- Atlaide
GIGABYTE H610M K V2, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 128 GB
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1700 |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel® Pentium® Gold |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | LGA 1700 |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 2 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC savietojamība | Ar ECC un bez ECC |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 5600,5200,4800,4400 MHz |
| Atbalstītā atmiņas takts frekvence (maks.) | 5600 MHz |
| Nebuferēta atmiņa | Jā |
| Maksimāla iekšējā atmiņa ligzdā | 64 GB |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, PCI Express 3.0, SATA III |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstāmo cieto disku skaits | 2 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 3 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| HDCP | Jā |
| DirectX versija | 12.0 |
| USB 2.0 savienotāji | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 0 |
| SATA III savienotāju skaits | 2 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | Jā |
| Priekšējā paneļa savienotājs | Jā |
| ATX Power savienotājs | Jā |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Procesora ventilatoru konektoru skaits | 1 |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | Jā |
| EPS barošanas konektoru skaits (8 kontakti) | 1 |
| TPM savienotājs | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Line-in | Jā |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| Wi-Fi | Nē |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Realtek RTL8111H |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | mikro ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel H610 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC897 |
| Produkta krāsa | Tumši brūna |
| Personāldatora veselības uzraudzība | Ventilators, Temperatūra, Spriegums, Water cooling |
| Dzesēšanas tips | Pasīvs |
| Barošanas avota veids | ATX |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| PCI Express X1 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) ligzdas | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 1 |
| Pirmais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 2280 |
| Pirmā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 3.0 |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 128 Mbit |
| ACPI versija | 5.0 |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | Jā |
| Darbvirsmas pārvaldīšanas interfeisa (DMI) versija | 2.7 |
| Sistēmas pārvaldības BIOS (SMBIOS) versija | 2.7 |
| Daudzums transportējamā kastē | 1 pcs |
| Baterijas svars | 3 g |
| Litija svars vienā baterijā | 0,07 g |
| Baterijas šūnu skaits | 1 |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Baterijas tips | CR2032 |
| Iepakojuma platums | 265 mm |
| Iepakojuma dziļums | 235 mm |
| Iepakojuma augstums | 52 mm |
| Iepakojuma svars | 723 g |
| Platums | 226 mm |
| Dziļums | 185 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Baterijas pievienotas | Jā |
| Skrūves iekļautas | Jā |
| Svars | 650 g |
| Garantijas periods | 3 gads(i) |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: STRIXB650E-EGAMINGWIFI
Бренд: Asus
ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 128 GB
Код: X870E A PRO X ICE
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE X870E AORUS PRO X3D ICE, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: B850M-X WIFI R2.0
Бренд: ASROCK
MB AMD B850 SAM5 MATX/B850M-X WIFI R2.0 ASROCK
Код: PROB760M-P
Бренд: MSI
MSI PRO B760M-P, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, LGA 1700, DDR5-SDRAM, 192 GB
Код: TUF GAMING B650E-PLUS WIFI
Бренд: Asus
ASUS TUF GAMING B650E-PLUS WIFI, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: B550MPRO-VDH
Бренд: MSI
MSI B550M PRO-VDH, AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, DDR4-SDRAM, 128 GB, DIMM
Код: A520MHP
Бренд: BIOSTAR
Mainboard|BIOSTAR|AMD A520|SAM4|Micro-ATX|Memory DDR4|Memory slots 2|2xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 3.0 16x|1xM.2|1x15pin D-sub|1xHDMI|4xUSB 2.0|2xUSB 3.2|1xPS/2|1xRJ45|3xAudio port|A520MHP
Код: A620MP-E PRO
Бренд: BIOSTAR
Mainboard|BIOSTAR|AMD A620|SAM5|Micro-ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|1xPCI-Express 3.0 1x|2xPCI-Express 4.0 1x|1xPCI-Express 4.0 16x|1xM.2|1xHDMI|1xDisplayPort|2xUSB 2.0|4xUSB 3.2|1xPS/2|1xRJ45|3xAudio port|A620MP-EPRO
Код: PRO B860-P WIFI
Бренд: MSI
MSI PRO B860-P WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
Код: Z890 A ELITE WIFI7 1.0
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE Z890 AORUS ELITE WIFI7, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
Код: X870 PRO RS WIFI
Бренд: ASROCK
Mainboard|ASROCK|AMD X870|SAM5|ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|1xPCI-Express 4.0 16x|1xPCI-Express 5.0 16x|4xM.2|1xHDMI|6xUSB 2.0|4xUSB 3.2|2xUSB-C|1xOptical S/PDIF|1xRJ45|2xAudio port|X870PRORSWIFI
Код: X870 EAGLE WIFI7 1.1
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE X870 EAGLE WIFI7, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, 256 GB, DDR5-SDRAM
Код: X870 A ELITE X ICE
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE X870 AORUS ELITE X3D ICE, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: B860 PRO RS WIFI
Бренд: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Memory DDR5|Memory slots 4|1xPCI-Express 4.0 16x|1xPCI-Express 5.0 16x|1xM.2|1xHDMI|1xDisplayPort|1xAudio-In|1xAudio-Out|1xMicrophone|2xUSB 2.0|6xUSB 3.2|1xUSB-C|1xRJ45|B860PRORSWIFI
Код: Z790 D 1.2
Бренд: Gigabyte
Mainboard|GIGABYTE|Intel Z790|LGA1700|ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|Z790D1.2
Код: X870E A ELITE X
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE X870E AORUS ELITE X3D, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
GIGABYTE H610M K V2, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 128 GB