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM
Norāde: H610MS2HV3DDR4
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE H610M S2H V3 DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, LGA 1700, DDR4-SDRAM, 64 GB
Norāde: H610M-HVS/M.2R2.0
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Intel H610|LGA1700|Micro-ATX|Memory DDR4|Memory slots 2|1xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 4.0 16x|1xM.2|1x15pin D-sub|1xHDMI|1xAudio-In|1xAudio-Out|1xMicrophone|4xUSB 2.0|2xUSB 3.2|1xPS/2|1xRJ45|H610M-HVS/M.2R2.0
Norāde: B850 GAMING PLUS WIFI6E
Zīmols: MSI
MSI B850 GAMING PLUS WIFI6E, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: A520M-HDV
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|AMD A520|SAM4|Micro-ATX|Memory DDR4|Memory slots 2|1xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 3.0 16x|1xM.2|1x15pin D-sub|1xDVI-D|1xHDMI|2xAudio-In|1xAudio-Out|2xUSB 2.0|4xUSB 3.2|1xPS/2|1xRJ45|A520M-HDV
Norāde: TUFGAMINGB550M-PLUS
Zīmols: Asus
ASUS TUF GAMING B550M PLUS, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen 3000 Series, DDR4-SDRAM, 128 GB, DIMM
Norāde: B850M-X R2.0
Zīmols: ASROCK
MB AMD B850 SAM5 MATX/B850M-X R2.0 ASROCK
Norāde: B860M GAMING X WIFI6E 1.0
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B860M GAMING X WIFI6E, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (1. sērija), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: B550MPRO4
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|AMD B550|SAM4|MicroATX|1xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 3.0 16x|1xM.2|1xPCI-Express 4.0 16x|Memory DDR4|Memory slots 4|1x15pin D-sub|1xHDMI|1xDisplayPort|2xUSB 2.0|1xUSB type C|5xUSB 3.2|1xPS/2|1xRJ45|3xAudio port|B550MPRO4
Norāde: X870 GAMING X WIFI7 1.1
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE X870 GAMING X WIFI7, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: B850M A ELT WF6E 1.1
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B850M AORUS ELITE WIFI6E (rev. 1.1), AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: PRIME B650M-A II-CSM
Zīmols: Asus
ASUS PRIME B650M-A II-CSM, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 128 GB
Norāde: A520M-HVS
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|AMD A520|SAM4|Micro-ATX|Memory DDR4|Memory slots 2|1xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 3.0 16x|1xM.2|1x15pin D-sub|1xHDMI|2xAudio-In|1xAudio-Out|2xUSB 2.0|4xUSB 3.2|1xPS/2|1xRJ45|A520M-HVS
Norāde: H610M-H2/M.2
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Intel H610|LGA1700|Micro-ATX|Memory DDR4|Memory slots 2|1xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 4.0 16x|1xM.2|2xHDMI|4xUSB 2.0|2xUSB 3.2|1xPS/2|1xRJ45|3xAudio port|H610M-H2/M.2
Norāde: PRIMEA520M-K
Zīmols: Asus
ASUS PRIME A520M-K, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7, Ligzda AM4, DDR4-SDRAM, 64 GB
Norāde: B550GAMINGXV21.3
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B550 Gaming X V2, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Ligzda AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
MSI B850I EDGE TI WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 128 GB