Код: B840 GAMING PLUS WIFI
Бренд: MSI
MSI B840 GAMING PLUS WIFI материнская плата AMD B840 Socket AM5 ATX
MSI B840 GAMING PLUS WIFI, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, 256 GB, DDR5-SDRAM
MSI MPG B850 EDGE TI WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, 256 GB, DDR5-SDRAM
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora ligzda | AM5 pieslēgvieta |
| Savietojami procesori | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | AM5 pieslēgvieta |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 256 GB |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 256 GB |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC savietojamība | Non-ECC |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 4800,5600,8400 MHz |
| Atbalstītā atmiņas takts frekvence (maks.) | 8400 MHz |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, Micro SATA III |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstāmo cieto disku skaits | 4 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 8 |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 10 |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| USB 2.0 savienotāji | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| SATA savienotāju skaits | 0 |
| SATA Express savienotāju skaits | 0 |
| SATA savienotāju kopskaits | 4 |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Procesora ventilatoru konektoru skaits | 6 |
| Ūdens sūkņa konektoru skaits | 1 |
| RGB LED tapu savienotājs | Jā |
| RGM LED kontaktu turētāju skaits | 3 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | AMD B850 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC4080 |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 11 x64 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) ligzdas | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sloti | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 4 |
| Pirmais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 22110 |
| Pirmā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 5.0 |
| Otrais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 2280 |
| Otrā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 5.0 |
| Trešais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 2280 |
| Trešā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 4.0 |
| Ceturtais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 2280 |
| Ceturtā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 4.0 |
| Platums | 304,8 mm |
| Dziļums | 243,8 mm |
| mSATA pieslēgvietu daudzums | 0 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: B840 GAMING PLUS WIFI
Бренд: MSI
MSI B840 GAMING PLUS WIFI, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, 256 GB, DDR5-SDRAM
Код: B860 CHALLENGER WIFI WHITE
Бренд: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Intel B860|LGA 1851 (Socket V1)|ATX|RAM DDR5-SDRAM|4xSlots|Wi-Fi Yes|Bluetooth Yes|1xNumber of M.2 (M) slots|B860CHALLENGERWIFIWH
Код: Z790GAMINGPLUSWIFI
Бренд: MSI
MSI Z790 GAMING PLUS WIFI, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, LGA 1700, DDR5-SDRAM, 192 GB
Код: B650M A ELITE AX ICE 1.1
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B650M AORUS ELITE AX ICE, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: PRIMEZ790-PWIFI
Бренд: Asus
ASUS PRIME Z790-P WIFI, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7,..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 128 GB
Код: PROH610M-E
Бренд: MSI
MSI PRO H610M-E, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7,..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 96 GB
Код: PRIMEB550-PLUS
Бренд: Asus
ASUS PRIME B550-PLUS, AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, Разъем AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
Код: B760MHDDR4
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B760M H DDR4, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, LGA 1700, 64 GB, DDR4-SDRAM
Код: PRIMEH610M-AWIFID4
Бренд: Asus
ASUS PRIME H610M-A WIFI D4, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7,..., DDR4-SDRAM, 64 GB, DIMM
Код: B760M G X WF6E GEN5
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B760M GAMING X WIFI6E GEN5, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: B760M-HDV/M.2D4
Бренд: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Intel B760 Express|LGA1700|Micro-ATX|Memory DDR4|Memory slots 2|2xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 4.0 16x|2xM.2|1x15pin D-sub|1xHDMI|1xDisplayPort|2xUSB 2.0|3xUSB 3.2|1xUSB-C|1xPS/2|1xRJ45|3xAudio port|B760M-HDV/M.2D4
Код: B860M ROCK WIFI
Бренд: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Intel B860|LGA 1851 (Socket V1)|micro ATX|RAM DDR5-SDRAM|2xSlots|Wi-Fi Yes|Bluetooth Yes|1xNumber of M.2 (M) slots|B860MROCKWIFI
Код: TUF GAMING B860-PLUS WIFI
Бренд: Asus
ASUS TUF GAMING B860-PLUS WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: PROARTX870E-CREATORWIFI
Бренд: Asus
ASUS ProArt X870E-CREATOR WIFI, AMD, Socket AM5, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM
Код: ROGSTRIXB550-FGAMING
Бренд: Asus
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING, AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, Разъем AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
Код: A620M H 2.2
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE A620M H, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, Socket AM5, 96 GB, DDR5-SDRAM
MSI MPG B850 EDGE TI WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, 256 GB, DDR5-SDRAM